Перейти до змісту

Пропаганда проти Політичного розділу Борди


romaxa11

Пропаганда проти Політичного розділу Борди  

62 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

@nickel - я не буду вникати у статистику. Радив би вам усім просто публікувати про зраду або перемогу і не переходити на "хто правіший". Є така штука - критичне мишлення. Сприймай і аналізуй нейтральну інформацію, ігноруй "жовті вброси" і критикуй конкретну дезінформацію - моя порада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь
20 хвилин тому, halcogen сказано:

Спонсора не має, був би спонсор вийшло б більше..

Orly??? Ha-ha-ha!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти явний порохобот, а цьнотливо ліпиш тут з себе мирового суддю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись ви намагались впровадити систему при якій почни з себе і зміниться країна. Ти виносиш мусор в контейнер, митник бере хабаря в 100 баксів, бурштинщик переносить помпу в нове місце, суддя домовляється про замовний вирок, прокурор закриває мутну справу, бухгалтер волиньгазу нарахував фіктивний борг і т.д. В тебе чистота і охайність в квартирі, на сходовій клітці позамітано, навіть бехарі не бухають. в контейнерах повно мусора, але...митник бере хабаря в 100 баксів, бурштинщик переносить помпу в нове місце, суддя домовляється про замовний вирок, прокурор закриває мутну справу, бухгалтер волиньгазу нарахував фіктивний борг і т.д.

Ти говориш - це неправильно, я змінився і хочу жити по новому, чесно і відкрито, але митник бере хабаря в 100 баксів, бурштинщик переносить помпу в нове місце, суддя домовляється про замовний вирок, прокурор закриває мутну справу, бухгалтер волиньгазу нарахував фіктивний борг і т.д.

Ти виходиш на протест, частину однодумців відфігашують чи то тітушки чи то мєнти, когось закривають і на місце старого митника ставлять нового, а цього переводять на іншу митницю, на якій він вже новий, бурштинщик переносить помпу в нове місце, суддя домовляється про замовний вирок, прокурор закриває мутну справу, бухгалтер волиньгазу нарахував фіктивний борг і т.д.

І паралельно все більше людей не купують нових товарів, а на секондах збираються юрби людей, що переривають лахміття, бо це єдине що вони можуть собі позволити, бо митник бере хабаря в 100 баксів, бурштинщик переносить помпу в нове місце, суддя домовляється про замовний вирок, прокурор закриває мутну справу, бухгалтер волиньгазу нарахував фіктивний борг і т.д.

Система не працює з низу вверх, навпаки, на зміни знизу вона віддаляється, блокується ще сильніше, ігнорить ще більше і вже відкрито, не цураючись.

Бо вся система дивиться в сторону Києва, в сторону Банкової, Грушевського, принюхується і п'ятою точкою відчуває: все добре, при владі наші і нам нічого не загрожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб забрати людей з секонда, відірвати від ржавілих корит, потрібно змінити економічну модель. Вона має стати економічно привабливою для інвестора, тільки інвестора прозорого, чесного, з чесними правилами гри. А вони зараза не йдуть в корумповану країну з відсутністю правил і законів. То що виходить, вводити правила, робити економіку логічною, прозорою, мінімізувати вплив хабарників на економічні процеси? Хіба для цього Петро Олексійович домовлявся з ахмєтовими, путіними, фірташами, коломойськими, медведчуками і кучмами? пацани не поймуть. Тому і кількість клієнтів секондів зростає, більше того для декого вже секонд стає непідйомний.

Фактично суспільство поділилось на два табори: ті хто вкурили необхідність виходити на іноземний ринок праці, послуг, товарів і внутрішніх лузерів (я не говорю про "успішних" українських чиновників і держслужбовців). І саме цікаве ніхто нічого робити не збирається, взагалі, навіть розмови не ведуться. Бо Петро Олексійович то і є вся ця система, її концетрований вияв. Шляхи розвитку суспільства сильно завужені і вибір куди рухатись з кожним днем все вужчий. Рване, мало не покажиться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

Який відсоток населення Києва підтримує Порошенка, якщо проти нього вийшли 300 осіб? :D

Ну за твоєю логікою, напевно, підтримують Порошенка усі хто вчора вийшов на його підтримку і стали навпроти псевдоавтомайданівців. Якщо не рахувати міліцію, то в цифрах десь 0,0%. Я нікого не пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rl72 сказано:

дякую, поржав. Л - логіка

 

вчора під АП вийшло мітингувати і палити шини проти Порошенка 200-300 осіб. В Києві 4-5 млн. населення. Який відсоток населення Києва підтримує Порошенка, якщо проти нього вийшли 300 осіб? :D

а скільки вийшло студентів в перший день на мітинг трохи більше 2 роки назад? також не більше 200....але потім люди підтянулись? так що, то не аргумент....соррі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Barugan сказано:

а скільки вийшло студентів в перший день на мітинг трохи більше 2 роки назад? також не більше 200....але потім люди підтянулись? так що, то не аргумент....соррі. 

 

ну так покажи тих підтягнувшихся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, romaxa11 сказано:

Ді, ти явний порохобот, а цьнотливо ліпиш тут з себе мирового суддю)

ну в судді його порохофоби запросили. підказати конкретно хто? і хто плюси ставив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Ну за твоєю логікою, напевно, підтримують Порошенка усі хто вчора вийшов на його підтримку і стали навпроти псевдоавтомайданівців. Якщо не рахувати міліцію, то в цифрах десь 0,0%. Я нікого не пропустив?

вчора був мітинг на підтримку Порошенка? блін, я не знав... треба пошту подивитись, може прошляпив листа-запрошення

 

п.с. а логіка це була твоя. перечитай ще раз свій пост з арифметикою :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

вчора був мітинг на підтримку Порошенка? блін, я не знав... треба пошту подивитись, може прошляпив листа-запрошення

 

п.с. а логіка це була твоя. перечитай ще раз свій пост з арифметикою :D

Це пости людини якій скоро буде сорокп'ятка? Це якась дика школота. Воняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, romaxa11 said:

Це пости людини якій скоро буде сорокп'ятка? Це якась дика школота. Воняє.

 

Бачиш но, воняє йому. Романе, як каже плідер нормандської бордівської четвірки:

 

On 29.12.2015 at 6:29 PM, la20 said:

ПОлітика це тобі не пісюни під одіялом дьоргати. так що тупо не звізди.

On 29.12.2015 at 9:59 PM, la20 said:

йди, хлопче, вчи уроки, одягай костюма оленя, лягай спати і чекай на діда мороза :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут тема про пропаганду?

На відміну від об'єктивної подачі інформації, пропаганда подає інформацію насамперед для впливу на аудиторію. Пропаганда часто подає інформацію вибірково (хоча не до кінця сказана правда — це теж брехня), щоб спонукати до певних узагальнень, або використовує емоційно заряджені повідомлення, щоб спровокувати радше емоційну, ніж раціональну реакцію на подану інформацію. Бажаним результатом є зміна ставлення до суб'єкта в цільовій аудиторії (с) Вікі.

Рома, я ото прочитав вище пару твоїх спічів і зрозумів, що пропаганда таки присутня. Ага.

Ти ото кажеш, що Порошенко самий-самий кондом, а я от рахую, що Яценюк більше кондом, а ще більші - оті 450 дятлів в Раді. Значить я порохобот? Окау!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Це пости людини якій скоро буде сорокп'ятка? Це якась дика школота. Воняє.

я розумію, що тобі більш приємніше пахне чути "поршень", "шоколадний виродок", "гандон", і т.д. щоб таке писати, це ж треба вже досвіду мати років так на 70-80

вибач, я ще не досягнув цього віку 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Ти ото кажеш, що Порошенко самий-самий кондом, а я от рахую, що Яценюк більше кондом, а ще більші - оті 450 дятлів в Раді. Значить я порохобот? Окау!

На кожного з отих дятлів Петро Олексійович має вплив через повністю підконтрольний силовий блок: СБУ, Прокуратура, Суди.  Більше того, папа очевидно їх і контролює)

Цитувати

вибач, я ще не досягнув цього віку 

rl72, якого я знав на цьому форумі був серйозною людиною з серйозним рівнем постів. Те що пишеш ти під його логіном, далеко не його рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки сбушник, прокурор і суддя які весь час контролюють на ді мною що я пишу пішли на перекур я тобі РОма скажу куйню ти видумуєш собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, la20 сказано:

Поки сбушник, прокурор і суддя які весь час контролюють на ді мною що я пишу пішли на перекур я тобі РОма скажу куйню ти видумуєш собі.

Він просто хворий , чи наркоман якийсь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romaxa11 сказано:

rl72, якого я знав на цьому форумі був серйозною людиною з серйозним рівнем постів. Те що пишеш ти під його логіном, далеко не його рівень.

 

я, як писав, так і пишу під своїм логіном rl72. і доступу до нього немає ні в кого.

ти ж мене "перевів" в категорію ботів, підставних людей, приходиться відповідати іміджу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, може давайте вже ігнорувати оті закиди один проти одного, га? Порохобот? Заібісь! Порохофоб? Ващє круто. Давайте - хто розумніший, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, difoto сказал:

Хлопці, може давайте вже ігнорувати оті закиди один проти одного, га? Порохобот? Заібісь! Порохофоб? Ващє круто. Давайте - хто розумніший, ок?

Діма, що значить ігнорувати ? Як можна ігнорувати , коли один розказує що Шокін заі*ісь чувак, приводить якісь мутні картинки, які не відповідають дійсності, а насправді все як було так і залишилось. Другому кажеш, що на ринку повна жопа, все впало в декілька разів, а воно рже й нагло в очі тролить. ЯК таке можна ігнорувати ? Коли вони аргоментовано розвіюють міфи чи фейки, я уважно читаю їх всіх, бо безмежний поцріотизм це теж не є добре, треба з різних сторін дивитись на справу, але коли вони починають постити пости з альтернативної реальності, чи заперечувати чиїсь тези ЛИШЕ ТИМ, що макають в гамно їх авторів, то вже вибачай, таке ігнорувати, якось не тойво. Рома звичайно теж багато заганяєтся, але мені здаєтся, це здебільшого ізза того, що в нього в голові не вкладаєтся, як в дорослої, здравомислячої людини, свідомість може бути настільки відірвана від реальності. Всі ми не без гріха, як то кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

Тут тема про пропаганду?

На відміну від об'єктивної подачі інформації, пропаганда подає інформацію насамперед для впливу на аудиторію. Пропаганда часто подає інформацію вибірково (хоча не до кінця сказана правда — це теж брехня), щоб спонукати до певних узагальнень, або використовує емоційно заряджені повідомлення, щоб спровокувати радше емоційну, ніж раціональну реакцію на подану інформацію. Бажаним результатом є зміна ставлення до суб'єкта в цільовій аудиторії (с) Вікі.

Рома, я ото прочитав вище пару твоїх спічів і зрозумів, що пропаганда таки присутня. Ага.

Ти ото кажеш, що Порошенко самий-самий кондом, а я от рахую, що Яценюк більше кондом, а ще більші - оті 450 дятлів в Раді. Значить я порохобот? Окау!

:smile-zachot:Відать Волинь вже бідолашна, а ще питання задавали-передавали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не шанувальник Потапа, але тупих полішуків він попустив правильно!!!
Бо реально вже харять ці макакі, які крім махання прапором нічого не можуть.... Хто не хоче слухати Потапа просто не ходіть, агітуйте своїх друзів не йти, але забороняти це не правильно!!!
Викуплені 800 квитків по 350-800 грн це відповідь Лучан.... Ті ж хто намагається заборонити цей концерт, навіть 10 грн. жаліють потратити на українську виставу в тому ж драмтеатрі...
Якщо ви такі борці за український продукт, організуйте виступ нормального українського виконавця, це буде цивілізована відповідь
А виступ потапа приносить в бюджет десятки тисяч гривень... які потрібні місту.... але ж "патріотам" пофіг.... їм аби покричати.
Це совки забороняли неугодних, не ведіться на наживку місцевих політичних імпотентів, бо вони свою бездарність компенсують дешевим популізмом.

 
safe_image.php?d=AQDakG-CqIJbk_nR&w=470&
Олексій Потапенко, він же Потап, звернувся до українців з приводу інформаційної кампанії, спрямованої проти дуету «Потап і Настя», що…
volyn.tabloyid.com
 
 
а ми тут ведем мову про якусь пропаганду
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

А виступ потапа приносить в бюджет десятки тисяч гривень... які потрібні місту.

якщо з інших міркувань можна погодитись на рахунок Потапа, то на рахунок десятків тисяч гриветь в бюджет, то це навіть не смішно, Кобзон думаю сотні тисяч гривень принесе в бюджет, якщо в Луцьк приїде, то це повод його сюди запрошувати ? Не вів Потап 23 лютого програму в кремлі ? Значить не вів (принаймні я відео про це не знайшов), значить про це треба доносити люду, а не розказувати про десятки тисяч в бюджет

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, difoto сказано:

Ти ото кажеш, що Порошенко самий-самий кондом, а я от рахую, що Яценюк більше кондом, а ще більші - оті 450 дятлів в Раді. Значить я порохобот? Окау!

Яценюк прочитав цей пост і зробив відповідні висновки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

якщо з інших міркувань можна погодитись на рахунок Потапа, то на рахунок десятків тисяч гриветь в бюджет, то це навіть не смішно, Кобзон думаю сотні тисяч гривень принесе в бюджет, якщо в Луцьк приїде, то це повод його сюди запрошувати ? Не вів Потап 23 лютого програму в кремлі ? Значить не вів (принаймні я відео про це не знайшов), значить про це треба доносити люду, а не розказувати про десятки тисяч в бюджет

 

виступ потапа принесе в бюджет міста може з 1 тис. грн., про що я в коментах до цього посту на ФБ і написав

ну, ще якусь суму отримає театр за оренду залу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...