Перейти до змісту

RugGear RG310 Смартфон з фізичною, цифровою клавіатурою


Рекомендовані повідомлення

Нарешті я дочекався  андроїдофона з нормальною клавіатурою RugGear RG310)))
rg310-2.jpg
Основні параметри:

Екран (2.4", TFT, 320 x 240)/ основна камер: 5 Мп, фронтальна: 0.3 Мп/ RAM 512 МБ/ процесор MediaTek MT6572M (1 ГГц)/ 4 ГБ вбудованої пам'яті + microSD/SDHC (до 32 ГБ)/ 3G/ GPS/ підтримка 2х SIM-карт (Micro-SIM)/ Android 4.2 (Jelly Bean)/ батарея 3600 мА.
По своїй концепції цей телефон мені підходить ідеально: блок фізичної клавіатури, стійкий до ударів, хороша батарея, мега крутий ліхтарик і всі плюшки які доступні на Андроїді.
Але якщо копнути глибше, не все так добре. Перше що напрягає, це за маленький дисплей як для смартфона, не всі установленні додатки будуть повністю відображатися, не розумію чому виробник не поставив більший  дисплей, адже розміри телефону дозволяють це зробити. По друге якість самого екрану, TFT саме про себе все каже. Третій негативний фактор, це його технічна начинка. 512 МБ ОЗУ і двох ядерний процесор на 1 ГГЦ, Андроїд 4.2... Не камільфо, зовсім не камільфо.

Цей апарат в нас коштує 4777 грн, альтернативи йому практично немає, лише Sonim XP6 який в нас коштує 30 к гривень, на АліЕкспрес знайшов за 18 к гривень.
Так от, до цього це все я. Мене цікавить чи є в продажі цей телефон десь в Луцьку, щоб побачити та пощупати його в живу? Можливо хтось вже купив чи  збирається купувати цей апарат? Також можливо є ще подібні телефони (не обов'язково захищені) про які я не знаю, то підкажіть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Так от, до цього це все я. Мене цікавить чи є в продажі цей телефон десь в Луцьку, щоб побачити та пощупати його в живу?

є в Алло

Представники магазину, запевняють, що можна його (чи будь-який інший пристрій) замовити на конкретне відділення, він приїде, ви його пощупаєте, і якщо вам щось не так - то ви його брати не зобов'язані. І все абсолютно безкоштовно. така послуга.

Варто звернутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Zheny@ сказано:

є в Алло

Представники магазину, запевняють, що можна його (чи будь-який інший пристрій) замовити на конкретне відділення, він приїде, ви його пощупаєте, і якщо вам щось не так - то ви його брати не зобов'язані. І все абсолютно безкоштовно. така послуга.

Варто звернутися.

Я теж знаю про це, схоже що так і буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не знайшов тему про Розетку, тому спитаю тут. Хто в курсі скільки часу протримається ця акція? Я про ціну))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, 4iter сказано:

купи китайця і не парся

Не варіант, треба саме з фізичною клавіатурою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnryABC сказано:

4539грн.маю такого,звертайся.

.

Вже замовив за 4000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...