Перейти до змісту

Кондоми з США


saperavi

Рекомендовані повідомлення

Приїхали з Нью-Йорка, так і називаються ;о)  131532267699_1.jpg  

там знайома працює в лікарні, видають насипом в рахунок зарплати)))

власне це кондоми LifeStyles.

Можливо треба кому :о) - 4 грн. шт.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого як за «гуманітарку». Спробуйте знизити ціну рази в 3-4, тоді може трохи й продасте. Це так, просто порада :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

Дорого як за «гуманітарку». Спробуйте знизити ціну рази в 3-4, тоді може трохи й продасте. Це так, просто порада :)

Опа, яка пі**та в теба ава стала:-) Чи то я непомічав. 

 

Да роздай їх нахаляву людям, мож кому і потрібно дійсно буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Zalepok44 said:

Опа, яка пі**та в теба ава стала:-) Чи то я непомічав. 

 

Да роздай їх нахаляву людям, мож кому і потрібно дійсно буде...

Ава як ава, нічим не краща, ніж в інших.

Я нічого не роздаю, просто порадив ТСу.

А на рахунок халявної роздачі. Якщо я правильно розумію, то в тебе є два варіанта: піти в лікарню, записатись до лікаря (можливо), відстояти чергу і отримати маленьку жменьку презервативів. Або купити відразу велику жменьку в топікстартера "за недорого" (без відвідування медзакладу).

:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не виходить завантажити фото, питають про термін і контакти: дійсні до 08.2019 тел. 050три78три2три0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.02.2016 at 9:50 PM, saperavi said:

та де там, дорого, яникова ціна за LifeStyle :)

Що таке "яникова ціна"?

 

Колись, за часів яника, я добровільно і безкоштовно допоміг транспортом в розповсюдженні гуманітарних американських контрацептивів. Ну мені і віддячили за це цілим ящиком цього добра.

Я роздавав друзям, родичам, друзям друзів і родичам родичів, та все-одно лишалось багато, а термін придатності спливав за рік. Тому залишки я роздав через борду. Але щоб школота не почала "набігати і грабувати коровани", я встановив "ціну": велике пиво або сік за коробочку презервативів. На той час це було 12-15 грн. В коробочці 100 шт. Тобто від сили 15 копійок за штучку. Тому й кажу, що навіть з урахування росту долара в 3,5 рази, це дорого.

 

З іншої сторони залишається питання "моральності" продажу гуманітраної допомоги, безкоштовно наданої Україні урядом США чи якоюсь благодійною організацією, яка придбала ці контрацептиви у виробників за гроші американських платників податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, yu2007 сказано:

Що таке "яникова ціна"?

... гуманітраної допомоги, безкоштовно наданої Україні урядом США чи якоюсь благодійною організацією, яка придбала ці контрацептиви у виробників за гроші американських платників податків.

прочитайте УВАЖНО перший пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, saperavi said:

прочитайте УВАЖНО перший пост.

Ок, мабуть не так зрозумів алегорію про знайому в лікарні :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, saperavi said:

алегорія там стосується " в рахунок зарплати" :) 

А, тобто таки спіонерила? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормальна резина , взяв в чувака пару штук , цілком задоволений . Рекомендую резину !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо і якісні вироби. АЛЕ.

Занадто серйозне питання - планування кількості нащадків :sex:, щоб довірити свою долю незнайомим людям  :0016:.

Пи.Си.На правах апа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, напевно, купляєте в аптеці у знайомих, які замовили у своїх знайомих, яких Ви теж знаєте...  ;о)

 - залишилось 50 шт.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...