Перейти до змісту

Душа бажає свята! :)


ursa

Рекомендовані повідомлення

вот и снова можно подумать насчет "нового формата" с применением IT технологий :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Плануємо проводити перший велоквест у Рівному на "двіжку" Encounter. До цього проводили авто та піші ігри, от дійшла справа і до велосипедів. В Рівному є приблизно 5 потенціальних команд може навіт більше, час покаже. Зі Льову дуже сильно хлопаки в гості просяться на гру. От хотіли б запросити декілька але чим більше тим карще команд з Луцька до нас в гості. Гра планується попередньо на середину червня. Єдина проблема не знаємо як вірішити питання часу проведення, тобто чи це ніч/день(вечір) чи пятниця/субота/неділя. Обговроення тут: http://rivne.en.cx/Guestbook/Messages.aspx?topic=84028&anchor#2257285 і тут: http://rivelo.com.ua/forum/viewtopic.php?f=32&t=896. Дуже хотілося б побачити представників з вашого міста у нас на грі. Гарний прийом та купу нових вражень гарантуємо.

П.С. Пишу як особа зацікавлена не тільки в проведенні, бо і сам пишу ігри, але і хочеться позмагатися з сильними суперниками ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Якщо щось будете проводити, маякуйте на Рівело. Можливо приїдемо, якщо час підходити буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В связи с погодными условиями... наверное, стоит перенести квесты на весну? Или нет? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В связи с погодными условиями... наверное, стоит перенести квесты на весну? Или нет? :)

Это что ж, зимние квесты уйдут в историю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зимних квестов у нас не было. Самый поздний датирован 23-м ноября... на самой их заре, в 2007-м году. Во все последующие годы сезон квестов заканчивался в сентябре...

Хуже всего оргам - покататься не покатаешься, а холод тем временем потихоньку делает своё дело :D

Наберётся ли гарантированно хотя бы 6 команд? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цього разу команда "Чидрот"s" думаю прийме участь. Хыба що знов якась фігня вилізе)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я готов катать хоть в -15 :smile3: а если завтра заберу у Di запасной амортизатор, то и холоднее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может и не зимний, но снежный Квест я точно помню. Но замерзла я больше всего на мокром Квесте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Некроаппинг.

Надо - не надо?

В планах было 1-е число. Но - как всегда - песцовая лисица подкралась из-за спины. Тринити, мазафака. Походы или как? Есть смысл думать про дату или перекидывать на 7-е число?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо-надо :smile3: у кого-то походы, у кого-то поездки. под всех ведь не подстроишься..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за 7 першого їдемо на Горгани рейс, і Волинці теж їдуть ..так що мінус 2 команди точно....давай на 7!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И никто в календарь по поводу 7-го числа не глянул... печально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В теории Thanked by 5 (team-separated) Members означает присутствие пяти команд.

Если никто больше не захочет заюзать эту дату ( ;)), то вскоре появится анонс.

Следите за сайтом, что ли - вдруг оно успеется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...