Перейти до змісту

рихтовка и покраска


isf

Рекомендовані повідомлення

Порадьте будь-ласка де можна якісно та швидко підрихтувати та пофарбувати царапини на крилі та бампері (сірий металік)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку дуже багато всіляких автомайстерень по покрасці і рихтовці

і всі вони знають свою роботу на 5+. кожна майстерня хоче залишити про себе найкращу думку і не втратити кліента.На мою думку можеш звернутися до любоі майстерні і тобі полагодять. ;)

коли у мене авто потребувало рихтовки та покраски пробував самостійно=доречі вийшло досить непогано= як що е можливість та час спробуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку дуже багато всіляких автомайстерень по покрасці і рихтовці

і всі вони знають свою роботу на 5+. кожна майстерня хоче залишити про себе найкращу думку і не втратити кліента.На мою думку можеш звернутися до любоі майстерні і тобі полагодять. :D

коли у мене авто потребувало рихтовки та покраски пробував самостійно=доречі вийшло досить непогано= як що е можливість та час спробуй!

Дуже змістовна відповідь. Людина просит підказати, де саме знаходяться такі майстерні. Знаю одного чоловіка в Дачному, Толік. Їдеш до входу в піонерський табір. Коли доїдеш, повернеш направо ( при умові якщо зліва вхід в табір, а попереду ліс) проїжаєш метрів 60, з правого боку буде хата стояти, там на подвір"ї має бути троха машин на рехтовку і покраску- то він і є. Якщо пояснив незрозуміло - напиши, поясню детальніше. Нажаль телефону до нього у мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ровенській; проіхати магазин бум.проіхати жд переізд.з лівоі сторони е гаражний кооператив

заіхавши до нього повертаемо на ліво

з лівоі сторони метрів 50 проіхавши буде майстер

робив непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку дуже багато всіляких автомайстерень по покрасці і рихтовці

і всі вони знають свою роботу на 5+. кожна майстерня хоче залишити про себе найкращу думку і не втратити кліента.На мою думку можеш звернутися до любоі майстерні і тобі полагодять. :)

коли у мене авто потребувало рихтовки та покраски пробував самостійно=доречі вийшло досить непогано= як що е можливість та час спробуй!

Автомайстерень у Луцьку то багато, можливо і знають вони свою роботу на 5+, але виконують не завжди якісно. При фарбуванні ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути сушильна камера(а не просто щоб в якомусь гаражі пофарбували). В мене був випадок, коли після фарбування було видно сліди від мух і пилу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80937678748 спробуй подзвонити - людина досить непогано робить (в районі Лучеська .....але в нього і черга нічогенька ).....

то biter: вибач звичайно, але де ти знайшов таких "клоунів" які тобі таке зробили??? Любий нормальний "художник" що фарбує авто, дає гарантію на свою роботу, (це по-перше); а про сушильні камери скажу - то все туфта, більше залежить від матеріалів, технології покраски та фарби. А дехто тобі так пофарбує, що і камера недопоможе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте будь-ласка де можна якісно та швидко підрихтувати та пофарбувати царапини на крилі та бампері (сірий металік)?

Я б рекомендував у Ківерцях. Перед поворотом на Рожище - там колись була автомайстерня, зараз змінився власник, займаються лише рихтовкою та покраскою. Мають покрасочну камеру. Ціни у порівнянні з Луцькими досить помірні. Підфарбовував осінню дверку та крило - результатом задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...