Перейти до змісту

Шрами - Рубці


Irina L

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт ! Люди, маю таку проблему на шкірі обличчя є сліди (ранки) від прищів. Також маю 2 шрами на тілі: одному кілька місяців, іншому вже близько 5 років. Не знаю що робити, як позбутися цих недоліків... Ще зовсім молода,  і як кожній дівчині, хочеться гарно виглядати. Можливо хтось з вас стикався з подібними проблемами і зможе мені чимось допомогти. Буду дуже вдячна за будь-яку вашу пораду!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок шрамів, залежно від розташування. Забийте татуюванням, часта практика, хороший майстер зробить їх непомітними. Якщо татуювання табу, тоді єдиний вихід йти в пластичне відділення. Але там просто тягнуть гроші... нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Polehan,  Можливо й так.   Вже кілька днів  блукаю нетом, читаю про різні препарати(типу Солкосеріл гель, ферменколгель, димексид, і т.п., читала що розчин димексиду можна змішувати з солкосерілом), та хотілось би почути думку людей в яких були ,чи є схожі проблеми, чим саме вони лікували і чи дійсно допомогло.                                                                                                                                                                    

 

 

AnimaNoir , дякую вам за відповідь. Так, татуювання для мене не варіант, принаймні найблищим часом не планую) ,                                                      

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мезоролер (інша назва дермаролер чи скальпролер) + сироватки з секретом слимака чи колагену. Люди використовують і відгуки позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.bogomoletsclinic.com.ua/
дорого, зате стерильно і якісно.

 

лікувався там, кололи ін'єкції якогось препарату (чесно, не пригадую якого). Результат був просто чудовий.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

http://www.medcentre.com.ua/kontraktubeks-price

 

В мене колись на верхній губі було розсічення немаленьке (в боях заробив), думав буде "заяча губа". Використовував дану мазь, затянуло так, що нічого зараз не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...