Перейти до змісту

Internet Explorer 8.0 Beta 1


SunSeth

Рекомендовані повідомлення

Гляньте, шо надибав Internet Explorer 8.0 Beta 1.

Internet Explorer 8 takes the Web experience beyond the page and introduces a new way to seamlessly experience the power of the Web whether you are a Web developer writing to standards, or an end user discovering a new online service.

This beta release is available to everyone, but is primarily for Web developers and designers to test the new tools, layout engine, and programming enhancements.

Change Log

Сам не качав, не ставив.

Internet Explorer 8 Beta 1 for Windows Vista | 64-Bit, Internet Explorer 8 Beta 1 for Windows Server 2003 | 64-Bit берем ТУТ

П.С. Всьо-таки круто їх Opera прижала... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил. Впечатления странные. Картинки на некоторых сайтах отображаются коряво как-то. Мышка выставляет курсор в текстовом поле пикселей на 100 левее того места, в котором я кликаю. Интерфейс остался тот же, а я-то надеялся, что он будет похож на Офис, с большой кнопкой в левом верхнем углу... :)

В общем - БЕТА ;)

Вёрстка страниц хромает. Джава работает коряво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там есть режим эмуляции ИЕ7. В нём трошки лучше работает. Но в целом - не очень прикольно.

В строке браузера выделяется шрифтом имя сервера, например www.msn.com, board.lutsk.ua.

Буду пробовать вернуться к 7-й версии ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверх 8-й версии 7-я не стаёт.

Восстановление системы. Глюки с ИЕ7 сразу при запуске.

Повторная установка ИЕ7. Несколько перезагрузок. Хорошо хоть, что все настройки сохранились.

В общем - рановато ставить ИЕ8. Не советую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді ИЕ 8 - це бред!.. Сам користуюся оперою 9.21, та ИЕ 7 який в дизайні мені дуже туповатий, тому наступну версію ставити точно не буду! -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо згадати як ИЕ 7 глючив, сомніваюсь шо цей небуде глючити.Опера рулить!!!!!!

P.S.Як Біл Гейтс пішов з Майкрософт то і софт глючений :) , треба їм в Майкрософт дати наганяй шоб старались :) !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам користуюся ИЕ 7 який в дизайні мені дуже туповатий...

Ну тут на вкус и цвет... Мне наоборот Опера кажется как топором сделанной :)

Якщо згадати як ИЕ 7 глючив...

Интересно-интересно... Сколько я на нём сижу (как только он появился, ещё до Висты) - никаких глюков я в нём не наблюдал. Отлично работал и работает и под Вистой, и под ХР (и лицензия, и крэкнутые версии).

Реально глючили 5-е версии, 6-й тоже слегка страдал, но 7-я версия - самая удачная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок 7 ІЕ згідний з ursa... Вже давно ним користуюсь і ніяких глюків не помічав, працює як годинник :smile-zachot:

ІЕ 8 пока ставити не хочу, краще дочекаюся виходу фінальної версії :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок 7 ІЕ згідний з ursa... Вже давно ним користуюсь і ніяких глюків не помічав, працює як годинник :smile-zachot:

ІЕ 8 пока ставити не хочу, краще дочекаюся виходу фінальної версії :rolleyes:

Верстаєш сайт - дізнаєшся про ІЕ стільки нового... навіть матюки нові придумуєш ;)

ІМХО: Лисиця (Mozilla Firefox) рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верстаєш сайт - дізнаєшся про ІЕ стільки нового... навіть матюки нові придумуєш ;)

Верстать нужно под то, чем пользуются люди. А из-под ИЕ в инет выходит, наверное, половина всех пользвателей сети (вот только не надо приводить статистику с хакерских, варезных и программерных сайтов :smile-zachot:)

И, кстати, о вёрстке - далеко не всегда та же Опера или Мозилла правильно отображает некоторые вещи.

Например тот же

/*

a img {filter: "Gray";}

*/

:rolleyes:

Ну и - в идеале - ваяя код страницы нужно стараться учитывать поведение максимального количества браузеров, а не списывать своё несовершенное знание языка разметки на "кривизну" разработчиков :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІЕ - це найпаскудніший браузер усіх часів, незалежно від версії! мені не подобається, те що він не підтримує прозорість у .png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa, ІЕ 7 теж загнувся на

/*

a img {filter: "Gray";}

*/

2 skinik, не варто перебільшувати. Всеж така різноманітність Браузерів дає конкуренцію, а отже і розвиток. В ІЕ часто вперше (не беру до уваги браузерів Netscape і Safari) були застосовані елементи CSS, які навіть на даний момент не підтримуються Лисицею (мабуть, розробники вважають це лишнім). Просто питання в другому, наскільки якісно реалізована підтримка цих компонентів і які значення стоять в ІЕ "по замовчуванню".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa, ІЕ 7 теж загнувся на

/*

a img {filter: "Gray";}

*/

Ну не знаю, у меня отлично работает :)

Раскоментировал этот код?

Пропиши в CSS-файле (без комментариев, естественно):

/*a img {filter: "Gray";}

a:hover img {border: 2px solid #ff0000;}

a:hover img, a:active img {filter: "None";}

:link img {border-color: 00ff00;}

:active img {border-color: #0000ff;}

:visited img {border-color: #0000ff;}

*/

И залинкуй картинки в коде.

Только что проверил. Работает на ура :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ІЕ часто вперше (не беру до уваги браузерів Netscape і Safari) були застосовані елементи CSS, які навіть на даний момент не підтримуються Лисицею (мабуть, розробники вважають це лишнім).

це щодо CSS3. ІМХО: Фотошоп не переплюнеш, а з сучасним інтернетом і не зекономиш сильно на швидкості завантаження сторінки.

Щодо свого посту про те що не діяв цей код, помилився стояв ІЕ 6 - бета :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...