Перейти до змісту

Допоможіть з локальною мережею


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт

Потребую порад і консультацій від компетентних людей

Стоїть задача в офісі зробити свою незалежну локальну мережу, з доступом усіх компів до інтернету. Зараз ми залежні від орендодавця, це створює великі незручності.

Офісна будівля в Луцьку, на території промислового підприємства.

 

Я таким ніколи не займався, поняття маю тільки загальні :)

Якщо хтось зможе проконсультувати щодо варіантів - до кого звернутись чи як це зробити своїми силами, або просто ідеї втілення - буду щиро вдячний.

Схемка офісу

56b06c7c2bc9d_2112.thumb.jpg.44975467a67

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому проблема? Зводите всі кабелі до місця, де приходить інтернет. Там ставите Роутер, можна з Wi-Fi взяти (1 порт до свіча і буде 3 вільних порти) + Свіч 24 порти (1 порт для з'єднання з роутером) = сумарно 26 портів для кабелю. Якщо точки не критичні - то ноути можна по Wi-Fi з'єднати, щоб кабель не тягнути. Якщо потрібна допомога на місці - можете писати в приват. Під'їду і намалюю або ж проконсультую в налаштуванні і виборі обладання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як офіс не великий поставити комутаційну шафу в зручному місці (щоб не заважала і була захищена)

в неї ж і роутер для інтернету поставити + UPS,

ну, і відповідно, лінки до кожного роб місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля самих компів можна ставити розетки, а вже компи підключати патч-кордами. Але то вже таке, ньюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заплатити гроші підряднику, який побудує локалку під ваше замовлення, запропонує матеріали, протестує побудовані сегменти, дасть гарантію і сертифікацію, якщо є потреба.  Самому без досвіду совати кабелі, а потім, коли десь щось не робитиме, вигрібати від керівництва (ну це ж ти робив) - мазохізм у збоченій формі.

Якщо у начів "нема грошів" на локалку - значить тоді нехай лишається як є. Це не та річ, яка робиться на коліні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SanjaProject сказано:

Може б хто власне порадив надійну фірму

Вам шашечки или ехать?

 

Готовий обсудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також готовий обговорити))

 

P.S. Женя, можу взяти в помічники, якщо що... Або навпаки, напроситись в помічники))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Artis сказано:

P.S. Женя, можу взяти в помічники, якщо що... Або навпаки, напроситись в помічники))

 

Якщо що то, я думаю, домовимося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація прояснилась

Всім дуже дякую за допомогу

Удачі вам, люди )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...