Перейти до змісту

Підскажіть по 3G антені.


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Тема така-маю мтс модем Хуавей Е153,без антени. Хочу припаяти туди вивід під зовнішню антену,бо маю максимум 2 поділки сигналу. Підскажіть,яка має бути зовнішня 3G антена для такого модему. Чи можливо придбати таку б\в в Луцьку за прийнятну ціну? Чи взагалі ці переробки з антеною дадуть потрібний результат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна спробувати приколхозити антену від wi-fi 2.4 ггц роутера. це найближче по частоті що може підійти. але не факт що результат буде кращий.

 

якщо клепати самому то найпростіше і ефективне біквадрат харченко. але вам треба взнати на якій частоті працює МТС, і перерахувати її на цей діапазон. http://bloganten.ru/eshhyo-odna-3g-antenna/

мобільні оператори можуть працювати в частотах від 1800 до 2200 мгц (там є багато нюансів), а вайфай строго на 2400. 

 

ще один варіант — купити промислову антену для GSM терміналів, на зразок такої Vnitrni-GSM-antena.jpg

 

п.с. баночна антена фуфло неефективне. вже краще панельну робити, якщо біквадрат не вийде

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з розємом все зрозуміло,а от антену хотілось би заводську придбати,щоб не експерементувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
37 хвилин тому, wasistdas сказано:

Для інтертелекома підійде антена s 18-900?

 

Я не знаю про яку ви антену питаєте - але потрібно частоту 800-900Мгц (дивіться в характеристиках)

І для вашої місцевості - підсилення більше 20дБ

 

Модем Huawei E153 не буде працювати з інтером - потрібно cdma модем. 

У мене був Sierra 595 і Novatel U720 - дуже добре "тянуть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив бв антену,алюмінієва палка десь 1,5 метра,на ній 12 поперечин,поляризація вертикальна. На ній наклейка  s 18-900 . Модем  інтертелекому я візьму у знайомого,от тільки чи підійде він до антени,чи буде "3 ДЖІ " інтертелеком? В Жабці мабуть треба направляти антену в сторону Ківерець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, wasistdas сказано:

Купив бв антену,алюмінієва палка десь 1,5 метра,на ній 12 поперечин,поляризація вертикальна. На ній наклейка  s 18-900 . Модем  інтертелекому я візьму у знайомого,от тільки чи підійде він до антени,чи буде "3 ДЖІ " інтертелеком? В Жабці мабуть треба направляти антену в сторону Ківерець?

 

Антену ставте дуже високо. 

Запустите AxesstelPst EvDO і будете дивитись на дБ рівня сигналу, і крутити антену.

Обов'язково прочитати http://board.lutsk.ua/topic/31030-pokrashhuyemo-yakist-netu-vid-intertelekomu/

 

Для підключення модему до антени - потрібно перехідник (модем - RG50) - свій для кожного модему.

 

Можливо все таки звернути увагу на ЗG від GSM операторів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вона на висоті десь метрів 5 від землі,напрямок на Луцьк. Результат:МТС ЕДЖ-99%,3 ДЖІ-0%.  Лайф ЕДЖ 99%,3 ДЖІ інкоколи може бути 22%.  Київстар ЕДЖ 22%,3 ДЖІ 0%. Програму по налаштуванню антени запускав,але після прописки порту нічого не відображалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, wasistdas сказано:

Зараз вона на висоті десь метрів 5 від землі,напрямок на Луцьк. Результат:МТС ЕДЖ-99%,3 ДЖІ-0%.  Лайф ЕДЖ 99%,3 ДЖІ інкоколи може бути 22%.  Київстар ЕДЖ 22%,3 ДЖІ 0%. Програму по налаштуванню антени запускав,але після прописки порту нічого не відображалось.

 

Ви десь 4м ямі

Антену напевно порібно хоча б на 4м  

І того 8м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Антену ставте дуже високо. 

Запустите AxesstelPst EvDO і будете дивитись на дБ рівня сигналу, і крутити антену.

Обов'язково прочитати http://board.lutsk.ua/topic/31030-pokrashhuyemo-yakist-netu-vid-intertelekomu/

 

Для підключення модему до антени - потрібно перехідник (модем - RG50) - свій для кожного модему.

 

Можливо все таки звернути увагу на ЗG від GSM операторів.

 

Купив бв антену,алюмінієва палка десь 1,5 метра,на ній 12 поперечин,поляризація вертикальна. На ній наклейка  s 18-900 . Модем  інтертелекому я візьму у знайомого,от тільки чи підійде він до антени,чи буде "3 ДЖІ " інтертелеком? В Жабці мабуть треба направляти антену в сторону Ківерець?

В Ківерцях БС інтера неподалік медучилища на цегляній трубі.

На тій трубі є також ваймакси інтера, якщо до вас добють то там стабільніший безлімітний і дешевший нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от поставив антену на висоту десь 8 метрів. Для Лайфа маю -73dBm,МТС -78dBm. Щодо ківерцівського інтера то і не знаю,живу за 100м від лісу,походу буде впливати на сигнал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от поставив антену на висоту десь 8 метрів. Для Лайфа маю -73dBm,МТС -78dBm. Щодо ківерцівського інтера то і не знаю,живу за 100м від лісу,походу буде впливати на сигнал.

Якщо брати з жсм то краще лайф, менш загружена мережа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.01.2016 at 22:11, laser сказал:

 

якщо клепати самому то найпростіше і ефективне біквадрат харченко. але вам треба взнати на якій частоті

 

Повністю згідний. Переваги антени Харченко - вона напрочуд широкополосна, причому робочий діапазон можна ще збільшити, зробивши подвійну-потрійну рамку, десь так:

 

1bJDZw7.png

 

(подвійний-потрійний провід, з'єднати)

 

Єдине, що треба враховувати - ця антена має хвильовий опір 75 ом., і щоб його змінити - треба городити узгодження, що не є бездоганним рішенням, краще вже тоді використати інший тип антени. Прогугліть, який хвильовий опір в модема, і від нього треба "танцювати".

 

Щоб опір склав строго 75 ом треба запустити провід по зовнішній стороні антени, ось так:

 

PSjgGU4.png

 

Зображена антена в горизонтальній поляризації, незнаю яка в провайдера, імовірно 90% горизонтальна. Якщо виявиться що вертикальна - треба повернути на 90 градусів.

 

Розраховується ця антена теж дуже просто - сторона квадрата = 1/4 довжини хвилі, калькуляторів щоб перевести частоту в довжину в інеті є валом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестував інтер на модеміСпрінт Ю600-спідтест показав 0'37/0'05 Mb,прога по настройці антени таке DRS-11, RSSI- -70 dbm. Мтс 3G на модемі Хуавей Е153-2,05/0,05 Мb. Такщо МТС пока рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...