Перейти до змісту

Наркозалежність


init

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, init сказано:

Як допомогти тому хто не хоче допомогиі не усвідомлює свого стану?

Вибачте за банальність- ніяк. Спасіння потопаючого, діло самого потопаючого.... Якщо людина САМА  цього не схоче, ніякі  бабки-ворожки і всілякі  пігулки, підсипані в їжу крадькома, не допоможуть, на жаль....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, init сказано:

Як допомогти тому хто не хоче допомогиі не усвідомлює свого стану?

Це тебе останні події на роботі надихнули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, init сказал:

Як допомогти тому хто не хоче допомогиі не усвідомлює свого стану?

Викинути з парашутом над тайгою :)

 

А взагалі, в людини має з’явитись якась серйозна мета, може тоді почне відходити :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікувати того хто цього не хоче дурна справа. Тут лікуєш допомагаєш, а він знов собі курить, нюхає чи по колеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя мама працює в "наркодиспансері" статистика сумна! Справжні наркомани які "двігались" дуже мало дійсно це покинули! Буквально одиниці! І то як правило ті що вдарились в релігію! А так лікуються! все адекватно розуміють! Проходить час і знову за "шприц"! П.С. моя особиста думка не так страшно для оточюючих те що "коляться" як те що вони є носіями страшних(смертельних) хвороб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, vagus сказано:

Моя мама працює в "наркодиспансері" статистика сумна! Справжні наркомани які "двігались" дуже мало дійсно це покинули! Буквально одиниці! І то як правило ті що вдарились в релігію! А так лікуються! все адекватно розуміють! Проходить час і знову за "шприц"! П.С. моя особиста думка не так страшно для оточюючих те що "коляться" як те що вони є носіями страшних(смертельних) хвороб!

Моя жінка працює в центрі СНІДу, і повірте, наркомани геть не на першому місці, як носії страшних хвороб)))

Ніяка залежність ніколи не виліковується без повної згоди пацієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...