Перейти до змісту

Sp_RoNdo - флудер?


Sp_RoNdo

Флудер?  

67 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ага. Флудер. Нашо створовати таку тему

ЗІ. Зараз скажеш ви також такі бо відписалися тут

А на тих хто думає що мої пости флуд - раджу подивитися в відображення своїх постів в даному топіку - це не флуд? ;)

бугога

Witiok +1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бувають пости якими даний користувач просто флудить, але я б на місці R@mon'а взагалі помовчав про флудерство Sp_RoNdo так як R@mon флудить тут більше і непотрібно "косити" під difoto з його манерою спілкуватися обланським це по меншій мірі виглядає дуже і дуже погано якщо порівнювати
по перше, R@mon - користувач цього форуму, тому він має повне право виразити свою думку. чи у форумів нове призначення?

по друге, про флудерство Sp_RoNdo мовчати - важко, в крайньому разі мені, і не потрібно користувача з ніком R@mon робити флудером всія Русі (він цього прагне, але йому ще далеко до цього звання)...

по третє, хто "косить" під difoto? імхо, нічого подібного.

олбанська - міжнародна) мова цілих інтернет громад, дясятки і навіть сотні тисяч користувачів глобальної мережі її використовують (і я в тому числі, але не на цьому форумі) і не думаю що саме difoto її родоначальник. Тому не потріьно говорити що хтось під когось "косить".

чисто май імхо, обсудженню та оскарженню не підлягає.

А на тих хто думає що мої пости флуд - раджу подивитися в відображення своїх постів в даному топіку - це не флуд?
оскільки бачу пряме відношення даного поста і до моєї особи відповім:

прочитай це сам і зроби розумний вигляд обличчя. не виходить? <_<

зі. і навіщо ж ти почав виправлятись? тему про "карматреш тур" я назвав як приклад, і те що ти там трохи (в 12 разів побільшало слів) збільшив обєм повідомлення - нічого не міняє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 freez: +1

А на тих хто думає що мої пости флуд - раджу подивитися в відображення своїх постів в даному топіку - це не флуд?

Таке враження що ти сам незнаєш що кажеш. ФЛУД - це "пустословие" пост який не несе жодної корисної інфи. Але я кщо користувач обгрунтовує свою думку, яку в нього спиталися то це не флуд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Це і є флейм, але ціленапрямлений і конкретне голосування.
оскільки бачу пряме відношення даного поста і до моєї особи відповім:

прочитай це сам і зроби розумний вигляд обличчя. не виходить?

Більше писати нічого не буду! Зрозуміло які ви діти, ну-ну давайте далі говоріть, хоча через нет легко так обсирать - раджу підійти до мене впряму сказати! Хоча краще не підходьте, ато мене посадять із-за поспішного висновку, який в такому випадку буде - мені цього не потрібно!

ТЕМА ЗАКРИТА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви як баби-базарні, тільки шукаєте причину щоб когось обісрати! Ви що такі святі ніколи не помилялися.

Sp_RoNdo не звертай уваги. Надивився я вже на цих інтернетовських геніїв!

І мені цікаво Sp_RoNdo навіщо ти сам про себе створив таку тему?????? <_<:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут найшо темку від урси як наме гарно сюди вписуєть в спір хто гірший рамон чи родо

РАМОН:

Флудеры как наивысший вид пачкунов

- Флудер - это наркоман своего хобби, без дозы может с горя завалить не только свой любимый сайт, но и все лежащие рядом.

- Флудер - человек с неуёмной энергией, доступом в Интернет и любящий часто жмыхать по кнопке "Отправить"".

- Основная среда обитания кнопок "Отправить" - это форумы. Поэтому флудеры в основном кучкуются в форумах, где очередями набивают тексты мимо темы обсуждения, жмыхают и сразу ищут новую кнопку.

- Главный девиз флудера - пленных не брать, за мёртвыми не возвращаться. Поэтому если флудер написал два раза подряд - это не флудер вовсе! Это долбер!

- Долбер - существо страшное и тупое, о них отдельно надо думать.

- Флудеры как правило имеют свой стиль написания. В последнее время всё больше правильных флудеров поддалось моде и зажигают под удаффа. Чем сильно занижают качество флуда и рейтинг флудеров в интернете. Удафф для флудера - это как трипер для полового гиганта - непонятно откуда взялся, но так и капает!

- У самых крупных флудеров обычно имеется оригинальная подпись - не какой-то тупой форумбар на тему я юзер аськи, писки, и играю в НФС - а настоящая подпись, несущая глубинный смысл бытия.

- Флудеры - это открытое сообщество как для членства, так и для тырЕния идей.

- Флудеры делятся на две категории - правильные и неправильные Правильному флудеру всегда есть что сказать, куда послать, куда свалить. Неправильные флудеры (почти долберы) только учатся вершинам мастерства, так сказать, на перепутьи.

РОНДО - це трохи інший тип користувачів........

P.S. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...