Перейти до змісту

Дальнобойщики 3


GODKR@T

Рекомендовані повідомлення

Ем.. Кряк знайшов чи купував диск?

Купил диск. Также 100 грн. Покупал на Варшавке.

To Plum:

Поставишь, отпишись, интересует количество FPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Порылся в настройках, поставил трафик на минимум, и О!!! Все стало нормально! Но, все равно ждем патч, потому что и пробки увидеть хочеться. Оторваться не могу, ёма-ё...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив, запустив буквально на кілька хвилин. 1680х1050, все на максимумі -- ніяких тормозів немає. Система -- Core 2 Duo E8400, DDR2-800 4Gb, Radeon HD 4870 1Gb, Win7 x64

Графіка практично з минулого тисячоліття :)

Про геймплей не скажу нічого, бо ще практично не грав. Так, проїхав кілька миль в одну-другу сторону, побив кілька машин і все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня появляются тормоза, когда трафика много. Если поставить даже не на минимум, а на первое зеленое деление, то никаких тормозов. Да и на этом делении хватает трафика, мешают ездить тока так :D

З.Ы. Поставил максимальное расширение для своего монитора и настройки практически максимальные, но трафик так и не поднимал, то также отлично.

post-2675-1259484486.jpg

post-2675-1259484511.jpg

post-2675-1259484523.jpg

post-2675-1259484542.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так хтось заллє на ФТП чи шкода?)))

Толку від заливання, якщо кряка же немає?

В комплекті з диском йде реєстраційний код, з яким гра активується через інтернет, при чому одним кодом можна активувати всього три рази. Це абсолютний вигон, деякі користувачі за місяць тричі систему переставляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так хтось заллє на ФТП чи шкода?)))

Толку від заливання, якщо кряка же немає?

В комплекті з диском йде реєстраційний код, з яким гра активується через інтернет, при чому одним кодом можна активувати всього три рази. Це абсолютний вигон, деякі користувачі за місяць тричі систему переставляють.

Там еще можно деактивировать игру. :)

Убрал тени, добавил трафика, вообще без тормозов идет, пора менять видеокарточку.. 3650 уже не тянет такие нагрузки.. :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, поки вихідний, кілька разів пробував почати грати. Кожен раз брав вантаж, проїжджав з виглядом з кабіни пів дороги, потім переключався на вигляд ззовні і виявляв, що їду без вантажу, хоча ніби і в аваріях не був... А один раз заплатив штраф і мій баланс став щось там приблизно -21567354684 баксів... плюнув, більше не тягне гратись. Завтра поставлю малому на комп, як захоче нехай грається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, поки вихідний, кілька разів пробував почати грати. Кожен раз брав вантаж, проїжджав з виглядом з кабіни пів дороги, потім переключався на вигляд ззовні і виявляв, що їду без вантажу, хоча ніби і в аваріях не був... А один раз заплатив штраф і мій баланс став щось там приблизно -21567354684 баксів... плюнув, більше не тягне гратись. Завтра поставлю малому на комп, як захоче нехай грається.

висновок.. чекаєм патч))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, поки вихідний, кілька разів пробував почати грати. Кожен раз брав вантаж, проїжджав з виглядом з кабіни пів дороги, потім переключався на вигляд ззовні і виявляв, що їду без вантажу, хоча ніби і в аваріях не був... А один раз заплатив штраф і мій баланс став щось там приблизно -21567354684 баксів... плюнув, більше не тягне гратись. Завтра поставлю малому на комп, як захоче нехай грається.

Я вот вчера весь день маньячил в игру. Терялся груз, когда я не вписывался в поворот и цеплял полуприцепом за ограждение. Всего терял груз 2-3 раза за 15 часов игры. Так что все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію-як гра з графікою з "попереднього тисячоліття" може на ТАКИХ (кор 2 дуо, відяхи нормальні і тд) системах лагати? О_о поясніть мені, ЧОМУ там лагати?)) така гра на нетбуках має на максимальних іти, а не на нормальних десктопах лагати. дісреспект розробникам. криві руки в них.

п.с. хотів пограти на ноуті. передумав. терпіти лаги при відстійній графіці навіть заради того шоб згадати щасливе дитинство-садомазо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лаги тому що

1. Претензія на сучасну графіку є, але дуже слабенька (в тому числі є примітивні тіні, згладжування, анизотропна фільтрація, які вкупі з високою роздільною здатністю дають своє).

2. ВВП (Великі Відкриті Простори)

3. Багато текстурованих об'єктів, до того ж вантафівки більш-менш високополігональні (на відміну від легковиків).

Хоча згідний -- Mafia виглядала не набагато гірше, а ресурсів жерла на порядок менше. Як і GTA3. Видно движок такий фіговий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у кого-то дождь/снег/пасмурная погода в игре была? Или я туплю или у разрабов снега зимой не допросишься, а летом дождя, но за 40 часов игры постоянное солнце днем, а ночью звезды над головой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був і сніг, і дощ, і гололід, і мокра дорога. Тільки виглядає це все так само по-уродськи, як і все інше у грі.

Ось дуже об'єктивний погляд на гру:

http://www.mobile-review.com/articles/2009/rignroll3.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Качнув якись від Мародера, але пишуть шо не робочий :(

Може хтось перевірити?

Noy_activaton_for_Rignroll_3.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качнув якись від Мародера, але пишуть шо не робочий :(

Може хтось перевірити?

ну як результати? хтось перевіряв вже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качнув якись від Мародера, але пишуть шо не робочий :(

Може хтось перевірити?

У мене не працює :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повірите, вже нодвд є :) навіть пишуть, що працює. Зараз ще сам перевірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залий той no-dvd його прямо сюди, але тільки якщо перевіряв сам

Оце так графіка.. :0025:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...