Перейти до змісту

wi-fi роутер від київстар подключити до укртелекому


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, бо є великі сумніви,

є ADSL модем dlink2500u, буде роутер з wi-fi (думаю без різниці Huawei WS319) залочений київстаром,

якщо з dlink завести інет в wan порт, чи буде Huawei  нормально роздавати інет по wi-fi???

з налаштуванням ір мережі і підмережі розберусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повинен роздавати. Головна проблема в розлочці, виконати її в домашніх умовах не вийде. Потрібно спеціаліста з відповідним обладнанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, yuraa said:

Повинен роздавати. Головна проблема в розлочці, виконати її в домашніх умовах не вийде. Потрібно спеціаліста з відповідним обладнанням.

так в тому то і річ, гадаю, що не розлочений не буде

2 hours ago, arrival22 said:

Київстарівській TP-Link розлочився в домашніх умовах. 

з хуавеями інша тема, там паяти перепрошивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Revolver сказал:

так в тому то і річ, гадаю, що не розлочений не буде

з хуавеями інша тема, там паяти перепрошивати.

та шо ж там паяти, флешку здув феном, кинув на програматор зашив і впаяв на місце, від сили хвилин 15, з яких до 5хв займе розбір і 5хв прошивка

 

ціково було доречі наблюдати коли прешиваєш влешку злиту з іншого роутера і залиту в другий, там маки то однакові, так шо якшо вдома стоять два прошиті то тре правити мак перед прошивкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Revolver сказано:

Підкажіть, бо є великі сумніви,

є ADSL модем dlink2500u, буде роутер з wi-fi (думаю без різниці Huawei WS319) залочений київстаром,

якщо з dlink завести інет в wan порт, чи буде Huawei  нормально роздавати інет по wi-fi???

з налаштуванням ір мережі і підмережі розберусь

УТ надає послугу по каналу ADSL а КС по кабелю UTP  так що Вам прийдеться купити для використання роутер з wi-fi  Huawei WS319 ще модем ADSL

Краще подивіться по більш якісніше підключення ніж УТ наприклад Datagroup чи Airbytes.  за ті самі гроші матимете більш якісні послуги інтернет. ADSL технологія вже вмирає.

А роутер з wi-fi більш якісно служитиме Вам.

Не знаю чи зараз є акція на УТ раніше можна було взяти в оренду за 2 грн на додатковий договір 2 роки модем з ADSL з wifi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, Revolver said:

є ADSL модем dlink2500u

 

29 minutes ago, Jack said:

Краще подивіться по більш якісніше підключення ніж УТ наприклад

там немає альтернативи, інтертелеком пробував, але так як він працює, і при сучасних цінах, йому важко надати перевагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розумію Ви за межами Луцька альтернатива pre-WIMaxv від Uarnet   якісніше і не потрібно додатково платити за телефон, у них офіс на Шопена 22 офіс 331 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 км від Луцька, с. Дерно, гадаю, туди воно поганенько доходитиме (бо село в ямі рельєфу), да і обладнання треба.

сайт малоінформативний ні тарифів, ні покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Дерно чим укртелекомівський ADSL не влаштовує? Імхо краще будь-яких ваймаксів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема зовсім про інше, людина сказала, які є інші варіанти, я написав, що думаю про них,

по темі,

залочений не працює, ніяким чином, перевірено))

тему можна закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

нещодавно, спробував ще раз,

підключив інет в лан порт, вимкнув dhcp, прописав в одну підмережу з головним роутером-модемом,

індикація і сторінка конфігурації показують, що інтернету нема, але інтернет роздається як локальний ресурс, вайфай працює як треба,

сталось це після оновлення прошивки кс, але думаю то не впливає, видно раніше не все перепробував)

єдиний нюанс, на старому ноуті чомусь довго отримувало ір (може там dhcp глючив внутрішній), прописав вручну і вуаля, смарти автоматом айпі підхоплюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...