Перейти до змісту

Прийму в дар простенький радіатор для процесора


vic4ever

Рекомендовані повідомлення

Прийму в дар простенький радіатор для процесора (хочу поставити на андроїд-приставку до ТВ)

Щось типу такого: 7422999.jpg.c680b9ee0d6a486f8f26468e5409

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Також шукаю такий радіатор і також на тв приставку RK918. Процесор десь 15х15 мм, але чим більший буде радіатор тим краще буде тепловідведення. По висоті є обмеження +- 10 мм, якщо буде вищий, то прийдеться кришку різати, а цього не хочеться робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

Також шукаю такий радіатор і також на тв приставку RK918. Процесор десь 15х15 мм, але чим більший буде радіатор тим краще буде тепловідведення. По висоті є обмеження +- 10 мм, якщо буде вищий, то прийдеться кришку різати, а цього не хочеться робити.

 

чого зразу кришку?

можна і радіатор по висоті зрізати. а в кришці отворів насверлити для кращого повітряобміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.03.2016 at 02:06, rl72 сказал:

 

чого зразу кришку?

можна і радіатор по висоті зрізати. а в кришці отворів насверлити для кращого повітряобміну

Та то я вчора 4пда надивився. http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=490197&view=findpost&p=27468024

3846656.jpgПрикрепленное изображение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.03.2016 at 01:37, nickel сказано:

Також шукаю такий радіатор

прийди в продовж дня до мене на роботу- вибереш кілька штук :)

+ дома маю ще кілька різних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не кулер. Я б з радістю втулив великий радіатор, хоча в стокових приставках стоять маленькі.

Скрытый текст

Прикрепленное изображение

Але не все так просто. :) Процесор не сама висока деталь на платі, біля самого процесора випирає якась деталь.

Та й не хотілося там сверлити і щось колхозити бо збирався її продавати. Китайці втулили термоплівку чи термоскотч, замість радіатора 2х2 см як на фото, а я тепер махаюсь з ним. Мав під рукою маленький радіатор

Скрытый текст

30-11-5-MM-heatsink-electronic-heat-sink

посадив його на пасту, то без кришки вистачає. Дивився на FS Video Box "Безродные звери" онлайн в FullHD (більше 2 годин), вже в самому кінці вирішив накинути верхню кришку на корпус і вже за хвилину приставка вимкнулася. Отже того радіатора вистачає впритик, навіть скоріше замало, треба більшого, щоб не сверлити кришку, хоча може й прийдеться.

На кришці є місце для металевої пластини, яка мала б знімати тепло з радіатора процесора, але ні радатора ні пластини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Тільки не кулер. Я б з радістю втулив великий радіатор, хоча в стокових приставках стоять маленькі.

  Hide contents

 

 

 

так я ж давав посилання, там якраз і втулили великий радіатор

Прикрепленное изображение

Площадь радиатора составляет примерно 240см2, что почти в 4 раза больше «родного». Радиатор поставил через промежуточную алюминиевую пластину, все через пасту КПТ-8.
В результате переделок получил реальную температуру радиатора «под нагрузкой» 49-50оС. При этом aml_thermal стал 69-70оС. Результатам доволен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в нього корпус прямокутний (паралелепіпед), йому любий радіатор підходить, аби по висоті вліз, а в мене кришка випукла, по центру висоти хватає, а по краям вже ні. Не стане в мій корпус такий великий радіатор.

Та й прикрутити немає до чого, а втриматися на самій пасті така пластина не зможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.03.2016 at 01:12, nickel сказал:

Та в нього корпус прямокутний (паралелепіпед), йому любий радіатор підходить, аби по висоті вліз, а в мене кришка випукла, по центру висоти хватає, а по краям вже ні. Не стане в мій корпус такий великий радіатор.

Та й прикрутити немає до чого, а втриматися на самій пасті така пластина не зможе.

Так спиляй його на наждаку по краям, під розмір кришки, і посадити на термоклей

найти би мідний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, nikblack сказал:

Так спиляй його на наждаку по краям, під розмір кришки, і посадити на термоклей

найти би мідний...

Тепер мені крім радіатора, ще наждак і термоклей треба шукати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Тепер мені крім радіатора, ще наждак і термоклей треба шукати :)

Навіщо термоклей? Ставите на звичайно термопасту, по краях капніть суперклею для фіксації і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

Навіщо термоклей? Ставите на звичайно термопасту, по краях капніть суперклею для фіксації і все.

віддирати потім з smd конденсаторами?:)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Deemon сказано:

віддирати потім з smd конденсаторами?:)
 

А термоклей не треба буде віддирати ? І навіщо клеїти smd? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

термоклей контактує безпосередньо з поверхнею проца\памяті, демонтувати радіатор легше аніж дерти цианоакрилат з текстоліту, не зачепивши при цьому розсипухи...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минуты назад, Deemon сказал:

зате вже :)
 

Не зрозумів твого гумору. І те і те буде їхати з Китаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Deemon сказано:

термоклей контактує безпосередньо з поверхнею проца\памяті, демонтувати радіатор легше аніж дерти цианоакрилат з текстоліту, не зачепивши при цьому розсипухи...
 

Важче, бо там буде площа більша і крім того суперклей чудово розчиняється. І не обов'язково до текстоліту, достатньо по краплині на краях чіпу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, nickel сказано:

Не зрозумів твого гумору. І те і те буде їхати з Китаю.

скажу іншими словами - в наявності
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, alexvvv сказал:

Навіщо термоклей? Ставите на звичайно термопасту, по краях капніть суперклею для фіксації і все.

Термоклей купи в Deemon(a) з наждаком можу я допомогти, і не якого супер клею! С такими понтами можна взагалі найти на текстоліті свободне місце, і просверлити отвори для кріплення радіатора, в такому разі і термоклей не знадобиться, тоді вже маж собі пастою, або клади терможвачку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...