Перейти до змісту

Зняття готівки за кордоном


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, за  допомогою картки якого банку найвигідніше знімати готівку за кордоном

Бізнес на цьому робити не збираюсь :)

Цікавлюсь для особистих потреб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vagus сказано:

То для чого Вам готівка!? Майже скрізь за кордоном є термінали! 

наприклад, бабуся, яка продає квіти не носить з собою терміналу

та і в міських маршрутках / автобусах не бачила терміналів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що Ви в автобусах не бачили терміналів це не означає що їх там не має! Взагалі за кордонм купувати квиток у водія дороще ніж у автоматі чи касі! Якщо Вам потрібні такі дрібні суми; перше можна з собою взяти готівку! а друге якщо Ви там раптом втратите пару центів чи грн при конвертації я ж думаю для Вас це не суттєво! Цеж не для комерції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vagus сказано:

Те що Ви в автобусах не бачили терміналів це не означає що їх там не має! Взагалі за кордонм купувати квиток у водія дороще ніж у автоматі чи касі! 

серйозно? і у країнах Азії, Африки чи Латинської Америки автомати є?! :)

 

5 хвилин тому, vagus сказано:

 Якщо Вам потрібні такі дрібні суми; перше можна з собою взяти готівку! а друге якщо Ви там раптом втратите пару центів чи грн при конвертації я ж думаю для Вас це не суттєво! Цеж не для комерції!

я задала конкретне питання і хочу почути конкретну відповідь

Про інші варіанти знаю, не Ви один такий розумний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліля, подивись в тарифах Ідея Банку. Там були непогані умови - тут. Здається, називається тариф Тревел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.01.2016 16:11, lilechka сказал:

Підкажіть, будь ласка, за  допомогою картки якого банку найвигідніше знімати готівку за кордоном

Бізнес на цьому робити не збираюсь :)

Цікавлюсь для особистих потреб

Мало вихідних данних))) Яку валюту, в якій країні, яка платіжна ситема, в якій валюті картка)))

 

1. В любому випадку при знятті готівки не в євро чи доларах (наприклад злотих) відбувається подвійна конвертація. Перший раз по курсу Visa або Mastercard до USD і відповідна сумма заморожується на рахунку + банки деколи додатково блокують до 15% для покриття ризиків по коливаннях курсу, другий по курсу банку що встановлений для платіжних карток на день коли буде відбуватись ця конвертація (від 3 до 30 днів після здійснення зняття грошей). Цей курс передбачити фактично неможливо відповідно неможливо визначити найбільш вигідний варіант банку.
2. ПриватБанк додатково ще й бере комісію 2% тому він точно не вигідний))) З тих що не беруть точно: УкрЕксім, Альфабанк (але додатково уточнюйте у них)

Відповідно вибираєте банки що не беруть додаткову комісію і серед них пробуєте вгадати найкращий курс на місяць вперед))) Курси по картках на сьогодні можна глянути наприклад тут: http://minfin.com.ua/currency/cards/usd/
3. Можлива комісія в банкоматах за кордоном, але на вибір банку в нас це не впливає.
 

Також грає роль Visa чи Mastercard, для них потрібно порівняти курси для тієї валюти яку ви хочете зняти по відношенню до USD
Мастеркард - https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/
Віза - http://usa.visa.com/personal/card-benefits/travel/exchange-rate-calculator.jsp

Я би робив в УкрЕксім USD картку (USD щоб уникнути подвійної конвертації).
Але якщо є можливість обійтись без картки і дана валюта є в продажі в наших обмінниках - то як правило вигідніше купити у нас
Курси по обмінникам - http://lutsk.obmen.today/ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був в Польщі років 5 тому і мав гривневу картку UniCredit Bank. За зняття в злотих за кордоном(в банкоматах Unicredit group) знімалась невелика комісія за конвертацію(а курс був такий приблизно як у місцевих обмінниках Луцька.. Зараз Альфа-банк має картки Комфорт/Ультра/Платинум і там можна знімати всюди по світу без комісії(до 5/10/20 тис. грн) - так принаймні пише, але я ще за кордоном не знімав..по Україні тестував у кількох банках(ПБ, Укргаз) не знімало комісій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...