Перейти до змісту

Скарга на applemarketlutsk


AppMark

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні купив телефон iPhone 6 128 GB у жителя Луцька  це посилання на його сторінку у ВК http://vk.com/black000fighter, домовились про гарантію на 3 дні, покористувавшись телефоном 1 день, помітив що телефон вимикається при натисканні на яблуко на задній частині телефону, подзвонив до продавця, хотів поговорити про повернення коштів, продавець почав росказувати, що те що він виключається це не проблема і почав мені втирати, що гарантія на це не дійсна, у нас виникли сперечання, він виключив телефон "абонент не абонент", що мені робити дайте пораду?

 


група у якій я купував телефон ось ця група у якій я купив телефон оголошення вже видалено, хотя продавець казав що не буде видаляти оголошення вся переписка є у ВК можу скинути http://vk.com/applemarketlutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз наразі виясняєм причини, обміну, або на гроші, або на інший телефон, продавець включив телефон.


Телефон включився після того як я написав йому у Вк що буду писати заяву у Поліцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він відмовився повертати гроші, або обмінювати телефон, буду писати заяву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А борда тут до чого?

щоб не купували телефони в цієї людини

 

Фсьо, не буду  :0089:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

А борда тут до чого?

щоб не купували телефони в цієї людини

 

Фсьо, не буду  :0089:

 

 

В коментах групи http://vk.com/applemarketlutsk скиньте  ссилку на цю тем, вже би допомогли би автору, а  не шуткувати, та й автору раджу це робити, будуть видаляти всерівно парочку покупців відкинете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де купили...то і маєте. ви ще б айфон в циганів на варшовському купили б....

P.S. я просто не розумію купівлю дорогої техніки в невідомо в кого з вулиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що робити? як хлопці вище написали не купувати дорогу техніку з рук на вулиці , по закону 14 днів дається на нову техніку гарантія , а якщо купуєте з рук то це на місці ви дивитесь і вирішуєте чи брати чи ні , яка гарантія є на те що він вже по вашій помилці помалався (впав чи так далі) я не вигоражую продавця просто кажу яка ситуація і висловлюю свою думку на це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А борда тут до чого?

Як ресурс який пам'ятає google . Тепер при запиту даного магазину буде видавати даний коментар. чим більше даних коментарів на різних ресурсах тим буде важче вести свій магазин в вк. Можна ще вказати їхній номер телефону щоб по запиту в гуглі видавав на дану скаргу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як невідомо в кого, ось герой.

BqM07h-CQAA5QWD.jpg

 

 

І його будні :)

BxLoUSrCYAATWWZ.jpg

так це він

а де його знайшли? може у нього є інша сторінка у ВК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маладой пацан, запах папірос....

Епмаркет, це ж почті Еплстор! Як там могли наобманути???11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Як ресурс який пам'ятає google . Тепер при запиту даного магазину буде видавати даний коментар. чим більше даних коментарів на різних ресурсах тим буде важче вести свій магазин в вк. Можна ще вказати їхній номер телефону щоб по запиту в гуглі видавав на дану скаргу.

Ви думаєте ті хто купують огризки через "вкантактах" будуть гуглити відгуки по групі чи по номеру телефону перед покупкою? Хіба після того як спечуться, щоб дружнім колективом (здійснити протиправні дії з лицем продавця, написати колективну заяву, поплакатись один одному) спробувати вирішити цю проблему.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де його знайшли? може у нього є інша сторінка у ВК?

хто шукає - той завжди знаходить  ;)

 

 

а якщо купуєте з рук то це на місці ви дивитесь і вирішуєте чи брати чи ні

ну, на борді - прийнято домовлятись про манібек...

На "крайняк", можна заглянути в паспорт продавця,на сторінку з пропискою - дуже дисциплінує...якщо морозиться, значить треба добре подумати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сексі ціна на топ-потребляцький продукт відключає здоровий глузд, тверезий підхід, зважене придбання.

а недотурнікмен 'продавець-консультант' заробив на сігі і пару нових нюбеленсів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як невідомо в кого, ось герой.

BqM07h-CQAA5QWD.jpg

 

 

І його будні :)

BxLoUSrCYAATWWZ.jpg

Как ты мог связаться с таким стрёмным чуваком ??

От одного вида - всё ясно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при купівлі він сказав гарантія 3 дні, це я купував вчора, сьогодні він сказав В нас можна без проблем повернути але тільки у випадку не справності системи, а те що щось не сподобалось це тільки при зустрічі, на рахунок взаді яблуко це щось дивне(тобто ще не зустрічався) але ми можемо вам його продати без проблем бо клієнтів кожен день питають , на 128 поки очікуються що прийдуть   то виходить те що він виключається не є несправністю???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай собірай інфу пока не позна :)

Степанчук Назар Анатолієвич, 1990 року вроде, знайдеш його в Вду 3 курс. Во тобі карт-бланш

 

CIGK_hWUYAAATX-.jpg

 

https://twitter.com/Black000king

https://www.instagram.com/black0_0fighter/

дякую, а де ти береш цю інфу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі є якась різниця де купувати: еплмаркет чи той самий ябко? Чи з б.у.шною продукцією apple все тільки на свій страх і ризик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Чи з б.у.шною продукцією apple все тільки на свій страх і ризик?

сам відповів - на своє запитання  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...