Перейти до змісту

автомагазини Луцька


isf

Рекомендовані повідомлення

А хто підкаже де вони в Луцьку знаходяться і на чому спеціалізуються (крім "Формули")

Хочу замінити всі робочі рідини (масло двига, коробки, антіфріз і т.д.) але не хочу натрапити на підробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для машин советского автопрома есть практически все в магазинах:

- "Ольга" (сразу за мостом, если ехать со стороны Варшавского рынка);

- "Искра" (на Ровенской, напротив автосалона Subaru), рядом с ним находится магазин "Автозапчасти" (детали для машин иностранного производства);

Масла я покупаю на Волынь-Авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підкаже де вони в Луцьку знаходяться і на чому спеціалізуються (крім "Формули")

Хочу замінити всі робочі рідини (масло двига, коробки, антіфріз і т.д.) але не хочу натрапити на підробки.

Заїдь на СТО в район ДПЗ перехрестя об'їзна з вул.Мамсурова.

Там і магазин і заміну зроблять (якщо потрібно то й діагностику/ремонт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підкаже де вони в Луцьку знаходяться і на чому спеціалізуються (крім "Формули")

Хочу замінити всі робочі рідини (масло двига, коробки, антіфріз і т.д.) але не хочу натрапити на підробки.

Ласкаво просимо і до нас "Експрес Авто" http://www.buss.lutsk.ua/Shema.html

Шиномонтаж, заміна мастил, геометрія коліс, магазин запчастин.

Але запчастини більше Mercedes та деякі іномарки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я вже наверно раз 10 їздив на Дукат-Ойл

шо на вул.Стуса,9

Там купляеш витратні матеріали (масло,фільтри і т.д.) і вони БЕЗКОШТОВНО роблять заміну.

і скоро знову поїду залишилось наїздити 1500км до планового ТО.

Рекомендую, мені якість виконання робіт подобаеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі масла і фільтра можна купити та замінити на "Максимусі", сам там обслуговуюсь, рекомендую

Електроапаратна 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин - СТО "Автодімсервіс". Продаж запчастин, великий асортимент, мастила, фільтра і т.д., і т.п. Здається, пи купівлі на комплексне ТО (мастила+фільтра) - заміна безкоштовна. Знаходиться на вул. Дубнівська, на кільці справа.

Є магазинчик по азіатам. Знаходиться на вул. Кафедральній /якщо не помиляюся. Точніше - перший поворот наліво, якщо їхати з площі Злуки у напрямку ЛПЗ/ метрів за 200 після повороту, справа. Оскільки особисто не стикався - оцінювати не можу. За словами людей - досить пристойний асортимент по японських/корейських автівок, можливість замовлення потрібної з/ч, стислі строки доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...