Перейти до змісту

Вибір супутникового HD ресивера


Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани, постало питання вибору нового HD ресивера для телевізора так, як старий Sat-Integral TH-7300 PVR попахує дохлядиною тай глючна робота шарингу на ньому вже дістала. Отже потрібно придбати новий тюнер.

Основні вимоги:

 

  • S2 тюнер (підтримка HD)
  • Можливість настройки шари
  • Наявність виходу RCA (да-да телевізор ще старенький Sony trinitron 29 дюймів... В найближчому майбутньому плануєця купівля нормальної LCD панелі 40+ FullHd чи UHD )
  • Хороша картинка SD каналів
  • Підтримка usb WiFi або ж встроєний
  • Звичайно ж на якомусь новому продуктивному процесорі
  • Бюджет 100$ +/-20$ (дешевші тільки вітаюця)

 

Вот деякі моделі тюнерів, які я придивився:

Openbox® SX4-6

Дивився також на U2C Master COMBO , але незнаю що за звір і чи не глюкануте

Дякую за увагу... Чекатиму ваших порад...

 

P.S. На іншому тв стоїть Amiko SHD-8900 Alien то впринципі довольний даним тюнером, але хочеться вже щось новіше на 2-й тв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tiger Nova hd - оптимально для мене сьогоднi. Маю на обслуговуваннi у рiднi крiм нього openbox s2, u2c i старого tiger t600. Виграэ по всiх параметрах в ролi тюнера, медiаплеера I iнтернет-приставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorgame 

Ви даним тюнером користувались? як зображення? яка якість по тюльпані? норм буде на старенькому телевізорі?

Не можу зрозуміти принципову різницю між SX4 i SX6...  Варто переплачувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Не можу зрозуміти принципову різницю між SX4 i SX6...  Варто переплачувати?

 

Не варто: різниця  додатковому USB (4 замість 3), екранчик гарніший, 2 слота карт доступа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Openbox Formuler F3 дивлюсь цей нічого так ще на проці крутому! Ніхто випадково не юзав???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VU+ Zero наше всьо! Кращого немає за ці гроші, повір. Якщо треба, можу продати повністю налаштований або налаштувати Ваш. Подробиці через лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


цей нічого так ще на проці крутому
Якщо бажаєте дивитись "шуру", то обирайте рес до якого є багато "приблуд" і описів, щоб потім проблем не було!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки напевно зупиню свій вибір на Openbox® S3 Mini HD

(ціна всетаки досить хороша) хоча, ще вагаюсь бо Openbox® SX4-6 вже має повну підтримку PowerVu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки напевно зупиню свій вибір на Openbox S3 Mini HD

Цей апарат точно на такому ж процесорі як і GI Mimi (Micro) Plus, а також Amiko Mini (Micro) SE.

Особисто я б вибрав щось з GI, як правильно відмітив ForZa, дуууже важливою є технічний супровід апарата. Сама краща тех підтримка у ГИ.

Опен тоже нормально, але особисто мені не подобається чисто візуально його меню і дуже не подобається логіка меню. Але це діло звички.

Доречі, в Опені не подобається налаштування шари - прям на Опені немає функції копіювання серверів. Ця функція доступна в редакторі на компі, як для мене трошки не зручно. Але редактор Опена напевно самий кращий який я бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варто брати для шари отих економних ресів, на які не можна поставити стандартні плагіни типу mgcamd. cccam, wicardd, oscam, де є влаштовані в прошивку плагіни, в які не можна нормально прописати порти, пріори чи ігнори. Мороки наберетесь трохи

В самого все ті ж (правда вже трохи застарілі) Amiko 8900 та  Vu + Uno, тому напевно я б також рекомендував Vu/Gi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Openbox Formuler F3  всетаки взяв даного реса... Маю Amiko 8900 то картинка яб сказав на формулері більш насичена в порівнянні з прибульцем... Оце тільки, ще розбираюсь з настройкою дісеків... А то НТВ + не всі трансподери бачить сигнал.... На тому самому кабелі на спарку все гуд.

ПС імідж стоїть на формулері OpenATV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 18.01.2016 10:58, Ruslyk сказал:

Openbox Formuler F3  всетаки взяв даного реса... Маю Amiko 8900 то картинка яб сказав на формулері більш насичена в порівнянні з прибульцем... Оце тільки, ще розбираюсь з настройкою дісеків... А то НТВ + не всі трансподери бачить сигнал.... На тому самому кабелі на спарку все гуд.

ПС імідж стоїть на формулері OpenATV

Можу помогти налаштувати. Собі теж взяв такий як 2 ресівер. Найкращий вибір в ціновому діапазоні 100$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Openbox Formuler F3  є DLNA клієнт ? бо про IP TV єнаписано а про dlna ні слова , якщо є то які формати їсть ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Volt сказано:

А в Openbox Formuler F3  є DLNA клієнт ? бо про IP TV єнаписано а про dlna ні слова , якщо є то які формати їсть ?

 

Звичайно ж є))) Це ж Linux (Enigma 2), плагін встановив і все працює.. На рахунок форматів не підскажу.. нада посидіти потестити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...