Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

Ви всі нереально круті, і ви Романе також, якщо  вам ця тема небайдужа. Ще пару місяців назад те що Ді писав вам, я писав Ді))))) А він заривався не по дитячому. давайте спочатку тут збудуємо Україну - просто звичайну європейську країну, як Чехія з чешською, як Словаччина - з словацькою, як Польша - з польською. Ви розумна людина і прекрасно розумієте що навіть після 3 років війни в української мови без підтримки немає шансів. Україна дуже маленька- вона там де говорять українською (наявність вишиванки не обовязкова). Росія велика і її медіапродукту нічого не загрожує - це різні конкурентні величини. Ми живемо тут і нам тут потрібно думати як вижити, щоб нам не "помогли" сусіди. Для цього нам потрібно відокремитись і дякувати Богу, що у нас є наша мова, яка ступорить "помічного" сусіда, бо ламає його шаблони про "адіннарод". Нам це конче потрібно всім для виживання. От зараз ввели квотування радіо і о диво, я почув багато нових українських пісень і вони вже органічно поєднюються в звукоряді з англомовними конкурентами, а деколи на порядок вищі, як у випадку з Соловій чи Козак Систем (на віріші Василя Симоненка)

 

 

Мені вже не соромно, і це тільки початок. За рік ми не згадаємо російської попси, її примітивності і пласмасовості. Пару співаків ще крутитимуть у вигляді класики, а потім просто лапатимеш в неті щось російське. Це реалії, ми не кращі, але й не гірші за інших, тільки б не дозволяти робити з себе "неформат".

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

без мови - немає країни. Є держава, вірніше територія.

І таки мова робить країну - країною.

 

Спробуйте жити в Німеччині без знання мови! тим паче отримати громадянства і паспорт.

Да там 3 - рівневий екзамен на знання мови!

А що у нас  ? Я русскій мєня, всє панімают зачєм мнє напряцца?

І таке проканує. Бо це пережитки совка. 

а його з голів ой як важко викорчувати!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за мультімовну державу. Це об'єднає країну, та поможе повернути "заблудших овець". Громадяни по місцю компактного проживання повинні мати вибір, на якій мові спілкуватися, переглядати фільми, читати вивіски але скрізь все повинно дубліюватись українскою. І весь медіаконтент повинен бути зроблений в Україні.

Я був на Закарпатті, так по селах вивіски та оголошення на мад'ярській мові, а населення російську мову не розуміє, українську трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

все повинно дубліюватись українскою

якраз таки навпаки, скрізь має бути українською, а пи потребі, дублюватись мовою контингенту, проживаючого на даній території, чи англійською

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Сході ще дієздатне покоління, яке частково не вивчало українську мову чи вивчало дуже мало. Діти, які вчилися за роки незалежності вже більш знають українську. Треба діяти поступово, щоб населення розуміло, що держава для них, а не вони повинні. А слідучі покоління будуть вже більш україномовні, так, як збільшуеться кількість українських шкіл, потім треба переходити і до середніх та вищих закладів (вони всі російскомовні на Сході), збільшувати кількість технічної літератури.

Люди, які не мають вибору нашого контенту, шукають його на стороні, їм доводиться дивитись москальські канали обходячи всі заборони, є інтернет, є тарілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romanc сказано:

Я за мультімовну державу.

повний абсурд!  Ти можеш знати хоч 16 мов і розмовляти хоч на  суахілі! Але знати державну мову, мову тієї країни де ти проживаєш -зобов'язаний!

11 хвилин тому, romanc сказано:

Це об'єднає країну,

Хєра з 2!  З точністю до навпаки. Кожен почне доводити правильність його мови спілкування!

12 хвилин тому, romanc сказано:

а поможе повернути "заблудших овець".

Заблудших овець, зазвичай, з'їдають вовки.

12 хвилин тому, romanc сказано:

Громадяни по місцю компактного проживання повинні мати вибір, на якій мові спілкуватися,

В себе в сім'ї, як я уже казав, розмовляй хоч на урду. державну мову ти повинен знати. І ніхто не зобов'язаний підлаштовуватися під тебе.  Бо ти, бачте, вирішив розмовляти мовою відмінною від державної!  Я повторюся (не втомлюся це робити)  - спробуй повийоб*уватися дес у Німеччині чи Англії чи Китаї.

16 хвилин тому, romanc сказано:

вивіски але скрізь все повинно дубліюватись українскою.

@MANJAK11  уже сказав. Жирний + йому за це в карму.

17 хвилин тому, romanc сказано:

населення російську мову не розуміє,

То все байки.

москаль.PNG

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

медіаконтент такий же товар, він повинен бути вітчизняний та якісний. Народ звик купувати якісне, на прикладі Луцька - багато точок продажу европейської хімії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

Народ звик купувати якісне

гггг . Да да, розкажи мені про якісне :):):) , а я розкажу, в скільки разів дешевого гамна купуєтся більше ніж якісних речей :)  По аналогії, зробити кацапські канали по 10грн за штуку, а українські по гривні, й побачиш результат :) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому ми і програємо інформаційну війну, стучимомось не в ті двері, а треба стучатись во всі, а не тільки у відчинені.

Тих овець заговорив сусідський пес і вони тепер зграйками проти наших вовків. А треба відговарювати, а не відстрілювати, а от пса загризти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romanc сказано:

тому ми і програємо інформаційну війну,

вроді і не дурний ,як почитат, а таку біліберду несеш.

 

росія багата країна. там всьог дофіга.  І якщо говорити про медіаконтент - то це продукт нафто-газових магнатів.

Як за кордоном мильні опери (власники мильно-брильних фабрик знімають серіали) , то в росії нафто-газові опери.

Чуваки собі за своє бабло знімають кіно, а піпл хаває. У нас же немає таких, хто хоче відмивати гроші на зйомках (пропагандистського) кіно.

 

Питання на засипку: Ти бачив серіал "Нюхач" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, MANJAK11 сказал:

гггг . Да да, розкажи мені про якісне :):):) , а я розкажу, в скільки разів дешевого гамна купуєтся більше ніж якісних речей :)  По аналогії, зробити кацапські канали по 10грн за штуку, а українські по гривні, й побачиш результат :) 

зробили водку та цигарки дорожче, і що, народ менш став пити та курити, він менш закусуе та п'є самогон та самопал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Zheny@ сказал:

Питання на засипку: Ти бачив серіал "Нюхач" ?

ні. Цікавий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Zheny@ сказал:

росія багата країна. там всьог дофіга.  І якщо говорити про медіаконтент - то це продукт нафто-газових магнатів.

Як за кордоном мильні опери (власники мильно-брильних фабрик знімають серіали) , то в росії нафто-газові опери.

Чуваки собі за своє бабло знімають кіно, а піпл хаває. У нас же немає таких, хто хоче відмивати гроші на зйомках (пропагандистського) кіно.

а в нас нема багатіїв? А Порошок на заблаго державі ризикнув би своїми статками, та відкрив кіностудію з контентом для піпла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, GBM2010 сказано:

 Вся проблема в Путіну, це він воду мутить і забив баки своєму народові та всіх посварив,

дякую, я не знав.

10 хвилин тому, GBM2010 сказано:

. По владі не варто судити весь народ і людей, так і у нас, так і у них.

А де я судив народ по владі?

 

10 хвилин тому, romanc сказано:

ні. Цікавий?

Подивися є 2 сезони по 8-10 серій, здається.

До чого це я?  -подивишся розкажу. може сам зрозумієш.

 

7 хвилин тому, romanc сказано:

А Порошок на заблаго державі ризикнув би своїми статками, та відкрив кіностудію з контентом для піпла.

Йому цікавий лише какао порошок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romanc сказано:

а в нас нема багатіїв? А Порошок на заблаго державі ризикнув би своїми статками, та відкрив кіностудію з контентом для піпла.

Він сам російськомовний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, MANJAK11 сказал:

гггг . Да да, розкажи мені про якісне :):):) , а я розкажу, в скільки разів дешевого гамна купуєтся більше ніж якісних речей :)  По аналогії, зробити кацапські канали по 10грн за штуку, а українські по гривні, й побачиш результат :) 

народ і більш готов платити, чим і користуються нелегальні провайдери, та й тарілки є і інет. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, GBM2010 сказано:

Знаєте як в нас звідст ситуацію з Україною краще видно. Порошенко президент можливо і буде щось робити для України і її відродження але це не означає, що він думає про народ, йому уже нікуди втікати, позиція до нього тут ніяка, ну приїхав тай приїхав, послухали послухали,  часто він сюди їздить, і натому все. Бо кожен тутешній політик знає, що він олігарх, тут цього дуже сильно не люблять, тут цінять відкритість і простих людей на великих посадах.   Ще є нехороша тут тенденція, про російських олігархів і їхніх дітей тут і так всім відому і видно і люди знають, що вони так багато живуть бо в них є нафта і газ,  але є тут і українці багаті і їхні дітки які влаштовують собі євротури і мають вілли та дорогі машини, аж від Німеччини до Іспанії, то цього тут не розуміє ніхто, громадяни країни яка просить кредити живуть краже за європейців, тому ставлення неоднозначне до українців тут.

це вже оффтоп і до русифікації немає відношення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи оффтопу. не треба бідноситись до рашки як до краЇни ідіотів з грошима, це розумний, сильний, хитрий та й досвічений у війнах ворог, який має важилі впливу на світ. І в лоб ми його не переможимо.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще підлий, підступний й безпринципний . Часом натрапляєш на старіші фільми, початку 2000х років, дивишся, все, в чому вони звинувачували америкосів й інших ворогів, вони зараз вичворяють самі, таке враження, що по цих фільмах й діють

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

а ще підлий, підступний й безпринципний . 

це і є мистецтво ведення сучастної війни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, romanc сказано:

трохи оффтопу. не треба бідноситись до рашки як до краЇни ідіотів з грошима, це розумний, сильний, хитрий та й досвічений у війнах ворог, який має важилі впливу на світ. І в лоб ми його не переможимо.

Не такі вони сильні, як слабка наша влада і політична система загалом. В тому числі послаблення через експансію російської мови, медіапродукту. Я зараз навіть про рашу говорити не хочу. Оте "ворога потрібно знати в лице" воно справді потрібне, коли за спиною надійна опора. А хто може щиро сказати що наша влада є надійною опорою нашої країни і спробувати це довести? Зрадник гірше за ворога. Навіть в фільмах особа-коллаборант зображується набагато гірше за ворога. Ця тема є наслідком діяльності не тільки рф, але й тисяч коллаборантів.

Зараз всі усвідомили, що глобалізм глобалізмом, а битися прийдеться самому і тут без розуміння національних, історичних, культурних особливостей вже не проканає.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, GBM2010 сказано:

Питання мови важливе але не найголовніше, в багатьох країнах світу люди говорять на декількох мовах і уживаються. Ви б пожили в європі, тут уже теж політика мультикультуралізму дає своє, мови чути різні, але англійська інтернаціональна мова загалом. В Україні питання ворожнечі лише самою мовою не вирішеш, якою б небула погана демократія, але це найголовніша зброя для боротьби  з Путіном, бо це найбільша для нього ідеологічна загроза, в якій він вбачає особисту загрозу бо він диктатор-корупціонер-крадій-імперіаліст

Якраз питання мови є дуже важливим і для Європи також. Тому в прибалтійських країнах є негромадяни. Не було би русифікації - не було би донбасу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також поцікавтесь законодавством Франції щодо захисту французької мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...