Перейти до змісту

Віднині у Луцьку є офіційний кваліфікований спеціаліст по вилках Lefty, Fatty


Рекомендовані повідомлення

Звертатись до магазину Велозона http://velozona.lutsk.ua/catalogue/.

Тим, хто купляв пацієнтів на Велозоні, значні знижки по запчастинах до них і ремонту.

Я, корочє, вже чергу заняла ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То на десяток-два лефтеводів вже є офпредставник? :blink:

 

Чомусь я звик, що раз в Україні, значить ціна космос, чи як мінімум на рівні стратосфери... -_-

Запчастини є?

Скільки буде гофра на макс 140 (13 ребер) коштувати в того представника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То на десяток-два лефтеводів вже є офпредставник? :blink:

 

Чомусь я звик, що раз в Україні, значить ціна космос, чи як мінімум на рівні стратосфери... -_-

Запчастини є?

Скільки буде гофра на макс 140 (13 ребер) коштувати в того представника?

Але ж кіпішной.

Взагалі, для сервіса будуть ціни на зп зовсім не таки, як на продаж. А може й не буде офіціального продажу. Тільки для сертифікованих майстерень, наскільки я зрозуміла. Але ж ще весною бачила в каталозі зп на Велопланеті і сама купляла. Можливо, вимоги змінили.

Майстер зявився не від критичної маси, а тому, що є оф представник Кадейлів.

Ціна на гофру буде конкретніше озвучена, коли будеш замовляти. Але повноцінно цей сервіс запрцює з нового сезону. Тоді й звернешся. Тобі ж, тим більш, не горить, наскіки знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце навчання механіків:

post-2946-0-73886900-1450692065_thumb.jp post-2946-0-06053500-1450692105_thumb.jp

Оце склад одного картриджу:

post-2946-0-08162700-1450692138_thumb.jp

Оце сертифіковані механіки:

post-2946-0-35457500-1450692173_thumb.jp

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якомусь барі бандою розібрали/поламали лефті і вже сертифікований механік!? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не бар. Це Велопланета у Київі. У них в магазині і кафе є. А курси проводив самий крутий в Україні механік від Кадейла. А якщо ти не знаєш нашого Славіка, то можеш не боятись, він классний технарь, в лефтях, як би треба було, і сам би розібрався, не гірше за тебе. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ти не знаєш нашого Славіка, то можеш не боятись...

Ти мене лякаєш, що я вже починаю боятись Славіка...  то з ним як, заочно спілкуватись краще? :)

Поки не треба... 

 

На фото Славік тримає ще не зібрану лефтю, без кришки, на відміну від решти. То як, зібрати Славіку ту лефтю таки не вийшло під час курсу, чи як? Страшно же!  :blink:

 

Ну звісно я не занудний, а прискіпливий (ти знаєш :)) то скажу: ще такі речі вимагають певного класу чистоти приміщень і певних умов захисту! А не в барі з сухариками чи в магазині з різним мотлохом це треба робити.

 

Приблизно це має бути так: https://www.youtube.com/watch?v=EGZ0927SvZ8

 

Що думає Славік з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою вилку віддаю у його руки з радістю і нетерпіням. Може ти, Вовочка, ревнуєш, що не тобі? Не обіжайся, в мене і для тебе найдеться пацієнт ;)

Ти взагалі уважно читав? Офіційний, кваліфікований? Зі всім витікаючим. Кадейл серйозна фірма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій скепсис зовсім до ревнощів не має жодного відношення, просто я вже якось порівнюю рівень середовища і умов, які передбачають даний вид сервісу. Крім бажання займатися сервісом потрібно спершу створити умови. Перш за все стерильність робочої зони, так звані "грін руми" та гігієна. Більшість скаже, що це все фігня, мій дід все життя і в таких умовах "танки" ремонтував, але на мою думку до Lefty має бути зовсім інше відношення, як і до інших Reba, Fox, та інших.  

Ти знаєш де і чим я займаюсь і повір я маю уяву та можу судити в яких умовах  це має спарвді відбуватися.  

Боя плачу, коли бачу як "маханіки" розсипавши шарики з втулки на бруківку протирають їх бруднючою тряпочкою і далі пихають їх на літол у втулку, це хіба годиться для походного ремонту, а не для ремонту на рівні майстерні. Це відношення "краде" ресурс залізних пацієнтів.  

 

Не в обіду, але я скептично ставлюся до сервісу вилок в умовах, які на даний час пропонуєють більшість веломайстерень міста, окрім власних.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вова, ти канєшна самий умний, але є ще парочку не таких класних, але не пальцьом роблених. Повторюю, це Кадейл, вони не вчать кого-небудь і вимагають відповідно. Ти конєчно ніколи не потерпиш, щоб не твоє слово було останнє, то напиши просто якийсь анекдот, чи картинку запость, як вже свербить ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вова, ти канєшна самий умний, але є ще парочку не таких класних, але не пальцьом роблених. Повторюю, це Кадейл, вони не вчать кого-небудь і вимагають відповідно. Ти конєчно ніколи не потерпиш, щоб не твоє слово було останнє, то напиши просто якийсь анекдот, чи картинку запость, як вже свербить ))

Дякую! так і роблю... це ж форум. 

Що до картини то думаю, що достатньо описав КАРТИНУ того, як відбувався процес переборки передньої втулки на одному з сервісів. Після побаченого прийшов додому і все перемив перемастив, і більше не звертаюся не велосервіси, крім хіба що колеса рівняю.

 

Це те ж саме, що будучи неймовіним професіоналом намагатись брудними руками на брудній кухні приготувати смачнючу страву.

(та ще не приведи Бог з води в якій вчора мили ноги).    

 

Без об"єктивного фідбеку сервіси не стануть краще, хай би якими б бамажками вони не прикривались! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І для чого весь цей текст? За ради чого флуд? Чого ти впевнений, що ти один за це подумав? Ти запитав, я тобі відповіла. Пару раз. Ти зупинешся колись? Ну хочеш поговорити, зайди поговорим. Я вже давно тебе не бачила. Скучила. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...