Перейти до змісту

Продам HTC Desire V. Не вмикається. Комплект


jeger01

Рекомендовані повідомлення

Продам смартфон HTC Desire V чорний на дві картки.

Тут характеристика - http://allo.ua/ru/products/mobile/htc-desire-v-black-dual-sim.html

Телефон дружини. Вимкнувся і не вмикається.

В ремонті сказали, що швидше за все полетіла плата і ремонт буде коштувати 700 грн.

До цього все працювало ідеально. На телефоні немає жодної царапини. Він в бампері та наклеєна плівка.

В комплекті пований набір з коробкою, зарядкою, навушниками, документами.

Оскільки робочий на ринку коштує 1400 грн.,

то віддам свій за 600 грн.

АБо підкажіть хто може недорого відремонтувати.

Тел. 095-798-58-38

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був точно такий же телефон, і точно така сама проблема.
Висів довго на продажу, в кінці продався за 400 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть - згоріла флеш-память, вам просто знайшли б робочу плату за 400 грн http://olx.ua/obyavlenie/htc-desire-v-t328w-materinska-plata-IDhp8zS.html#081d1e10a4 іпродали б 700. можете й самі купить. а можете й продать. Паяти їх мало хто хоче. Жахаються майстри-паяльщики від HTC як від ладану чорти (зі своєї практики знаю). 

Єдине що можна продати/використати - модуль (екран+сенсор). Нещодавно міняв модуль свій на Desire V на базарі заплатив за такий же тел з цілим модулем 15 баксів. все останнє з комплекту так щоб валялося - не потрібне. Ну можливо ще батарейку якщо не здохла можна поюзати.

Можу забрати у вас сам тел/модуль 15 дол. бо маю Desire x з битим сенсором, хоч щей робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище дають 450.

Давайте 550 і забирайте весь комплект.

Я б придбав запчастину по інтернету, але тоді треба ще платити за доставку, потім платити майстру за встановлення - ще гривень 100 буде. А дружина вже купила собі нового телефона, то думаю більш потрібним були б гроші, аніж телефон. Зараз пороблю фото то виставлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище дають 450.

Давайте 550 і забирайте весь комплект.

Я б придбав запчастину по інтернету, але тоді треба ще платити за доставку, потім платити майстру за встановлення - ще гривень 100 буде. А дружина вже купила собі нового телефона, то думаю більш потрібним були б гроші, аніж телефон. Зараз пороблю фото то виставлю.

дякую , але ні, я ж все написав. Можливо trofa забере. в мене ще сенсор робить, буде глючити - куплю за 15 дол.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилася фірмова зарядка від телефона і дата кабель (складається з розетки і шнура USB).

Фірмова HTC.

Тут знайшов ціну оригінальної нової

http://www.aks.ua/item/view/184291/zaryadnoe-htc-tc-e250-data-kabel-m410-black.html

Ціна моєї - 140 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилася фірмова зарядка від телефона.

Продам зарядку (складається з розетки і шнура USB).

Фірмова HTC.

Ціна - 120 грн.

40 грн заберу. Все ж таки це вже б/у. 

Нова 70 грн http://aukro.ua/zaryadka-dlya-htc-sumsung-nokia-3v1-usb-azu-szu-i5909500217.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вашій зносці продукція неоригінал, тому й ціна така. Неоригіналом я б не ризикував користуватися, бо бували різні випадки пошкодження пристрою і навіть перегорання кабелю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вашій зносці продукція неоригінал, тому й ціна така. Неоригіналом я б не ризикував користуватися, бо бували різні випадки пошкодження пристрою і навіть перегорання кабелю.

Не ор, але хорошої якості зараз в мене - служить 1,6 року і нічого, все гут. Тоді брав за 60 грн. Питання оригінал та не оригінал - це все маркетинг.  Головне не саме дешеве. в Китаї на заводі Foxcon робиться як і Яблучна продукція так і підробки під них та багато чого іншого різної якості і без написів - але ж і те і те працює. Маркетологи і продавці завжди стараються здерти більше бабок за "бренд". Ні то ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе ж мав проблеми з неоригіналом, тому не ризикую. Реальному купцеві скину деясть-двадцять гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...