Перейти до змісту

WorldofWarcraft


Гість Che_Gevara

Рекомендовані повідомлення

Я грав на фрісі трохі часу.

Я грав на офі.

Повір це різні ігри просто :(

Це тобі не Л2 навіть де пірати вкрали офф ядро Ц4 і пробують щоь дописать. Ядро вова вкрали один єдиний раз на версії 0,6,0,0 (ну дета біля того, тобто ще до виходу гри в бетатест) і це було біля 4х років тому. За той час гру дописали, профіксили багі, написали два адона і прогрейдили гру до 3,0 (а це дохолери нового контенту)

В цілому на фрішках ти маєш з нуля написану коє как серверну частину яка просто підтримує графічний інтерфейс ВОВа але абсолютно не відповідає ігровій механіці онного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 944
  • Створено
  • Остання відповідь

Колись читав жартівливу розповідь людини на форумі моєї колишньої піратки котра пограла на офі і на піратці:

На офі скучно, там більшість розумні, начитані - вовхед, гоха це вже всім відомо... Все одноманітно..

А на піратці більшість -зелені нуби, значить є кого потрясти. А кач це одне задоволення - хто перший нашов баг, той і перший 70й після чергового вайпу:( Нові баги, нові таланти не працюють, потрібно включати кмітливість, щоб ще якось грати без половини скілів і напівпрацюючими талантами.

Такщо що кому до душі;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок половини непрацюючих скілів не згоден. Нарахунок механіки, евентів і тд нажаль згідний.

Просто шкода фінансів які потрібно витрачати на ОФФ, а на ВотЛК не бажаю покі переходити бо там дійсно 80% не буде працювати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фрішках правельно паше порядка 10%

Але ж паше :(

З 10% ти трохі перегнув. На тому що я граю десь 30%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хз на оффі не грав так що спорити не буду. Але все ж такі зараз є досить непогані піраткі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись читав жартівливу розповідь людини на форумі моєї колишньої піратки котра пограла на офі і на піратці:

На офі скучно, там більшість розумні, начитані - вовхед, гоха це вже всім відомо... Все одноманітно..

А на піратці більшість -зелені нуби, значить є кого потрясти. А кач це одне задоволення - хто перший нашов баг, той і перший 70й після чергового вайпу:lopata: Нові баги, нові таланти не працюють, потрібно включати кмітливість, щоб ще якось грати без половини скілів і напівпрацюючими талантами.

Такщо що кому до душі:sm128:

вот у всіх гравців піратки =) задоволення від ігри -- це кач =) бо біш робити нема шо =)

а на оффі =) кач це саме нудне і тупе зайняття яке кожен хоче якможна швидше пройти і забути =)

так шо ви навіть не уявляєте про інтереси і саму ідею ВоВ... так шо плс навіть не пробуйте нав"язувати думку того, шо якась піратка може хоть на 10% нагадати офф сервак вов ...

я не буду росказувати про ідеологію вова, про його ігрову механіку, і геймплей, бо мені не вистачить навіть дня щоб все це описати хочаб загально ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica а я й не спорю шо піратка зовсім не рівня офу, вірніш шо піратку то і вовом можна назвати лиш відносно:D І звідки ти взяв шо я не маю уявлення? я переказав чужу розповідь, і зазначив за це ще на початку. так я не маю акка на офі, але поцяцькатись персом на офі мав можливість(знайомий давав). тай узагалі навіщо оцей пафос:

так шо ви навіть не уявляєте про інтереси і саму ідею ВоВ... так шо плс навіть не пробуйте нав"язувати думку того, шо якась піратка може хоть на 10% нагадати офф сервак вов ...

я не буду росказувати про ідеологію вова, про його ігрову механіку, і геймплей, бо мені не вистачить навіть дня щоб все це описати хочаб загально ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори
Підскажіть будьласка як Warcraft грати по нету?

http://www.wow-europe.com/ru/index.xml

читаешь, качаешь, граешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наконец то ... я свободен =)

уже 4 недели ниодной минуты онлайна =) а вообще на чаре когда написать /played показывает сколько ты пробыл в онлайне, так вот я чуть не упал когда увидел ...

150 дней+ только на 70м уровне ... 50 дней на 80м ... а всего .... 294 дня онлайна .. и считается это посекундно, причем средний онлайн за день ..минимум 7 часов ...

шмот .... т1(8/8) т2(7/8) т3(6/9) т4(5/5) т5(4/5) т6(8/8) т7(5/5) вариор 22 екзальтед фракции почти весь возможный бое/боп крафт (кузнечное дело) 12 маунтов 3 дракона, ну и свыше 30 видов всевозможного оружия и щитов... (естессно все ТОП, тоесть круче не бывает) + тонны ПВП шмота.... жаль тока ниодной легендарки нет .. не везет мне с ними ... части есть ... а добить не вышло ... не падал один кусочек .. ну никак просто ...

ну и огромный опыт игры ТАНКОМ... я МТ гильдии (Мейн Танк) оттанчил все ... от генерала Драки, до Малигоса....

З.Ы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ кому не жалко,зжадьтеся і залийте клиент барнінг Крусейд на фтп а то я вже 2 дня в онлайні не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Пліззз!!Залийте на файлообмынник WOW 2.4.3

Якщо хтось може відпишіть

Буду дуже вдячний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ я хотів спитати на якіх серверах хто грає ато я на атлантісі граю а там зара лагі почялись!((( Мож підкажете якісь норм крім оффа!!!ДЯКУЮ ) ;)

І ще якшо хтось має пачі від 3.0.2 до 3.0.8 то ПЛЗ залийте на ФТП!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я ставив пач вова 3.0.8 то в мене вибило ошибку " Невозможно открыть файл с именем "\base\world\maps\Azeroth\Azeroth_29_29.adt". Данная проблема может быть устранена путем удаления и последующей переустановки игры. Если вы не можете устранить эту проблему, пожалуйста, обратитесь в службу технической поддержки. (InstallerFile::Open)

" Поможіть дуже тре(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

фтп на скільки я бачу не працює! Тому туда в ближчому майбутньому, поки фтп не підіймуть, нічого не зальють. Але всеж таки, якщо вже хтось наважиться на це, то хотілось би запитатись, в кого WoW э повністю, і міг би хтось мені його нарізати на балванки?

;) з мене пиво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фтп на скільки я бачу не працює!

:ohmy: шо значить не працює? Все нормально працює. (7 Мб/с швидкість, може це дійсно не працює :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...