Перейти до змісту

WorldofWarcraft


Гість Che_Gevara

Рекомендовані повідомлення

БК накасячів в ВОВі і взагалі світі варкрафта порядочно, а ліч кінг, після того що про нього начитався, взагалі кажеться що вбє любі признакі разумності і продуманості світу. :)

Ну але то тік ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 944
  • Створено
  • Остання відповідь
MMORPG Age of Conan взяла столь резвый старт, что некоторые задумались о скорой смене лидера в жанре. Даже глава Blizzard, выступая на конференции, признал, что из-за детища Funcom мир World of Warcraft потерял несколько тысяч подписчиков.

Правда, триумф Конана был недолгим. Blizzard сообщает, что на данный момент около 40% подписчиков, променявших World of Warcraft на Age of Conan, уже вернулись в Азерот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MMORPG Age of Conan взяла столь резвый старт, что некоторые задумались о скорой смене лидера в жанре. Даже глава Blizzard, выступая на конференции, признал, что из-за детища Funcom мир World of Warcraft потерял несколько тысяч подписчиков.

Правда, триумф Конана был недолгим. Blizzard сообщает, что на данный момент около 40% подписчиков, променявших World of Warcraft на Age of Conan, уже вернулись в Азерот.

Там не просто декількі тисяч а десяткі тисяч. І з цих 40 % можна ще виділити людей які просто зайшли на місяць в ігру подивились що це таке і які не були впевнені що остануться в аок. А такій отток назад в вов повязаний з тим що люди не хочуть в платний бета тест грати, а фк щось не особо ворушиться, в патчах випускають мєлкі фікси, правлять квести во недавно справилися з проблемою що мале більше наносили дамагу чім фемале. Думаю десь так через пару місяців мона буде повноцінно грати, це всеж такі не вангард =) і завжди при старті любої ммо були багі, лагі але все з часом правилося.

А що до вова то вони в близькому майбутньому ще більше потіряють і навіть вихід вотлка цьому не зарадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MMORPG Age of Conan взяла столь резвый старт, что некоторые задумались о скорой смене лидера в жанре. Даже глава Blizzard, выступая на конференции, признал, что из-за детища Funcom мир World of Warcraft потерял несколько тысяч подписчиков.

Правда, триумф Конана был недолгим. Blizzard сообщает, что на данный момент около 40% подписчиков, променявших World of Warcraft на Age of Conan, уже вернулись в Азерот.

Там не просто декількі тисяч а десяткі тисяч. І з цих 40 % можна ще виділити людей які просто зайшли на місяць в ігру подивились що це таке і які не були впевнені що остануться в аок. А такій отток назад в вов повязаний з тим що люди не хочуть в платний бета тест грати, а фк щось не особо ворушиться, в патчах випускають мєлкі фікси, правлять квести во недавно справилися з проблемою що мале більше наносили дамагу чім фемале. Думаю десь так через пару місяців мона буде повноцінно грати, це всеж такі не вангард =) і завжди при старті любої ммо були багі, лагі але все з часом правилося.

А що до вова то вони в близькому майбутньому ще більше потіряють і навіть вихід вотлка цьому не зарадить.

просто вов уже морально устарел ..

старый движок ... слабая (сравнимо с конаном) графика .. и тд

а в плане баланса, возможностей чем нибуть занять себя, я думаю, вов всетаки далеко впереди любых мморпг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в плане баланса, возможностей чем нибуть занять себя, я думаю, вов всетаки далеко впереди любых мморпг

До вова була ультіма, і вона зараз в плані "чем нибуть занять себя" мамудь сама краща. І в аок йшли не із-за графіки і як би було все те що разраби обіщали з самого початку то з вова ще більше б народу свалило і не верталось , але нажаль не все реалізовано, не все дороблено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарт з БАШу:

Всё-таки я буду переходить на русский сервер, только надо как-то гильдбанк распихать по карманам.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вов играю ща на фришке...играл бы на оффе, стоит не дорого.Но просто не уверен что останусь там надолго) т.к играю ща от нечего делать, когда и гулять не пойдешь, и работать не надо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

компания Blizzard Entertainment объявила, что выход русской версии игры World of Warcraft состоится 6 августа 2008 г.

Ну що? Почалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то вікритий перенос персів відкрився уже 4 серпня. І буде безкоштовним до 9 вересня. Але там зара буде важко тим хто почав качатися з нуля, попереносять 70х і буде дизбаланс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да

понеслась ...

уже ~тыща с Молтен кора (мой рилм свалила)

+если ты конвертируеш свой аккаунт (евро) в русский дают месяц бесплатной игры =)

СИЛЯ ... давай на ПирАЦЦКУЮ бухту едь ...

Взагалі то вікритий перенос персів відкрився уже 4 серпня. І буде безкоштовним до 9 вересня. Але там зара буде важко тим хто почав качатися з нуля, попереносять 70х і буде дизбаланс.

ты просто непонимаеш что такое HARDCORE Gamning и как быстро народ качает чаров

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого це важко ?

Навпаки легше. Прийде в гру валюта яка буде куплять ресурси в нубів.

Поводить по данженам тоже буде кому. Найти майстра з нужним рецептом буде легше ітд ітп.

Да і взагалі до 60го лвла я бігав в одіночку 99% часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если нада клиент патчи + русификатор, Силя можем встретиться даш мне флешку я закину все =)

Примерно 1.5 Гб все займет

Да і взагалі до 60го лвла я бігав в одіночку 99% часу

эт правильно ..

я ж не зря говорил что так быстрее в стопиццот тыщ раз ...

да, шмот при этом у тя гавнистый .... но всеравно, согласись Силя, он меняеться оч быстро ... и если постоянно одеваться в топ .. это ОМГ задрачивать нада ... + постоянные паравозы в инсты ...

а сам тупо по квестам качаешся, куча бабла собирается, потом на 70м взял пару пвп шмоток ... и вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да і взагалі до 60го лвла я бігав в одіночку 99% часу

ну и ты хантер Силя,

мне, варриору, оч тяжело было .. приходилось искать пати .. и тд и тп ...

но попасть в инст ... ты сам понимаеш =) тока захотел .. уже сумонят ... потомушо обычно тока танк и нада ...

на счет переезда ...

мы поедем когда дам Санвел откроют (новый инст на острове) потомушо все до него мы уже зачистили ... а ехать на сервак где он закрыт .. это бред

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот так выглядит опрос у нас на гилд форуме

но если переедет большая часть сервака .. мы тож поедем ...

+ каждый новый человек .. купивший вов ... купит Русс акаунт .. и будет играть там ...

так что через 2-3 месяца .. руских будет оч мало на ЕВРО рилмах ... увы ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы невлазим на 5 серверов =)

уже переполненые почти =)

оказываецца руских просто очень много играет =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты просто непонимаеш что такое HARDCORE Gamning и как быстро народ качает чаров

ну і яке задоволення від такої гри? так звичайно, все саме смачне тікі на 70му, але....

Я можу спокійно прокачати чара до 70го менш ніж за 1-1.5 місяця, але нового чара качаю вже більш ніж 2й місяць, і ше не 70. Мені цікаво і лоу лвл інсти подивитись, і на бг збігати. Нафіг мені такий дурнуватий кач, це не показник того шо вмієш гамати. Такий кач попахує задротством і то злісним.

Блізи планують відкриття нових рус пвп рілмів в найближчому часі, але там не буде переносу(скоріш за все). Ясеневиё ліс вже забитий, бухта ще не так але мало шо осталось, азурегос пустий.... Та і взагалі в перший день переносу вов-еувроп.ком падав без кіннця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когота зацікавить могу продать коробку з клієнтом і акк (70й хант і дета 3,5к золотішка на кармані)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предатель ...

А чяво сразу так предатєль ? ) :ok2:

Просто трохі маловато часу щас щоб грати. Коли появиться час навіть ХЗ

Чо ж буде валятись акк просто так ?

Якщо нада буде вернутись то ще одного вкачаю, тепер коли трохі знаю гру це займе менше місяця часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силля

завтра днем (13го Августа) мы переезжаем на русс рилм "Гордунни"

если ты конвертнеш свой акк в руский .. ты месяц халявно поиграеш =)

ну и трансферни заодно ... а то хули ты там сам останешся =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...