Перейти до змісту

Доярка из Хацапетовки


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Народ, хто підкине мені "Доярку з Хацапєтовки", отримає цьом і велике пиво!

Я ж, шість серій по дорозі до Києва подивилась, тепер от, мучусь :smile3:, хоча вже років з десять серіалів не бачила :huh:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я думаю, чи то відстала від життя  чи то чогось не розумію, чи щось пропустила .

вчора все перешукала , всюди тільки фільм идним файлом , там чи то 2 серіі чи 4 маленькі

а серіалу так і не знайшла  :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.world-art.ru/cinema/cinema.php?id=17636

Производство: Россия

Жанр: мелодрама

Тип: сериал

Кол-во серий: 4

а ты 6 посмотрела? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну... я його бачила в чотирьох, шо є вже мінісеріалом :), хіба нє? Генадій, питання актуальне. Як домомвимось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

гы, тоже ехал в киев и по дороге смотрел местами, не помню, или не смотрел, может спал а может нет, так сибе кено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть не в якості, а в тому, що почала дивитись, ненавиджу як шось отак в недодивленому-недочитаному стані висить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо питання досі актуальне, готовий скинути фільм на ФТП.

Скидай. Давно хотів подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливайте... в мене батьки хочуть цей фільм подивитись... я то такого не дивлюсь... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливайте обовязково, я як мамі сказав шо тут така тема обговорюється вона раптово інтернет одобрила :) Тільки скажіть хто заливає, щоб не було кучі файлі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав заливати у папку Films, але швидкість "ніяка". Напевно буде тільки ранком. загальний об"єм має бути майже 3 Гб.

Не все так погано із швидкістю. Фільм вже на ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав заливати у папку Films, але швидкість "ніяка". Напевно буде тільки ранком. загальний об"єм має бути майже 3 Гб.

Не все так погано із швидкістю. Фільм вже на ФТП.

Дякую за фільм! :) Думаю запощу пост щоб обновити тему, ато не завжди можна згадати і замітити, що пост був змінений і о ці ключові слова: "Фільм вже на ФТП." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...