Перейти до змісту

Типи особистості


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Ітак, дорогі дівчатка, хочу запрезентувати цікаву розвагу – типування особистості.

По простому, всі ви помічали, що одні люди комунікабельні , інші ні – люблять відсиджуватися в Reаd Only або в інвізіблі в асьці.

Перших ми називаємо екстраверт (обернений назовні) , других – інтроверти (обернений в себе)

В дійсності, така балакучість – всього-навсього побічний еффект від „системи координат” світосприйняття людини.

Простіше кажучи, коли екстраверт виходить на мороз, він каже – „на вулиці холодно, значить я замерзну”

Коли в такій-же ситуації опиняється інтроверт, він говоре – „Я замерз, значить на вулиці холодно” ;)

Крім цьо є ще Етики (емоційні) і логіки (ті, що живуть розумом) Це щось на зразок „фізиків” і ”ліриків”, які до хрипоти сперечалися на сторінках радянських журналів.

Етики мають округлі, „добрі” риси обличчя, у логіків вони, як правило доволі різкі.

Звичайно, список тут не закінчується.

Слідуючий „полярний” розподіл – сенсорики (ті, хто має увагу, зконцентровану на теперішньому моменті) і інтуїтивні – вони живуть „дето-там, в своїх мислях” в тих навіть очі „затягнуті паволокою” :(

І наостанок – Раціонали (планомірні) і Ірраціонали (імпровізатори). Перших я особисто вважаю військовими, що гроблять свій час на „гражданці” B)

Ну і насамкінець – маємо просту арифметику – 2х2х2=16

16 типів інформаційного обміну (метаболізму).

Тип визначає все (ну майже ;)) – звички, манери, стиль одягатися, профоріентацію і тд.

Але головне – визначає взаємодію з іншими типами – від самих позитивних (дуальних), до відносин повного нерозуміння, конфліктних. Цікаво, що кофліктери, яких напевно доля вам посилає за гріхи, хе-хе, на відстані інтригують і приваблюють, знаю навіть декілька подружніх пар. ;)

Тип – вроджений, діти в декілька місяців вже виявляють його ознаки...

Дізнатися, який Ваш тип можна ОТУТ або ОТУТ.

Почитати більше про свій тип можна скачавши ЦЕЙ текст .

Enjoy! :)

Дізнатися більше можна   в цьому постів , де я і пропоную продовжити обговорення :)

Бонус - http://photo.psychotype.ru/ - соціотипи знаменитостей ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ба. Точно, пропустив 2х. Комарі іноді бувають корисні. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...