Перейти до змісту

Збираємо комп'ютер.


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
В 16.06.2026 в 15:51, Unknown сказав:

AsRock b75 pro3  (HDMI, DVI , USB 3.0, 4dim )

І5-3470 

Озу 8+8  (+ще два вільні слоти)

Корпус + бж

ну порявняно з 775 відчутна різниця буде точно)

Опубліковано (змінено)
В 16.06.2026 в 15:51, Unknown сказав:

Які такі переваги має вінда 11 проти 10-ї? Я давненько перестав слідкувати за тими всіми оновленнями..

В основному візуал і ще дещо по дрібницям, по типу нового провідника.

Це якщо говорити про те що видно, що можна "помацяти руками")

Змінено користувачем Litovets
Опубліковано
В 16.06.2026 в 19:47, Unknown сказав:

Маю ще питання, не по залізу , а по софту більше: 

якщо зараз стоїть 10-ка на SSD 250 на вищезгаданому пізньому 775 сокеті, то чи можна її без нової інсталяції мігрувати наприклад на 1155 сокет без зайвих ускладнень і з подальшою нормальною роботою?

 

Чи то геть поганий шлях,і краще витратити час на нове налаштування системи ?

з високою долею вірогідності 10ка має запуститись на новішій платформі, але то не точно. може і крашнутись.

а чи буде все коректно працювати - тут вже не берусь прогнозувати, треба тестити)

Опубліковано
В 16.06.2026 в 22:20, Litovets сказав:

ну порявняно з 775 відчутна різниця буде точно)

Ну то ясно, бо по процесору там майже у 2 рази швидше в однопотоці, і  майже в 4 рази в багатопотоці. А ще ж оперативки буде 16 замість 6, + ще SSD буде підключений до SATA3 замість SATA2. 

Тому віддача буде неозброєним оком помітна.

 

А от чи є сенс за додаткові відсотків 30, від продуктивності пропонованого 1155, доплатити ще стільки ж , чи навіть трохи більше (при цьому маючи той же об'єм оперативки), то в даній ситуації велике питання. Пропонували системник на і5-7500 (16 гіг оперативки, без диска)  за майже 7к.  Додатковим бонусом крім трохи вищої продуктивності бачу тільки наявність м.2, але то слабка втіха. Тому схиляюсь до системи на ДДР3 (8+8 якої обходиться трохи менше тисячі грн.)

Опубліковано
В 16.06.2026 в 22:21, Litovets сказав:

основному візуал і ще дещо по дрібницям, по типу нового провідника.

Майже не користувався провідником багато років (тотал командної мені його замінював), а останні років 7 і віндою мало користуюсь, то 10-ку і 11-ку і не знаю  :)

То еіні цей їх візуал до одного місця :)

Опубліковано
В 11.06.2026 в 15:58, case_l сказав:

цікаво що граєш

 

Нову ДІаблу Ресуректед. 

Дум 2016 + хочу інші частини купити. 

 

Опубліковано

Вчора знайомий продав мені комплект. На мою думку цікавий, хоч і старий. 

Мамка Гігабайт на х79 чипсеті, сокет 2011. 

Проц і7-7930К (6/12)

і оперативки насипав 32Гб (8х4гб)

Без охлада. 

Подібні комплекти в Україні стартують від 100 у.о. (без озу, або з гіршим процом).

 

Якщо що - то пересилка в Україну 10Є. 

можу переслати :)

 

 

 

Опубліковано (змінено)

Прокоментуйте як саму збірку так і ціни. Немає тут відверто підозрілих цін? Бо не всі продавці на ОЛХ з цим товаром внушають довіру

image.png.6304300fd09f1e6478ea6e10e0114e45.png

 

Змінено користувачем nickel
Опубліковано (змінено)
В 20.06.2026 в 23:09, nickel сказав:

Прокоментуйте як саму збірку так і ціни. Немає тут відверто підозрілих цін? Бо не всі продавці на ОЛХ з цим товаром внушають довіру

image.png.6304300fd09f1e6478ea6e10e0114e45.png

 

Деталі нові чи бу?

ну і сходу - ддр5 память в такій збірці це недоречна трата грошей, фішка 1700 в тому і є шо можна зібрати на значно дешевшій ддр4.

ддр5 на частоті 6000 в іграх дає максимум 15% приросту продуктивності порівняно з ддр4 3200, а найчастіше взагалі 5-10%

якщо ддр5 на менших частотах - ріниця з ддр4 3200 практично зникає і це на потужніших ЦПУ ніж 12400

порівняй ціни на ддр5 і ддр4 і вирішуй чи воно тобі тра) я про ддр5 

особисто я собі зібрав на ддр4 + і7 12700 

краще вже купити потужніший ЦПУ чи більше диска за цю різницю в ціні на ОЗУ

Змінено користувачем Litovets
Опубліковано
В 21.06.2026 в 23:01, Litovets сказав:

Деталі нові чи бу?

ну і сходу - ддр5 память в такій збірці це недоречна трата грошей, фішка 1700 в тому і є шо можна зібрати на значно дешевшій ддр4.

ддр5 на частоті 6000 в іграх дає максимум 15% приросту продуктивності порівняно з ддр4 3200, а найчастіше взагалі 5-10%

якщо ддр5 на менших частотах - ріниця з ддр4 3200 практично зникає і це на потужніших ЦПУ ніж 12400

порівняй ціни на ддр5 і ддр4 і вирішуй чи воно тобі тра) я про ддр5 

особисто я собі собі зібрав на ддр4 + і7 12700 

краще вже купити потужніший ЦПУ чи більше диска за цю різницю в ціні на ОЗУ

З самого початку я так і планував на ддр4, але попала на очі ця мамка на ддр5, встановлювалася на пк, але магазин дає 2 роки офіційної гарантії. Аналогічні на ддр4 з віфі коштують дорожче, різниця в ціні була якраз такою, що перекривала різницю в ціні оперативки. 8000 за 32гб ддр4 і 9800 за 32 ддр5. Але оперативку і відяху вже продали, і у інших продавців 32гб оперативки ддр5 коштують від 15000 грн. Тобто вже дійсно не так цікаво, як було вчора.

Я більше переживав за відеокарту, занадто приваблива пропозиція була на олх. По опису карта нова, 3 роки гарантії, а по ціні дешевше ніж бу. Але і її вже немає. Тому збірка вже неактуальна, а питання і далі не закрите

 

 

Опубліковано (змінено)
В 21.06.2026 в 23:39, nickel сказав:

З самого початку я так і планував на ддр4, але попала на очі ця мамка на ддр5, встановлювалася на пк, але магазин дає 2 роки офіційної гарантії. Аналогічні на ддр4 з віфі коштують дорожче, різниця в ціні була якраз такою, що перекривала різницю в ціні оперативки. 8000 за 32гб ддр4 і 9800 за 32 ддр5. Але оперативку і відяху вже продали, і у інших продавців 32гб оперативки ддр5 коштують від 15000 грн. Тобто вже дійсно не так цікаво, як було вчора.

Я більше переживав за відеокарту, занадто приваблива пропозиція була на олх. По опису карта нова, 3 роки гарантії, а по ціні дешевше ніж бу. Але і її вже немає. Тому збірка вже неактуальна, а питання і далі не закрите

Нічого дивного, на олхі часом проскакують цікаві по ціні пропозиції, певно хтось хоче швидко продати кармплектуючі після апгрейду. Сам так недавно зробив - комплект на 1200 який я тут згадував продався по цікавій ціні в той же день))

А якісь перекупи-зборщики ну дуже швидко реагують на вкусноту) за ними не встигнеш)

До речі тут на борді якийсь чувак продає 4070 супер за абсолютно неадекватні 29 чи 28к

і якшо погодиться на цілком відповідну ціну в 23-24к то варіант непоганий, такої карти ще вистачить і вистачить.

Змінено користувачем Litovets
Опубліковано
В 22.06.2026 в 00:26, Litovets сказав:

Нічого дивного, на олхі часом проскакують цікаві по ціні пропозиції, певно хтось хоче швидко продати кармплектуючі після апгрейду. Сам так недавно зробив - комплект на 1200 який я тут згадував продався по цікавій ціні в той же день))

А якісь перекупи-зборщики ну дуже швидко реагують на вкусноту) за ними не встигнеш)

Воно часом цікаве, а часом можна на бабки попасти, відяху ж на відділенні не перевіриш. Оперативка була цікава, по опису зрозуміло, що не кидок, а от відяха викликала великі сумніви і продавець на повідомлення не відповідав.

Перекупам легше, вони в темі, а я останній раз комп купляв на 775 сокеті і він був останнім як зараз 1851. Мені треба гуглити на сумісність, порівнювати ціни з магазинними і т.д. 

Опубліковано

В Німеччині б.в. ПК такої конфігурації вартує 850Є.  На 150Є дешевше, ніж в Україні новий. 

 

WWW.KLEINANZEIGEN.DE

Ich verkaufe meinen Gaming PC Der PC ist in sehr gutem Zustand und läuft super smooth Ideal für...,Gaming PC | RTX 4060 Ti 8GB | 32GB...

або такий

WWW.KLEINANZEIGEN.DE

Verkaufe meinen PC mit folgenden Komponenten: Intel i5 12400f 6 Kerne - 2,5 GHz Basistakt 4,4 GHz...,Amd Radeon Rx6800, i5 12400f...

 

Опубліковано
В 23.06.2026 в 00:08, Zheny@ сказав:

В Німеччині б.в. ПК такої конфігурації вартує 850Є.  На 150Є дешевше, ніж в Україні новий.

Як думаєш, чого так? Це ж не адекватно за б.у. стільки просити. Чи він цього набагато дорожче новим купував, ніж в Україні можна було б ?, але навіть це не виправдання, бо потрібно відштовхуватись від сучасної ціни нового такого, або подібного по продуктивності.

Опубліковано
В 23.06.2026 в 00:40, Unknown сказав:

Як думаєш, чого так? Це ж не адекватно за б.у. стільки просити. Чи він цього набагато дорожче новим купував, ніж в Україні можна було б ?, але навіть це не виправдання, бо потрібно відштовхуватись від сучасної ціни нового такого, або подібного по продуктивності.

Я цього не зрозумів, живучи тут. Чесно. 

Тут старий і7-3770 з якоюсь 1660 супер продають як "сучасний ігровий"!

Ціни на подібний б.в. хлам - космос.  При цьому, є люди, які викидають на смітник подібні ПК!  

Пара_сука_докс. 

 

Єдине пояснення, яке я для себе знайшов: німці - технократи!  Для них технології, які в Україні 10 років тому ВЖЕ існували як "добрий день", подають як "нова технологія"!  Я писав, що мені по каоксиалу інет підключили... Коли я розповів, що у мене дома був гігабіт, оптика, і по якій ціні, в менеджера щелепа впала на підлогу. 

Німеччина відстала в технологіях для людей - на десятиріччя. 

Українці в технічному плані і доступності ЯКІСНИХ послуг за відносно невеликі гроші - випередили ЄС на 3-5 кроків. 

 

Чекати замовлення в ресторані +- 40хв - норма! 

У нас би вже ... ну здогадайтеся що було б. 

 

 

Опубліковано

Хоча, тут є інший момент. 

Вони вміють купувати техніку з подовженою гарантією на 3+ роки. 

І відповідно, те, що за 3+ роки морально застаріло, вони вважають що воно ще сучасне, бо на гарантії! 

 

Я повторюся. 

Вище я писав. Що завжди просив у клієнта орієнтовний бюджет. 

І. відповідно, напихав в ту суму максимум. Пропонував б.в. в той бюджет і нове. 

Розказував про переваги і недоліки. А далі вже люди вирішували самі. 

Тисячі я на тому не заробляв. Бо то не був мій основний заробіток. Так, швидше на пиво собі і на фрукти дітям. 

 

Тепер повернемося до теми. 

Якщо є змога купити максимум нового - МУСОВО! 

Щодо відяхи, @nickel, в ТГ є група, там чувак з Оверів, з погонялом Бульдозер. Він продає б.в. відяхи. 

Я в нього малому відяху замовляв, щоб сюди приїхала. З доставкою вийшло один хєр, якби тут купив. 

Тим паче я його знаю по Оверах вже багато років. Протестував - вислав фото, відео, серійники і все таке. 

Тому. Мамка, проц, БЖ - нове. Корпус - Б,В,, пофіг. ОЗУ - можна і б.в., якщо по ціні хоча б 20% економії є. 

ССД під систему 512 - новий. Під цяцьки - можна б.в. 

Ніби все? 

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...