Перейти до змісту

Windows Vista for Gamer 2008 SP1 x86 Rus


mc_flurry

Рекомендовані повідомлення

Я щяс юзаю Ultimate зборку!! 700 мб!!

Я не ожидал такого результата!

Супер! Летает в два раза быстрей чем XP!! Обновляэться с инета!

Только вот были проблемы с WinMobile Center, но я скачал его отдельно и поставил!

И главное памяти у меня хавает меньшэ чем XP(Ogomor)!

А можна цю на ФТП? :rolleyes:

Залив :)

Ссилка!:)

ЗІ: просто шось твій пост не побачив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ділюсь враженнями!

До цього стояв ОГОМОР!

Коли у мене смтояла XP швидкість копіювання с диску на диск фільму була 9 м/б(Тотал командер показував, на IDE інтерфейсі)!

Поставив вісту швидкість стала 18-20 м/б (показував тотал коммандер тої самої версії і на тому самому вінту!)

Різницю відчутна!!)

Коли я юзав стару вінду, то вона до кінця дня була якась ніяка, все тормозило і т.д.! Вот коли перегрузиш - інше діло!

На вісті такого нема!

Ну мені відчютно по швидкості роботи у самому інтерфейсі вінди і т.д.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість копіювання не заміряв, але робота в 3д максі відчутно зросла.

Так декільки хв я виграю на рендері, а багато тисячна сцена "крутиться" без глюків.

Завантажуватись та виключатись вінда стала бистріше, і інші програми також...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно залив її :)

Ага))

Шось не подивився) Просто назви різні!))

Адміни на ФТП потруть) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ХР ОГОМОР

Швидкість копіювання з вінта на вінт - до 60Мбайт/сек . (найменше 35Мбайт/сек, правда в мене жодного ІДЕ інтерфейсу..)

Чи є мені смисл переставляти свою ХРюшу на ВістО??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смысл есть. Если тебе нравятся красивые вещи :)

Я её поставил скорее из-за интерфейса Аэро, чем по другим причинам :0024:

Ну и ещё есть несколько примочек, которые в ХР не реализованы. Хотя тут момент спорный - далеко не всем они нужны и не все ими пользуются, а некоторые даже и не догадываются об их существовании :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, Я думаю, що ватре потавити Вісту!!

Я прихильник стандартного стилю! Але мені віста набагато краща за XP швидкістю роботи і якістю)

Доречі, я тут на форумі десь бачив що були проблеми з установкою XP після вісти! Пробував раді цікавості ставити. Все ок, після зборки Ultimate!!

Рішення за тобою!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але мені віста набагато краща за XP швидкістю роботи і якістю)

Странно, в обзорах утверждается обратное. Или ты имеешь в виду данную сборку?

Доречі, я тут на форумі десь бачив що були проблеми з установкою XP після вісти! Пробував раді цікавості ставити. Все ок, після зборки Ultimate!!

Проблемы есть. Помогает только форматирование винта. Виста (стандартный Алтимейт) тупо не даёт поставить ИксПу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблемы есть. Помогает только форматирование винта. Виста (стандартный Алтимейт) тупо не даёт поставить ИксПу.

Я тебе говорю, что я ставил и мой сосед поставил XP после Висты!!!

И все прекрасно поставилось! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты про какую Висту говоришь - нормальную оригинальную от МайкроСофта или ту, что порезана народными умельцами до размера СД-болванки? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проверено на более чем десятке разных ноутов с предустановленой ВистО - вставить диск с ХР, загрузится с него, форматнуть винт и установить ХР. Все. никаких других телодвижений не надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С форматом ясно. А если нужно, чтобы эти две системы сосуществовали, причём первой установлено ВИСТО - что тогда? Ставить ХР и снова ставить Висту? Жаль время тратить ;)

Можно ли как-нить обойти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С форматом ясно. А если нужно, чтобы эти две системы сосуществовали, причём первой установлено ВИСТО - что тогда? Ставить ХР и снова ставить Висту? Жаль время тратить :smile3:

Можно ли как-нить обойти?

На эту тему целая книжка уже есть, погугли по названию "Windows Vista и Windows XP на одном компьютере".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты про какую Висту говоришь - нормальную оригинальную от МайкроСофта или ту, что порезана народными умельцами до размера СД-болванки? :)

А смисл ставить висту оригинальную, с кучей примочек, которые ты никогда не используешь, и которая весит 10 гик?

Лучше поставить Порезаную от всякой ерунды сборку и после нее темболее XP ставиться без проблем) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не вижу смысла после Висты ставить ХР (для домашнего пользования).

2. Ну не жалко мне 10 Гбайт - винчестер позволяет :)

P.S. Сегодня попробую эту Лайт Эдицию :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не вижу смысла после Висты ставить ХР (для домашнего пользования).

2. Ну не жалко мне 10 Гбайт - винчестер позволяет :)

P.S. Сегодня попробую эту Лайт Эдицию :)

Ага

Скажешь как тебе))) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина була проблема встановлення ХР після ВІСТи - не бачило вінта. ( САТА) .

Лікувалося Інтегруванням дров у дистрибутив вінди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя якщо хтось покаже скрін з Crysis на 50 fps з повними настроїками тоді я зніму шляпу !
'

І до чого ти це сказав?

Сам хоч зрозумів.?

Люди діляться власними враженнями від побаченого.

а вищевказана тобою гра - до Вінди не має ніякого відношення. їй потрібні апаратні ресурси, а не програмні.

Для тих хто юзає цю зборку вінди :

1) протестуйте, або викладіть результати (архівування, кодування відео, копіювання великих файлів)

2) розкажіть в чому проявляється "швидкість" роботи.

3) відмінності від інших версій.

Одним словом докажіть свою правоту.

Вибачте мене якщо образив ваше щіре і чісте кохання до вісти! Але вона серівно сирий продукт, вона взагалі ніякі ресурси невміє правільно використовувати. Але це даже не мої слова, людини від цього не далекої! Це слова провідних експертів світу, та даже хоть www.overclockers.ru

В кого питав про це квазі чюдо-юдо Windows Vista for Gamer 2008 SP1 x86 Rus у різних людей по рівню знань, за ради інтересу їхньої думки 8 - 9 із 10 її ТОПИЛИ і ГНОЇЛИ по різним причінам, хотя люди вони різні! ^_^ їх коментар "парні постягували апдейти і назвали то сервіс пак 1"

Ладно погасимо полум"я накалу відношень! Я ж забув що маю справу з провідними експертами Software вибачьте!!!!!

P.S. Шановний Гуру по Software-ру ти назви хоча один мощний серйозний плюс вісти, крім гламура і десяткі, я його не відкого не чув! Тоді і щось толкове зробиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це слова провідних експертів світу, та даже хоть www.overclockers.ru

Да уж, действительно - мировые эксперты :)

питав... у різних людей... 8 - 9 із 10 її ТОПИЛИ і ГНОЇЛИ по різним причінам, хотя люди вони різні!

Было бы логичнее, если бы они "її ТОПИЛИ і ГНОЇЛИ" по одним и тем же причинам :(

Вот интересно, по каким именно она их не устраивает? Назовёшь их? И кстати, на каких машинах они её тестировали (если вообще тестировали)?

назви хоча один мощний серйозний плюс вісти, крім гламура і десяткі, я його не відкого не чув!

Давай пойдём от обратного? :) Назови хотя бы один мощный и серьёзный её минус? В какой он области? Требования к железу? Не смеши меня :)

10 Гбайт на винчестере при современном стандарте 250-500Гбайт?

2 Гбайт оперативки при цене планки в 20-25 долларов?

Загрузка оперативки - 500 Мбайт при старте системы вместо 150 Мбайт у ХР? Ненужные службы можно отключить. Да и вообще Виста очень гибко конфигурируется под себя (не так, конечно, как Линукс Или ФриБСД...)

Встроенная видеокарта уровня GeForce 6150 - это обалденное требование к ресурсам для того же Аэро? ;)

Что ещё? Постоянное "дёргание винчестера"? Оно отключается практически полностью.

Меньше скорость архивирования и в "других офисных приложениях"? А скажи, ты целый день только тем и занимаешься что архивируешь и разархивируешь фотографии? :)

Драйвера не под всё есть? Так пользуйся новыми комплектующими. Да и вообще, вспомни, какие проблемы с ними были, когда ХР только появилась...

Давай, называй ещё, только не с сайтов цитаты приводи, а собственный опыт пользуй.

Судя по твоим постам, главное для тебя - это игры. Думаю, что не открою Америку, если скажу, что компьютер - это универсальная вещь. А ни одно такое устройство не будет лучше узкоспециализированного. Пользуйся игровыми приставками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це слова провідних експертів світу, та даже хоть www.overclockers.ru

Да уж, действительно - мировые эксперты :)

питав... у різних людей... 8 - 9 із 10 її ТОПИЛИ і ГНОЇЛИ по різним причінам, хотя люди вони різні!

Было бы логичнее, если бы они "її ТОПИЛИ і ГНОЇЛИ" по одним и тем же причинам ;)

Вот интересно, по каким именно она их не устраивает? Назовёшь их? И кстати, на каких машинах они её тестировали (если вообще тестировали)?

назви хоча один мощний серйозний плюс вісти, крім гламура і десяткі, я його не відкого не чув!

Давай пойдём от обратного? ;) Назови хотя бы один мощный и серьёзный её минус? В какой он области? Требования к железу? Не смеши меня :)

10 Гбайт на винчестере при современном стандарте 250-500Гбайт?

2 Гбайт оперативки при цене планки в 20-25 долларов?

Загрузка оперативки - 500 Мбайт при старте системы вместо 150 Мбайт у ХР? Ненужные службы можно отключить. Да и вообще Виста очень гибко конфигурируется под себя (не так, конечно, как Линукс Или ФриБСД...)

Встроенная видеокарта уровня GeForce 6150 - это обалденное требование к ресурсам для того же Аэро? ;)

Что ещё? Постоянное "дёргание винчестера"? Оно отключается практически полностью.

Меньше скорость архивирования и в "других офисных приложениях"? А скажи, ты целый день только тем и занимаешься что архивируешь и разархивируешь фотографии? :)

Драйвера не под всё есть? Так пользуйся новыми комплектующими. Да и вообще, вспомни, какие проблемы с ними были, когда ХР только появилась...

Давай, называй ещё, только не с сайтов цитаты приводи, а собственный опыт пользуй.

Судя по твоим постам, главное для тебя - это игры. Думаю, что не открою Америку, если скажу, что компьютер - это универсальная вещь. А ни одно такое устройство не будет лучше узкоспециализированного. Пользуйся игровыми приставками :)

Да подібна ситуація була з переходом з 98 на 2000 чі ХР якщо хтось пам"ятає! Як мої знайомі тяжко відпускали 98-му то історія. А коли такі перейшли на ХР то вже ніколи не переходили знову на 98-му,чому?? В ХР там ядро білш продуманіше??. Но є одина сутева різниця між ціми аналогіями і от вона. Майкрософтовська заява на рахунок десяткі тількі під вісту, це був не так як хід, як більш адекатне розуміння, що без цеї спаїкі віста навікі здесяткою її ВІСТУ НІХТО З ВМІНЯЄМІ ЛЮДИ НЕ КУПЛЯЛИТЬ НІХТО НЕ ВИКІНЕ 400 амереканськіх рублів Но, цю Сирость треба гнати в продажу з певними корпоративними планами продажі!? Чі я не прав!!?? В принципі мені кажеться що оптимізують вісту на рівні потрібному в майбутньому що буде як пуля на третьому чі четвертому сервіс паку!

P.S. Відавби десятку дядько Біл і всеби затихло в світі ігор (на певний чяс) а так де тількі чітаєш про перспективи графічного розвитку, всі сумують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Пропустив бо вже сонний ) Мінус для мене один один якщо я загружу Crysis чі Far Сry 2 на неї то я не получю 50-60 fps, при тому що апаратні можливості десяткі дозволяють видавати ці кадри на моїй махіні !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ХР ОГОМОР

Швидкість копіювання з вінта на вінт - до 60Мбайт/сек . (найменше 35Мбайт/сек, правда в мене жодного ІДЕ інтерфейсу..)

Чи є мені смисл переставляти свою ХРюшу на ВістО??

Поставив Вісту літом - дуже задоволений, значно стабільніше працює,

наприклад в ХР бувало деякі ігри/софт зависали разом із системою,

перевіряв під Вісту ці ж ігри/софт зависали, але система не висла !

+ не замітив чим ХР краща, що б не ставити Вісту коли дозволяє залізо.

+ подабається установка Вісти - 15хв від загрузки з ДВД до показу робочого столу :dont:

А з вінта на вінт в мене швидкість ~90Мбайт/сек , файл 700МБ перекидував за 9сек,

потім прикріплю скрін.

З.І. АМД Х2 4200 / 4 опери / 8600 ГТС / Віста Ультімейт із всіма поновленнями

(тут на замітку - в мене Віста без поновлень замітно тормозила)

З.З.І. до недавна було 2 ГБ опери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Установил я это чудо... М-дя... 610 мег памяти против 120 в ХР... Дрова правда с инета подтянула, обновилась... для глаз приятней... хз... Ша буду тестить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...