Перейти до змісту

Як українці стають хохлами


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

http://youtu.be/KQoz5tdolck

 

Одне з кращих відео про нас, яке варто глянути і обдумати кожному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрізь є люди і є людиська, а термін "хохол" придумав якийсь один, або горстка ванючих кацапомоголів. Цей етнос тільки те і вміє, що свій традиційно-рускій напій жерти та під його впливом прізвиська різні давати, на більше вони не здатні. От якщо виходець з Кавказу, в них - це чурка, американець - піндос, білорус - бульбаш, поляк - пшек, німець - фріц і т.д. Дивуватись нема чому, це все від браку (дефіциту) сірої речовини в черепно-мозковій коробці, ну-у так склалось і генетично і історично, не дав бог розуму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тут ця етнічна хрінь.
 

"Ми українці ми краще кацапів. Мы россияне, мы лучше хохлов."

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, куди ми котимось, невже ви не бачите що це все "надумані" розбіжності. Скрізь є як хороші так і погані люди і я вважаю, що неправильно казати, що процент поганих людей більшій у них, тому що вони завжди були погані а ми хороші, тому у нас цей процент менший, ми ж хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, куди ми котимось, невже ви не бачите що це все "надумані" розбіжності. Скрізь є як хороші так і погані люди і я вважаю, що неправильно казати, що процент поганих людей більшій у них, тому що вони завжди були погані а ми хороші, тому у нас цей процент менший, ми ж хороші.

Роззуй очі: порушення правил тільки росте, подивись в парки, ліси, пляжі - всюди засрано сміттям, корупція\взятництво - ПОВСЮДИ. І саме головне - кожен, хто дивиться на це каже я ж не такий, це не я. Ну що там не так сказано. Просто знайшли узагальнююче слово - "хохли".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказано все правильно, і від того стає тільки страшно, що це правда і країна все далі і далі грузне в це болото....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Просто знайшли узагальнююче слово - "хохли".

Хєрове слово, чесно кажучи, знайшли.

Тобто хороший це - єврей, а поганий жид? (типу Зеленського). Аналогічно рсукій і кацап? і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хозли, не хохли.

але навіть у Кенії в центрі міста за куріння не у спеціально облаштованих місцях штраф 500 $

а у нас навіть у ліфтах окремі ублюдки курять, при цьому думають, що мають на це право. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 26.11.2015 01:11, LaMeRiLKiN сказал:

http://youtu.be/KQoz5tdolck

 

Одне з кращих відео про нас, яке варто глянути і обдумати кожному.


Якщо слово "хохол" замінити на землянин а "українець" на Людина то вийде доволі таки непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...