Перейти до змісту

Допомога ГО "Волинське товариство захисту тварин" - 2


laser

Рекомендовані повідомлення

Отже попередня тема хоч і зафіксована але полетіла в небуття архів. http://board.lutsk.ua/topic/56769-%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%B3%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83-%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%80/

тому відкрию тут нову.

якщо вдарить грім серед ясного неба і раз на 100500 років появиться модератор на борді, то може розархівувати попередню тему а цю грохнути

Я не належу до волонтерів та співробітників притулку, чесно кажучи я навіть не долюблюю собак, але люблю котів.

Але тим не менш у мене була нагода особисто побувати в притулку, знімав фільм до дня захисту тварин, який, доречі, був тиждень тому... 

з того часу минув уже рік, і хороші люди втілили мрію - збудували вольєр для котів. http://vk.com/public7545250?w=wall-7545250_10224

X7B0CB1qaso.jpg

чесно кажучи - бажання допомогти було завжди, але катастрофічний брак часу не дозволяє реально нічого зробити.

в цьому випадку доводиться лише винувато знизувати плечима...

Отже в даній темі обговорюємо допомогу тим, кого ми лайкаєм кожен день в стрічці новин на фотках і проблеми пов'язані з тваринами, які залишилися без опіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які конкретно потреби на сьогоднішній день?

у мене було бажання завезти хавки котам, я зв'язався волонтерами і працівниками притулку. мені повідомили що медикаменти є більш необхідніші на даний час ніж їжа.

ну що ж, хай буде так.

мені скинули наступний список:

Необхідніше

— шприци №5, №2

— ручкавички не стерильні s та m

— марля

інші пункти я так зрозумів менш важливі:

—аскорбінова кислота

—В12 (ціанкомбаламін)

—тіотриазолін

—глутаргін

—муколван (лазолван)

—сироп ніфоруксазид

—кофеїн-бензоат натрію

—метаклопромід (церукал)

 

чесно кажучи я в цьому всьому повний 0, пішов до друзів аптекарів, виявляється більшість ліків то звичайні протиінфекціїні та протизастудні. так, коти і собаки теж хворіють на кашель, грип і срачку як і ми =)

отже заскочив в аптеку і прикупив такого:

post-3982-0-57934800-1447171612_thumb.jp
зліва - шприци і марля, справа - рукавички. завтра буду віддавати волонтерам
побачимо що з цього вийде.
доречі телефони:
Сергій ветиренар притулок 097 804 79 75
Сергій зам притулок 050 141 83 20

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддав. в розмові з волонтером дізнався що у них вже є такий-сякий вет-кабінет. в основному там роблять стерилізацію.
навіть якісь забугорні спонсори трохи помагали, але на ліки і розхідники не вистачає.
як кажуть "дасть бог" то буде щось повноцінніше, де можна буде лікувати тваринок.
чесно кажучи за ці пару років прогрес помітний, я думав все буде гіршати і притулок загнеться або його просто спалять/постріляють.
враховуючи що багато що тримається і робиться на чистому ентузіазмі небайдужих, то це дуже непогано.

загалом вся актуальна інфа викладається на сторінці ВК https://vk.com/lutskvtzt
там же можна і обрати собі котика/собачку додому безкоштовно з стерилізацією в подарунок.

що ще сказати? тваринок утримують багато. цілу армію. з того що я знаю, то кожен день йде БАГАТО їжі для них. ясна річ ніхто не в змозі стільки купити. кормлять за рахунок меценатів і різних підприємців, які віддають підпорчені продукти (крупи/ковбаса тощо).
може хто працює на складі/магазині/супермаркеті могли б теж напрявляти туди списані продукти, які придатні для годування тварин.

 

 

 

В собачок закінчується крупа. Зимою завжди скрута. 
Просимо також Вашої допомоги для закупівлі пшеничної крупи на зиму! 
Будемо вдячні за мішки з крупою або кошти на них. На один день в нас іде один мішок пшеничної крупи. 

Рахунок, отримувач: Приват банк р/р 26003055504518, МФО 303440, ЕДПОУ 35868067.

P.S.: по кілограму купувати не варто. підприємство бере крупу по оптовим цінам

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Як офтоп зауважу, що вражений спілкуванням Макса українською. Рівнем знання мови, а не в загальному "АААА Макс українською говорить!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так він на радіо Луцьк скільки пропрацював, був ведучим якоїсь там програми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...