Перейти до змісту

Відеозвіти з риболовлі


arok

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в даній темі викладати відео з наших виїздів на риболовлю.

 

Для затравки міг би викласти власний відеозвіт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube.com/watch?v=zdaG9OUSV9I&feature=youtu.be -  моя риболовля на Стирю...

 

Рекомендував би переглядати відео з вибором гарної якості:

0fe2ad7238bd.jpg
 

 


 

Пропоную в даній темі викладати відео з наших виїздів на риболовлю.

 

Для затравки міг би викласти власний відеозвіт :)

 

Вуаля!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відеозвіт з Млинівського водосховища...

 

https://www.youtube.com/watch?v=tRAcEW4b70k

 

Дивимося з вибором гарної якості та на повний екран  :ok:

 

Буду вдячний за "лайки" та підписку..!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілому сподобалось, гарно, цікаво, не затянуто. Але є 2 побажання. Як з точки зору рибака, то думаю багатьом було б також цікаво побачити методику проводки, яка спрацювала в даному конкретному випадку, а також приманку крупним планом. Тобто щоб відео носило і інформативно-навчальний характер, а не лише тільки "щоб позирити" ))  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за оцінку... Частково приймається... Але себе не вважаю гуру спінінга, тому особливо показувати не має чого... Та й якщо показувати проводку, то відео, мабуть буде надто довгим, тому дилема... Найцікавішим, на мою думку, впіймати кадр самого моменту клювання.., уповільнити цей кадр і т.д. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто ж і не каже що треба своє відео позиціонувати так ніби вот я гуру всіх вас зараз навчу як ловити. Ні, не в тому річ.

Справа в тому, що якщо тобі вдається от така більш менш вдала рибалка, яку ти знімаєш на відео, і тобі не шкода розкрити для широкого загалу свої "секрети" що саме спрацювало, то це буде дуже цікаво і корисно подивитись іншим рибачкам, тим більше коли мова йде про їх рідні місця лову.

Наприклад ти вже зорієнтувався приблизно яка проводка сьогодні давала найбільшу кількість клювак, тоді береш в кадр повністю спінінг, від кінчика до котушки, і записуєш 1-2 найбільш характерних проводок, залишаєш їх в кінцевому відео. Це збільшить його довжину буквально на 1 хв!

Ну а з приманками ще простіше - просто в кінці виважування взяти за правило підносити крупним планом пащу риби до камери щоб можна було роздивитись приманку.

Таким чином твої відео будуть завжди практично корисні, інформативні, цікаві! А якщо щ ти кожного разу будеш знімати лише покльовку і витягування, то чим по суті буде відрізнятись перше відео від ....того ? Кольором неба і кількістю грам трофею ? Боюсь постійним переглядачам це швидко набридне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Приблизно місяць назад, їздив на рибалку на Західний Буг, але... рибка клювала "не дуже", а верніше - майже не клювала (мабуть з за того, що дуже впала вода), в общім - терпіння сидіти з вудкою не хватило, то... хоть відзняв ранок на річці...

Тепер точно знаю, що потрібно або терпляче сидіти і ловити - або знімати...

Більш відповідної теми не знайшов, то нехай буде тут

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...