Перейти до змісту

Приватбанк і персональні дані.


Volt

Рекомендовані повідомлення

Батько знайшов в себе приватбанківські картки типу- кредитка копілка і все інше їхнє ла*но позвонив спитати на гарячу лінію спитати чи вони закриті - а там вже знають що звоню я , і ініціали назвали - хоча я вже давно не користуюсь послугами цього "банку" певно більше 5 років. Батько вирішив свої питання і запитав як довго особисті дані може зберігати сказали бестроково. Спитав на що ссилаються - сказкали підписували договір про особисті дані, і там пише що користування бестрокове . Заходжу на сайт "банку", читаю -  дані зберігаються 5 років а далі автоматично продовжується зберігання і при бажанні клієнта дані можна видалити . Звоню на гарячу лінію розповідаю про договір - таке враження що вони його самі не читали . Працівник коллцентра каже - вслухайтесь - такоє можливості немає і не буде . Тай що треба задуматись що приват робить з нашими даними і як ними торгує . В когось щось схоже було ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажання - можете вступити з ними у паперову переписку.

Нешвидко. але дані вилучать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За пять лет, Ваши данные продадут миллион раз и даже если их Приват удалит у себя, не факт что Вам не позвонят с Орифлейма или Avon :) . Как говорится это издержки нашей жизни. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тай що треба задуматись що приват робить з нашими даними і як ними торгує .

бази клієнтів продає іншим банкам, це вони і не приховують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наболіле..

з-тя особа звертається до знойомого працівника банку і отримує всі мої дані..при цьому хизуючтся, що ПБ рулить і прикріплює скрін.

обуренню не має меж. і в плинути на це не має змоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наболіле..

з-тя особа звертається до знойомого працівника банку і отримує всі мої дані..при цьому хизуючтся, що ПБ рулить і прикріплює скрін.

обуренню не має меж. і в плинути на це не має змоги

 

як немає змоги? на АЗС перестали продавати бензин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver,можна подумати, що спаливши навіть центральний офіс, ти спалиш їх дата-центр ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver,можна подумати, що спаливши навіть центральний офіс, ти спалиш їх дата-центр ))

розповсюджує ж не дата-центр

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, то пусти за димом 30000 працівників чи скільки їх там зараз.

І ця людина віддала найкращі роки свого життя відданій праці на Приватбанк, а зараз радить пускати за димом своїх колишніх колег???

Вибач, не втримався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зараз радить пускати за димом своїх колишніх колег

З колег там вже майже нікого не залишилось, одне "племя молодое незнакомое".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...