Перейти до змісту

Проблема з китайським смартфоном Doogee


Рекомендовані повідомлення

Знайома купила на aliexpress Doogee Discovery DG500C.

Начебто працює все гаразд, проте коли телефон ввімкнутий, він не хоче зряджатись. Струм заряду 0 А. Заряджається лише коли телефон вимкнутий, і то, за ніч рівень заряду показу 80+%. Струм заряду йде 0,5 А. Сам акумулятор від «жабки» також заряджається. Зарядні пристрої пробував різні.

Порадьте що можна зробити? На aliexpress купівлю ще не підтвердили. Написали про проблему продавцю, проте більше доби відповіді ніякої. Скидання налаштувань на заводські нічого не дало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути проблема з контролером заряду, але може бути слабка зарядка чи бракований кабель.

варто попробувати зарядити від завідомо робочої хорошої (брендової) зарядки з хорошим кабелем.

в мене старий телефон дуже чутливий до просадки напруги на неякісному (або просто старому, "втомленому") кабелі - не заряджається (хоча "жуйка" ф1 могла від того ж кабелю брати заряд ще пару місяців)

на жаль, в Дугів зарядки далеко не найвищої якості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарядні пристрої пробував від інших телефонів, які 100 % робочі. Версію з зардкою можна відкинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут, на жаль, можна зробити тільки одне: якщо продавець не реагує, то відкривати dispute. Причому не вказувати, що згоден висилати товар назад, бо це буде за ваш рахунок. В описі несправності можна написати, що згодні повернути товар за рахунок продавця, бо несправність - це його косяк. Якщо ж ви згодні користуватися телефоном в такому стані, як він є, то вибивайте +/-50% компенсації, якщо ж ні, то наполягайте на поверненні повної вартості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від повербанка з хорошим коротким кабелем також не хоче заряджатись?

якщо чекає до понеділка - можу дати поюзати повербанк, який дає до 1А, і короткий ДЦА-101 від Нокії

якщо проблема залишиться - то зняти на відео, що з тим самим кабелем сабж не бере зарядку, а інші телефони заряджаються, а далі писати продавцю на вибір 1) часткової компенсації вартості телефону (доларів 20 може дадуть); 2) домовлятись про 2а) заміну телефона - тоді висилати сабж китайцю назад \за власний рахунок, 10-20 доларів\; або 2б) про повернення коштів - тоді знову ж висилати назад, заплативши за пересилку; 3) інший варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон простояв ніч на зарядці (від USB ноутбука, коротким кабелем від NOKIA CA-101D). Вранці телефон не вмикався. Вмикнувся лише після зняття/установки АКБ. Рівень заряду був 87%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо є в когось (або знає в кого є ) телефон  Doogee Discovery DG500C (або DG500).

Хочу попробувати роботу свого апарату з Вашою АКБ. Підїду в любе зручне для Вас місце і час. З мене сік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...