Перейти до змісту

Реєстрація газових плит і "поверхонь"


AID

Рекомендовані повідомлення

Прочитав новину - що наш Волиньгаз подобрішав і готовий безплатно "прийняти в експлуатацію самовільно встановлене газове обладнання".

"«Волиньгаз» пропонує волинянам до кінця листопада 2015 року безкоштовно узаконити газову колонку, котел чи плиту"

новина

Розумію, що газовий котел і колонка - то серйозні прилади і потребують спеціалістів монтажників і провірки газовиками, а от газові плити коли попали в цей перелік?

Коли стали вимагати реєструвати газові плити? Хтось до вас приходив і питав модель і документи на встановлену плиту? особливо якщо їй 10-20 років (в багатьох такі стоять).

Чи правомірне вимагання документів на підключення плити газовиками, якщо прийдуть "провірити вент. канал"?

Чи ця затія - окозамилювання для встановлення лічильників:

"Також споживачам, які використовують природний газ для приготування їжі та підігріву води буде безкоштовно встановлено газовий лічильник."

будь-ласка, видаліть цей дубль теми. створився автоматично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що є якісь норми. Я коли ставив і котел і плитку мені всі казали обовязково лише шукай сертифіковані газові шланги для підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

сертифіковані газові шланги для підключення вимога безпеки інакше на стальну трубу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...