Перейти до змісту

Зимова прогулянка


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

вчора небезізвестний нам всім Андрюха скористався таким файним деньком і зганяв до Рівного і назад

от попросив трохи статистики викласти

сер. швидкість туди - 32,5

сер.швидкість назад - 22 (вітер в харю то вам не хухри мухри)

заг. сер. швидкість - 27,5

пройдений шлях - 145

затрачений час - 5:16

максималка 54,2

це вам така затравочка, мол вот куди треба рости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как с гипогликемией? Жрать когда захотелось? И как очучения по приезде?

145 км это вам не 400.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафіг питаеш як в Андрюхи зі здоровьям, лось однако

а за наші 400 км не переживай, на горбу повезу еслі шо ;-), а лекс веліка, він вміє

будемо їхати і по дорозі хрумати сало, мля

ЗІ. те це скоріше інфа для тих хто зимою дома відсижуеться, треба ж працювати над собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно з КМД вийшло...

Він виходить, а вела нема... B)

Купляйте легкі вели їх легше на собі таскати... :)

А на рахунок покатушки на 400 км теж думаю що реально........

Треба тільки форму нормально набрати, і зібрати все-таки шосера.... :)

З.І. Я після того, як поміняю свої тракторні кільграмові покришки на флайвеї буде пісня.....

бо на шв більше 45 крутити стає тяжкувато.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня? на горбу???

да у меня прынцыпы в тыщу раз круче глюкозы в мышцах оседають!

И помницца мне хто-то со львова ехамши так жрать захотел, шо привез цельный рюкзак этой самой жрачки B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы со студентом (джура) на границо

ездили и обратно.

200 километеров за 7:45.

p.S. летом ^_^)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вопрос в том, шта 130-150-200км. (а некоторые на велопробеге и 280 вместе с шоссерами!) проезжал из нас практически каждый, а некоторые - в одиночку и не один раз.

Шо я хочу подчеркнуть: 300км проехать в пять раз труднее, чем 200, а 400 - в пять раз труднее, чем 300 (речь идет об однодневной поездке).

а 500 км/сутки - так это надо на шоссерах и после многодневных предварительных скаток!(не дай бог лось рванет не в тему или кто-то отстанет на подъеме - график сбит - пиши-пропало!)

И восстанавливаться после такой поездки организму надо - "неделю, не меньфе!" (с) Кролег - Медведу.

Некоторые КМС по велоспорту щитают, что и 400 км/день - анриал <_< будем их в этом разубеждать!

ЗЫ надо с Вовкой поспорить на шото канкретное! Точна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми до вас на волинь їздили то 240 провалили ;) вобщому получилося 10 годин їзди <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якшо 500 то вже нада цілу сутку наверно лупашити безсну))) середня допустім 25 то нада 20 годин! і ше плюс пожрати і поспати, ну лано 2 часа поспав 2 пожрав! лано поспав подорозі поїв тоже ))) ну впринципі реально ;)

я вот думаю цього року попробую за 3 дня 1000 проїхати! побачим шо з того получиться <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фатить трандіти, їхати тре

я вон вже подумую назад тож своїм ходом, але буде видно по обставинах, от чогось є в мене така впевненість шо зможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо я вам скажу дєвачкі....... :)

Для такого ривка треба скататись групою, набрати форму і не втрачаючи швидкості навчитися грамотно їхати в групі (зміни, відстань, дистанція).

І їхати мають фізично підготовлені люди. Бо якщо внатурі хтось здохне на половині маршруту то потягне за собою всіх..... не залишати ж його напризволяще. Техніка повинна бути у відмінному стані і бажано їхати або в штиль, або щоб, все-таки вітер був в спину..... Бо в харю ну нафіг або щоб хоч перша половина шляху щоб вітер був в харю..... але всерівн заї....бе :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если назад 2 дня и по грунтам - нима базара!

+1

до речі дуже непоганий варіант, думаю не один +1 буде :)

так шо починай вибирати грунти помякше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много трепетися, братцы. Канешна гатовица. Канешна техника. Канешна дисыплина. Шо там ищо?

Как будем гатовы, так и паедем. Куда даедем, туда даедем. Хто нам тут, нафих, дохтор? И дирехтура нет. Времени нам на подготовку, - а пока не подготовимся.

ЗЫ: Шо толку, шо ты, Лекс, на шосер сядешь, ведь группой едем, а там народец на байках будет, а ты их и на швальбах делаешь. Панты

Зы: Звыняйте, чуть шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

300км проехать в пять раз труднее, чем 200, а 400 - в пять раз труднее, чем 300 (речь идет об однодневной поездке).

Труднее, потому что нуднее. :(

Пропадает кайф, надо просто маслать. ..

А это - и терпение. и труд (кароче поездочка для мазохистов) :(

Подготовочка - вперед: с марта хоть раз в месяц группой на 200км ( и што самое страшное-без шашлыков в обед, атоко по приезду)!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...