Перейти до змісту

Терміново потрібен електрик для заміни запобіжника


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

Вибило квартирний запобіжник, що на площадці в під'їзді, і назад не вмикається, видно перегорів. Потрібен майстер з його заміни. У себе знайшов аналогічний, але не факт шо він робочий.

Нажаль, навичок для його заміни не маю, тому прошу електрика набрати мене 050 999 2251 (район стадіон-роддом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майстра знайшов, всім дякую.

може кз?

В ПЗВ проблема. Майстер тимчасово провів напругу напряму через гвинтові затискачі, малі автомати не вибивало, світло є. Сказав, шо ця модель занадто чутлива до хрінової проводки (а саме таку будівельники проклали).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЗВ може й робоче, просто у Вас можливо десь йде виток струму, на яке воно й реагує. Пригадайте що включили перед тим як воно вибило. Може й проводка винна. А може десь якійсь прилад вже має виток струму.

Я б таку річ ставив би на приміщення з підвищеною небезпекою, типу ванноï кімнати, кухні. Це моя власна думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЗВ може й робоче, просто у Вас можливо десь йде виток струму, на яке воно й реагує. Пригадайте що включили перед тим як воно вибило. Може й проводка винна. А може десь якійсь прилад вже має виток струму.

Я б таку річ ставив би на приміщення з підвищеною небезпекою, типу ванноï кімнати, кухні. Це моя власна думка.

Витік струму десь є (нажаль, не знаю де саме), бо помічав це по "щипаючій" пральній машині.

А вибило десь на протязі дня, поки був на роботі. В мережі був тільки холодильник і незадіяні зарядки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витік струму десь є (нажаль, не знаю де саме), бо помічав це по "щипаючій" пральній машині.

А вибило десь на протязі дня, поки був на роботі. В мережі був тільки холодильник і незадіяні зарядки.

можна для перевірки підкинути інший дифавтомат і тоді, буде ясно, а так, тільки гадати мона

проводка в усіх розетках нова з заземленням?

машинка "щіпає" - бо немає "землі", дифавтомат в цьому випадку ніяк не захищає і не працює

бойлер є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна для перевірки підкинути інший дифавтомат і тоді, буде ясно, а так, тільки гадати мона

проводка в усіх розетках нова з заземленням?

машинка "щіпає" - бо немає "землі", дифавтомат в цьому випадку ніяк не захищає і не працює

бойлер є?

Проводка "заводська", з 2003-го не мінялась. Майстер, оглянувши під'їздний електрощиток, сказав, що заземлення не бачить.

Бойлера нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Аско" це така крута фірма, що може вибити сама по собі і вже не включитись, якщо міняти то хочаб на ABB чи іншу європейську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дайте будь-ласка Тел вашого електрика, маю проблему в квартирі, потрібна теж допомога. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ABB

вже дaвно завод в Китаї краще Muller

 

а шо, кітай АВВ херово робить?

вже давно не Moeller а Eaton

а schneider як? а він же ж рюскій, не мона, фу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...