Перейти до змісту

Елітна новобудова - це яка ?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Нещодавно довелося допомагати в пошуках квартири

Часто в оголошеннях зустрічається : елітна новобудова

Дивилися кілька квартир в будинку на вул Франка

Вид з вікна - це старі покрівлі навколишніх приміщень

Матеріали як і в більшості багатоповерхівок

По квадратурі - квартира не комуналка,але квадратура як в звичайній новій квартирі,навіть немає високих стель

Може є жильці або знавці - поясніть,що там елітного?

p.s що я назвала б елітним будинком ,що довелося побачити - це в Києві "Парк Авеню"

наприклад,їх підїзд

193d1345731370-zhk-park-avenyu-park-avenue-prosp-40-letiya-oktyabrya-58-62-park1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку, якщо нічого не відклеюється та не ламається в перший місяць, великих тріщин в стінах немає – це вже "елітна" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку - "елітність" - це або центр або *.там-там - найбільш густозаселені райони, то в понятті забудовників\ріелторів - шик! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність автономного опалення я ще б додав. І не домова котельня, а власний котел в квартирі - економія, і не мерзнеш в міжсезоння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все гра слів, за якою нічого не має. Те саме, що 3D, Євро чи Еко. Зараз цими териінами вся реклама забита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю ...для нашої провінції чого тільки не придумують аби лиш грандвіозно звучало, а суть то нікакаЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Запоріжжі, будинок 150кв.м\4 кімнати(з опаленням)- 10 хв до центра міста коштує - 25000 доларів. Луцьк то мегаполіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

елітне то явно не квартира... я взагалі людей які готові від 50к баксів за квартиру віддати не розумію.... то як в приказці : Краще хреново їхати ніж добре іти.... так само і про будинок: краще хреновенький будинок ніж елітна квартира....

квартира то так прийшов, помився, поспав, поїв, постірався а жити потрібно в будинку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Елітне за ціною до 15к/м2 не буває. Елітні матеріали, дизайнер, проекти, декор елітно й коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...