Перейти до змісту

NighT Madness 2015


4erkeZ

Рекомендовані повідомлення

Пане та панове, велосипедисти та велосипедисточки, хто має бажання відвідати захоплюючу нічну імпрезу Night Madness 2015? 5 годин перегонів по лісі в абсолютній темряві. Одна з небагатьох нічних гонок в Україні, таку подію неварто пропускати.

Хто ще ненакатався, поїхали!)

Пропоную в цій темі скооперуватися бажаючим і разом поїхати, знаю що у нашому місті знайдуться такі відчайдухи :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18:00 - это ещё даже не вечер.

Финиш в 0:00 - вообще без комментариев.

Весь прикол был именно в борьбе организма с наступающим сном. А теперь...

Спопсили ночную гонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на Light Sadness вже зарегався ) правда ще не в курсі як та чим буду доїзжати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай-но краще потренуємось десь на тижні разів зо три ) чи на західний трейл, чи на північний. світло перевіримо, по лісах вночі покатаємось. а то якось пом'якшав народ, як прохолодно стало :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай)

З світлом в мене трохи проблема, зараз шукаю як раз підходяще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плануй тоді на вівторок десь на восьму в центрі збір, та поїдемо. може ще хтось підтягнеться. бажано мати фару та налобник, на марафоні це зайвим не буде, бо кудись за кущі зазирнути не повертаючи кермо інколи дуже корисно, та й в якості "запаски"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось приблизна мапа завтрашньої треньки :smile3: має бути тепло. попередньо, збір біля Лесі у восьмій
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катнули супер :ok2: наступна трєнька в четвер, збір так само у восьмій біля Лесі. випробуємо новий маршрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і по тому ж самому бо спочатку він мені здався, якимось простим, а от десь Зміїнця було норм. Надіюсь буде більше людей ніж троє. Заодно я далі потестую своє світло )

Якщо маєш трек вчорашньої поїзки скинь сюди, бо я не писав маршрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднішня трєнька була досить незвична, хоча б тому, що моїх амігос на виїзді з лищенського лісу десь зохавали дикі кішки. агов, відгукніться! :smile3:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, ти добрався додому, бо ми чекали десь 5 хв на виїзді з лісу і ще світли в ліс фарами.

Я вже думав, що тебе бобри з'їли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по інтонації чую, тренування сподобалось :smile3: наступного разу можна вдень в суботу чи вже у вівторок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу мене не буде в Луцьку, хіба що в вівторок поїду.

Інтонація тут нідочого :) . Просто ти поїхав прямо і десь пропав між деревами, а ми повернули на право (як завжди катали) і виїхали на пряму дорогу з лісу, що веде до "Вулика". На виїзді злісу, ось тут, чекали 5 хв і я світив фарами в ліс <_< . Коли зрозумів, що бобри своє діло, напевно, уже зробили вирушили в Луцьк ^_^ .

Наступного разу я Черкезу дам одну з своїх фар на тренування бо з його світлом на грунті проблемно швидко їхати :) .

-----

коротко про вчорашє ....... противітру по ораному полю в горку їхати було незвично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні тренування в умовах наближених до реальних ) збір о восьмій біля Лесі

ps. напишіть чи хтось ще буде. самому в дощ їхати лєньки, я можу й тренажера годинку помаслати…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сьогодні всеж трохи виїхав. але суто трасою, бо в лісі зараз болото. завтра можемо десь на північ катнути – там ліс пісчаний, висохне швидко :ok2: збір біля Лесі у восьмій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...