Перейти до змісту

Інгаляції для профілактики грипу та ін.?Імуномодулятори.Консультація?


Oli

Рекомендовані повідомлення

Власне потрібна консультація та розяснення лікаря по профілактиці грипу та іншої зарази, за допомогою інгалятора.

напевно краще буде приватний лікар. Порекомендуйте хто тямить?

можливо хтось особисто вдома користується? протикашльові засоби та ін...

зацікавили такі Імуномодулятори як Інтерферон та Дерінат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сама найкраща профілактика - це імунітет.

Висипатись, пити деколи комплекс вітамін.

Не нажиратись перед сном.

Взяти за правило перед сном - вечірня прогулянка.

Приймання контрастного душу, через пів року можна буде спокійно вже митись в холодній воді - не скажу що це супер кайф, але економія часу (в кого нема бойлера), не прийдеться з кружки митись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не рекомнедації а просто думки в слух. Як ми були мєлкіми хворіли грипом нам ніколи не прописували інгаляцію. Я за свої 30 років жодного разу не робив інгаляції і навіть не знаю що то таке і з чим його їдять. а Дитина як захворіє то відразу прописують курс інгаляції. Що змінилось так кардинально що будь-який кашель лікують інгаляцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кашель то є симптом, тобто це не причина грипу, а наслідок, тому інгаляторами лікувати кашель можна, а от запобігти грипу (вірусному захворюванню) навряд чи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свої 30 років жодного разу не робив інгаляції і навіть не знаю що то таке

я теж незнав за свої 25, але це набагато краще чим ковтати пігулки з сиропами.

і забув вказати потрібно для дітей...

тому інгаляторами лікувати кашель можна

кашель може бути і від закладенного носа "соплі" стікають по задній стінці... http://alf.org.ua/v-gorli-sopli-prichini-stikayut-sopliv-i-yak-vid-nix-pozbavitisya/

краще інгалятором на "боржомі" подихати, нам вистачало 1-2хв. і соплі зникали на годин 4-5. ну і дитину не мучиш аспіратором чи грушею.

ще є така розумна назва як Імуномодулятори: той же інтерферон, ось і хотів почути чи хтось в Луцьку так дихає?

з опису препарату http://www.piluli.kharkov.ua/drugs/drug/2336/

Показания к применению:

Препарат предназначен для профилактики и лечения гриппа, а также других ОРВИ (острых респираторных /дыхательных/ вирусных инфекций).

Способ применения: Для профилактики гриппа и других ОРВИ препарат следует принимать при непосредственной угрозе заражения и продолжать до тех пор, пока сохраняется опасность заражения. Применяют в виде раствора, который готовят на дистиллированной или кипяченой воде комнатной температуры. Раствор имеет красный цвет (с опалесценцией /со светорассеянием/), его можно хранить на холоде в течение 1 -2 сут. Препарат закапывают в носовые ходы или распыляют. Ампулу перед употреблением вскрывают, вливают в нее воду комнатной температуры до черты на ампуле, соответствующей 2 мл. Содержимое осторожно встряхивают до полного растворения. В каждый носовой ход вводят по 5 капель 2 раза в сутки с интервалом не менее 6 ч. При пользовании распылителем (любой системы) вводят в каждый носовой ход по 0,25 мл раствора. С лечебной целью интерферон следует принимать при первых признаках гриппа. Эффективность препарата тем выше, чем раньше начат его прием. Наиболее эффективен ингаляционный способ (через нос или рот). На одну ингаляцию используют 3 ампулы препарата, содержимое которых растворяют в 10 мл воды. Воду подогревают до температуры не выше +37 °С. Ингаляции проводят 2 раза в сутки с интервалом не менее 1-2 ч. При распылении или закапывании растворяют содержимое ампулы в 2 мл волы и вводят по 0,25 мл (5 капель) в каждый носовой ход через 1-2 ч не менее 5 раз в сутки в течение 2-3 дней. Применяют также раствор интерферона для закапываний при вирусных заболеваниях глаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерферон нормально, коли вмієш розпізнати момент початку захворювання. тоді дійсно можна трохи допомогти своєму імунітету та грип чи ГРВІ пройде в легшій формі та без ускладнень. в якості профілактики чи прямого лікування – це "фуфломіцин"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, щось і я так думаю, нам дільничий лікар говорив, як виздоровим підійти вона розкаже що і як.

коли вмієш розпізнати момент початку захворювання.

як в садік приводиш, там щоранку можна надивитися "момент початку захворювання". і з соплями ведуть і з кашлем....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдиний швидкий спосіб природній проти грипу десь чув , що це інтенсивне заняття спортом

Тільки не спортом, а фізкультурою і не інтенсивне, а з розумом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але це набагато краще чим ковтати пігулки з сиропами.

Та ти шо? І чим краще?

Що таке інгаляція?

десь чув , що це інтенсивне заняття спортом коли легше наступає під час хвороби або заняття сексом ))))

Чув дзвін, але от тільки не знаєш звідки він.

- Что луше девушке при простуде? Чай с малиной? или постель с мужчиной?

- да пофиг, лиш бы только пропотеть!

Це якщо коротко і в двох словах.

Насправді, все набагато складніше.

Інгаляції для профілактики грипу - те ж саме, що й клізми, для профілактики поносу!

Погугліть краще на тему, підвищення імунітету. Особливо лікарські трави. Їх є багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сприймайте за офтоп, але хочу написати про хороший препарат для інгаляції - інгалар, колись мені його порадили - хороша штука при простуді, кашлі, нежиті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти шо? І чим краще? Що таке інгаляція?

ось наприклад у нас був бронхіт, з інгалятором пройшов за 8-11днів.

ті самі антибіотики, але вже відразу потрапляють у бронхи.

обходячи шлунок та печінку, +непотрібно пити бактерії, так як ліки відразу потрапляють куди потрібно.

у мене інгалятор Little Doctor LD-211, зі змінними соплами тому можна вибрати

rasp_web.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+непотрібно пити бактерії, так як ліки відразу потрапляють куди потрібно.

Бактерії, одразу в легені!? ЗБС!

ось наприклад у нас був бронхіт, з інгалятором пройшов за 8-11днів.

ТО це ніразу не профілактика, це лікування!

ну і не при кожному броніхіті можна інгаляції.

А взагалі - сходи до імунолога. Є такий в дитячій обласній лікарні / поліклініці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю крутий і дієвий спосіб лікування та профілактики захворювань - ліс, бажано хвойний. Їдьте і проводьте там якомога більше часу. Добре поєднувати з ходьбою чи бігом.

Останній позитивний досвід - фітонциди за 2 дня вилікували кашель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті самі антибіотики, але вже відразу потрапляють у бронхи. обходячи шлунок та печінку, +непотрібно пити бактерії, так як ліки відразу потрапляють куди потрібно.

Бактерії, одразу в легені!? ЗБС!

да ти реально троль ще той, я й думаю чого модера зняли...

я не ваших порад питаю, надіюсь лікарів тут нема.

хотів взнати чи в Луцьку хтось цим займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю крутий і дієвий спосіб лікування та профілактики захворювань - ліс, бажано хвойний. Їдьте і проводьте там якомога більше часу.

Теща вчора з такого лікування на собі кліща принесла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяка імунна система не допоможе не заразитись вірусом грипу нового штаму. Тільки профілактика. Міцне здоров"я і іммунітет потрібні, щоб організм легко зреагував за зараження і виробив антитіла до поточного штаму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі вчені ще досі сперечаються, нарахунок того, чи віруси - це форма життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю крутий і дієвий спосіб лікування та профілактики захворювань - ліс, бажано хвойний. Їдьте і проводьте там якомога більше часу.

Теща вчора з такого лікування на собі кліща принесла.

з хвойного лісу кліща?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з хвойного лісу кліща?

легко. вони і на траві (здебільшого) живуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони і на траві

оффтоп: вони переважно на кінцях гілок та трави сидять, ждуть поки зачеплять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...