Перейти до змісту

Для начальника УМВС Волині тисяча гривень - не хабар


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

а можливо дійсно монтаж, як дехто рахує із форумчан

імхо не монтаж, саме в момент відповіді про те, що 1000 гривень не хабар, камера не рухалась й картинка не мінялась, от що контекст відповіді подаєтся в іншому руслі, то мабуть так і є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропозиція: зібратися форумчанам , піти до начальника та запитати, цікаво чи впустять )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропозиція: зібратися форумчанам , піти до начальника та запитати, цікаво чи впустять )))

Така хвиля пішла,що думаю,він сам мусить пояснити вирвані слова з контексту чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обов"язково мусить прокоментувати...

viktor111

Хочеш піти, піди. Зараз без каміння і бит пускають, правда в індивідуальному порядку по попередньому запису. Але якщо громаді дуже треба то пустять у будь який день, що особливо не може не радувати...

Головне питання правильно підготуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За які заслуги він в 42 гінєрал з лампасами? Воював? Положив 100 кацапів на фронті? Затримав особисто особливо небезпечну банду в Луцьку? Я не спец в нагородах, але кажуть в нього на планках є бойові ногороди і це в інваліда 2-ї непрацездатної групи! На яких фронтах зароблено інвалідність? В боротьбі з повіями в Луцьку в часи роботи в УБОЗі?

12072537_1328086020550935_2770623562148581325_n.jpg?oh=67b4559d7061834285e5890a828fc192&oe=568D85BC

Переконайте, що всі претензії безмістовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

по морді видно що корупціонер

А по твому ніку видно, що ти бот...

Всі такі вумні заднім числом. Якщо не він то назви когось, щоб була повна довіра громади? Повірте, кого б не призначили міліціонером реакція мас була аналогічна! На постреволюційному просторі лютого-березня 2014 Шпига був компромісним варіантом між "сьогоденням" і минулим, за призначення якого боролися більшість революційних ограгізацій.

Особисто в мене до його роботи зауважень немає, все інше це критика і провокації кількох ботів, фінансові інтереси яких було затронуто.

Маю великі надії на поліцію. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка рызниця пане Ukrainec кілько нулів в цифірці - ця "людина" є представником закону, і немає право такого городити ніприяких розкладах! І причому тут Києв та розміри відкатів??? ...... та й анектод згодався про село і впавший кукурузник.......

......"яке місто - такий і хабар...!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по морді видно що корупціонер

А по твому ніку видно, що ти бот...

Всі такі вумні заднім числом. Якщо не він то назви когось, щоб була повна довіра громади? Повірте, кого б не призначили міліціонером реакція мас була аналогічна! На постреволюційному просторі лютого-березня 2014 Шпига був компромісним варіантом між "сьогоденням" і минулим, за призначення якого боролися більшість революційних ограгізацій.

Особисто в мене до його роботи зауважень немає, все інше це критика і провокації кількох ботів, фінансові інтереси яких було затронуто.

Маю великі надії на поліцію. :)

Я не можу зрозуміти чому людина з красномовним ніком Ukrainec так примітивно мислить??? При чому тут призначення, при чому тут компроміс??? Про що ви говорите??? Мова йде про те, що посадова особа не має ні морального, ні будь-якого іншого права говорити такі речі в ефірі ! В нормальній європейській країні, якою ми так хочем стати, за такі слова звільнили б на слідуючий день, ще й під міністром крісло захиталось би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі тут так "широко" мислячі, але мислять так однореберно - примітивно же!

1) Впевнений, якщо в більшості людей взяти 10хв інтерв"ю про секс, то по завершенню талановитий режисер буде мати матеріал для 2хв сюжету про ман"ьяка.

2) не довго вже чекати залишилось, щоб займатися різного роду "рокировками", 7 листопада не загорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі тут так "широко" мислячі, але мислять так однореберно - примітивно же!

1) Впевнений, якщо в більшості людей взяти 10хв інтерв"ю про секс, то по завершенню талановитий режисер буде мати матеріал для 2хв сюжету про ман"ьяка.

2) не довго вже чекати залишилось, щоб займатися різного роду "рокировками", 7 листопада не загорами.

Смішно читати, чесне слово)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі тут так "широко" мислячі, але мислять так однореберно - примітивно же!

1) Впевнений, якщо в більшості людей взяти 10хв інтерв"ю про секс, то по завершенню талановитий режисер буде мати матеріал для 2хв сюжету про ман"ьяка.

2) не довго вже чекати залишилось, щоб займатися різного роду "рокировками", 7 листопада не загорами.

Смішно читати, чесне слово)))

все з тобою ясно

post-5408-0-18618500-1445368791_thumb.jp

Роби щось для зміни системи... не відмазуйся стандартними відмазками "немає часу я працюю" і тоді можливо не буде часу на ниття в тирнетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі тут так "широко" мислячі, але мислять так однореберно - примітивно же!

1) Впевнений, якщо в більшості людей взяти 10хв інтерв"ю про секс, то по завершенню талановитий режисер буде мати матеріал для 2хв сюжету про ман"ьяка.

2) не довго вже чекати залишилось, щоб займатися різного роду "рокировками", 7 листопада не загорами.

Смішно читати, чесне слово)))

все з тобою ясно

post-5408-0-18618500-1445368791_thumb.jp

Роби щось для зміни системи... не відмазуйся стандартними відмазками "немає часу я працюю" і тоді можливо не буде часу на ниття в тирнетах.

Як немає що сказати, то краще промовчати... а де ти прочитав мої відмазки, де ти прочитав, що я нию???? ти щось переплутав шановний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...