Перейти до змісту

Косово


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Топ новина на евроньюз.

Хто не в курсі за підтримки америки, яка дуже хоче ослабити Європу, сьогодні його таки проголошено.

Не троеба бути супер-пупер аналітиком, щоб зрозуміти, що це означає розпалення всіх тліючих  конфліктів - Курдистан, Каталонія, Чад, Осетія, Абхазія, Чечня.

Нас це також торкаєтья - Придністров'я, Крим, Донбасс (дай Бог, щоб тут я помилився)

Одним словом, завжди знайдуться політичні сили, які захочуть "розділяти і володіти". 

Що думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піднімання таких тем і призводить до того, шо в голові і сидять такі думки, тобі ще не надоїло...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж США вже визнали незалежність, тоді Канаді та Великобританія(а значить і Австралія) підтянуться. ЄС вже готує відповідне рішення... Думаю Косово буде незалежним, а Сербії яка так прагне вступити в ЄС доведеться рахуватися з США і ЄС.

Те що Росія ніби заявляє, що вона тоді може визнати Пн.Осетію та Абхазію - думаю не вийде. Росія можливо і визнає, але інші країни ..? Пн.Осетія та Абхазія є частиною Грузії, яку підтримує ЄС і США. Росія не такаж і сильна на міжнародній арені, як прагне себе показати. Її ВВП є лише 1/10 частиною ВВП США. Росія ледве зберігає свій контроль в країнах СНД, який постійно слабшає. Росію фактично підтримує лише Білорусія (відносини з якою похолоднішали після торішніх газових конфліктів) та невизнані республіки Пн.Осетія, Абхазія та Придністров'я.

Звичайно, з визнанням ЄС - Косово, відразу ж постає проблема Каталонії, країни Басків в Іспанії, чи Шотландії та Пн.Ірландії в ВБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація дуже складна з одної сторони. Треба було їм виконати всі норми і процедури ООН. Звичайно Америка вперто пропхала це рішення (хоч воно було незагорами). В мене дуже різне неоднозначне ставлення до цього. Проте це доля країн які будувались на силовому обєднанні. Але це історія і я не думаю що хтось із форумчан знає її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так досить складна ситуація. Як кажуть без чарки не розберешся. Вже незалежність визнали Франція, Афганістан, а США завтра офіційно оголосить визнання Косова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая в баню независимость?!

Называйте вещи своими именами - бывшие албанские боевики из самой кровавой банд-организации современности - АОК - из сербской провинции Косово и Митохия (ранее оккупированной войсками НАТО в результате агрессивной войны США и ЕС против Сербии) объявили себя, при поддержке оккупантов, протекторатом, где чиновники ЕС могут отменять любые законы (и писать свои), смещать любых должностных лиц и т.д.

Т.е. признали себя колонией.

Случай действительно "бесприцедентный".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще, показательно, что первым независимость Косово признал вчера именно Афганистан. Крупнейший наркопроизводитель в мире поспешил оказать поддержку крупнейшему наркодилеру в Европе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціально для Троцкиста: http://rutube.ru/tracks/65776.html?v=a7dab...7066afa8060b99b

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шпасибо конешно.. только ник у меня не с заглавной буквы начинается..

Хм.. и что, по твоему, я должен был почерпнуть из этого твоего линка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Косово- Придністров'я - Крим стаття з УП.

Займе хвилин 5 щоб прочитати, враховуючи попередні пости якраз в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. и что, по твоему, я должен был почерпнуть из этого твоего линка?

Оффтоп ON. Можна поцікавитись, що значить твій аватар? Путін-араб? Чи просто Путін? І нік такий цікавий. Вибачай, але  нічо в голову, крім  народного фолькльору про Троцького не лізе :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. и что, по твоему, я должен был почерпнуть из этого твоего линка?

Оффтоп ON. Можна поцікавитись, що значить твій аватар? Путін-араб? Чи просто Путін? І нік такий цікавий. Вибачай, але  нічо в голову, крім  народного фолькльору про Троцького не лізе :)  

В моем случае, ничего он не значит; просто хохма, связанная с нефтедолларами (арабские шейхи с т.д.), понравилась в своё время, ифсьо.

А ник.. ну там своя история, к Троцкому и т.п. фалькльору никакого отношения не имеющая.. (=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извини, у меня после ФУП-а к русскоговорящим на политические темы неск. предвзятое отношение. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первый раз согласен со всем, что на pravda.com.ua (по линку у snight) прочитал.

Все правильно, и про то что у Украины не может сейчас быть самостоятельной, отличной от СШП и европы, позиции по Косово, и про Крым, который в перспективе скорее станет татарским.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...