Перейти до змісту

Про нарахування заборгованості в Волиньгазі


CBEPXECTECTBEHEH

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна.

В квітні 2015 року піднявся тариф на газ для населення з 1,18грн до 3грн з копійками до 200м.куб. і по 7грн з копійками якщо більше ніж 200 м.куб.

В квітні місяці я прийшов в Ощадбанк, щоб оплатити комунальні послуги за минулий місяць (березень). Питаю касира "Який тариф оплати газу на даний момент? Чи ще по старому чи по новому?" Вона мені відповідає, "Оплата за березень по старому по 1,18грн". Я оплачую за 400 м. куб. газу 500 з копійками грн. В квитанції чорним по білому пише ціна за 1 куб 1,18грн.

В травні прихожу в Ощад, щоб сплатити за комунальні за квітень. Мені касир каже "До сплати 3000грн". Я питаю здивовано "За які послуги така сума нарахована". Вона відповідає "у вас стоїть заборгованість 2500грн за газ". В той день я оплатив за всі комунальні послуги окрім газу, бо це мене здивувало. В літні місяці мене вдома не було, тому за ці місяці я не платив за газ оскільки ним не користувався.

На днях прийшла бумага з Волиньгазу про необхідність сплатити борг, в іншому випадку вони відключать газ. Я пішов в Волиньгаз щоб взнати за що борг, вони мені відповіли що ті 400 кубів вони пізніше мені перерахували по 7грн, тому ще треба доплатити 2500грн.

Скажіть будь-ласка чи є законним таке перерахування тарифу на газ без мого відома, причому після того коли я вже оплатив ті 400 кубів? Може хто з такю ситуацію стикався?

Всім дякую хто відповість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показники як подаєте? Звоните чи приходять знімають. Я трошки втикнув і не подав вчасно. Так вони самі від балди за два місяці виставили і по тарифу, що я офігєл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація наступна.

....

Може хто з такю ситуацію стикався?

Особисто з такою ситуацією не зіткнулась, але дуууууже баго людей пройшло через це.

Була в той період у Волиньгазі по деяких питаннях. Купа люду приходило виясняти таке ж питання.

Там якось багато людей, коли дізнались про подорожчання, проплатили газ авансом. Щоб таких розумних урівняти з іншими, приймали по старому тарифу згідно попередніх показників (приблизний об'єм), все інше перераховували по новій ціні, при цьому не розбираючись - це робила машина. От вони і ходили шукати правди.

Вам дорога у Волиньгаз. Хоча, думаю, результату не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ви перший не ви останній. Он дивився по телевізору жили люди в гуртожитку від військової частини, якщо це можна було назвати гуртожитком, платили за газ. Але тут газовиками стрельнуло що гуртожиток знаходиться в промзоні і потрібно збільшити оплату в 4 рази так люди по 25-30 тисяч стали винуваті.

Чесно кажучи таке враження складається ніби прийшли в магазин купувати, наприклад, телевізор. Купили раді і все таке але тут через півроку долар піднявся і до вас телефонують з того ж магазину і кажуть ви нам винні ще таку то суму сплатіть будьласка.

А про законність такої ситуації то Вам потрібно уточнити було в канторі який тариф був в березні місяці за оплату газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація наступна.

....

Може хто з такю ситуацію стикався?

Особисто з такою ситуацією не зіткнулась, але дуууууже баго людей пройшло через це.

Була в той період у Волиньгазі по деяких питаннях. Купа люду приходило виясняти таке ж питання.

Там якось багато людей, коли дізнались про подорожчання, проплатили газ авансом. Щоб таких розумних урівняти з іншими, приймали по старому тарифу згідно попередніх показників, все інше перераховували по новій ціні, при цьому не розбираючись - це робила машина. От вони і ходили шукати правди.

Вам дорога у Волиньгаз.

Ще багато людей не знають, що пільги відмінили. Короче та зима була так собі. А в цю будем добре рахувати гроші. Особливо хто палить приміщення як підприємці. Порахував скільки треба буде по тарифу платить то або закриватись, або мерзнути. Вже розглядаю різні варіанти УФО т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показники як подаєте? Звоните чи приходять знімають. Я трошки втикнув і не подав вчасно. Так вони самі від балди за два місяці виставили і по тарифу, що я офігєл.

Подаю по телефону і по тих показниках плачу в Ощаді. Якщо би дійсно я щось провтикав заплатити, то питань немає, але тут якийсь розвод і лохотрон на 2500 грн :(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показники як подаєте? Звоните чи приходять знімають. Я трошки втикнув і не подав вчасно. Так вони самі від балди за два місяці виставили і по тарифу, що я офігєл.

Подаю по телефону і по тих показниках плачу в Ощаді. Якщо би дійсно я щось провтикав заплатити, то питань немає, але тут якийсь розвод і лохотрон на 2500 грн :(((

це треба йти в ту шарашкіну конторку, і питати з якого числа підвищення тарифу, якщо з квітня, то якого лисого за березень нарахували.... в нас зараз така система:::: *Хто ходить і стукає-тому двері і відкриються*, головне часу і теерпіння набратись. уви реалії життя в Україні зараз такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не було лічильника на той час і нараховували по розрахунку, на людину і на опалювану площу житла (опалення індивідуальне газове). Коли я почув, що дибіл Яйценюк продовжив оплювальний сезон до кінця квітня, а квітень обіцяв бути теплим ( і так і було), то в кінці березня я пішов і написав заяву, щоб запломбували пічки, ще й вказав, щоб "з 1-го квітня"! Запломбували ті казли аж в кінці квітня, згідно з закінченням яйценюкового "подарунка". І в результаті за квітень я отримав рахунок на ~2600!

Ціна на газ в квітні то ще була стара, а от норми нарахувань безлічильниковим збільшили конкретно в Той місяць!

І потім відразу почали бігати з погрозами, що відключать, якщо не оплачу придуманий ними борг, уроди. Так як в мене фінанси дозволяють робити такі незаплановані витрати лише раз в квартал, то два місяці я оплачував лише розрахункове " нарахування", тобто без того боргу. І от коли нарешті я отримав достатню зарплатню, якраз в той день в черговий раз прийшли втикнули в двері чергову погрозу про відключення. В той же день я не побіг платити, вирішив зранку на наступний... І от поки я платив наступного дня, дзвонить мала, прийшла зі школи, і каже, що газ перекрили... Я з квитанцією до них, а вже "поздно", "пиши заяву, оплачуй включення (300грн.), чекай завтра і вільного газовика"...

от така х...ня... Як прийти запломбувати згідно заяви, то їх нема, а як перекрити, то бігом... І пофіг їм на пункт договору, що повідомленя мають вручити особисто, а не в двері тикати...

Короче, перед Волиньгазом ми ніхто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що у вас з Волиньгазом не складається, я 29-30 числа кожного місяця дзвоню на довідкову службу, кажу їм показник і в мене все збігається. Останні два місяці я завтикав\або не зміг дозвонитися, відповідно прийшла бумажка із заборгованістю. Вчора передзвонив, сказав реальний показник, вони виправили в себе, сказали що в мене переплата, з моїми підрахунками все збіглося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...