Перейти до змісту

2 з 4 проблем України - зрада і зрадофіли


Revolver

Рекомендовані повідомлення

Думаю цим фото тут місце.

Мені цікаво, як мали вбити Авакова цією зброєю?На дробовик снайперський приціл вішати мали))))

а там один дробовик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

А на автомат повісиш?ЧИ на гранату?Я не думаю, що до нього підлпустили би близько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу заказуха..

вряд чи, оце аудіо багато дає сумнівів http://videopay.net/...rEeWkpZNAGpT1tw

там же люди займались війною командир батальйону

історія дуже мутна, але ніхто не називає мотивів, а вони можуть бути як бізнес так і патріотичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант помста, за спробу ліквідувати його з жінкою, але тоді б валили. А тут затримали. Тоді варіант надавити такими діями на когось причетного і завязаного разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Матіос

20 hrs ·

Дякую Роман Бочкала! Саме через небайдужість цього журналіста до долі героя Івана Стрільця та пост у ФБ, сьогодні особисто вникав у обставини розслідування військовою прокуратурою сил АТО провадження за фактом втрати/викрадення арсеналу стрілецької зброї та всієї облікової докуметаціі на неї при передислокації однієї з військових частин, у якій служить Іван. Це сталося ще 6 червня поточного року. Військовий КамАЗ, який перевозив майно військової частини, потрапив у ДТП. Поки міліціонери оформляли протоколи, а потерпілих водія та пасажирів доправляли до лікарні, невідомі особи у військовій формі, які мали нашивки-шеврони батальйону "Айдар", забрали (викрали) з місця ДТП автомати та документацію на зброю цілого підрозділу військової частини. Серед викрадених був і автомат Івана Стрільця. Без документації ми довго шукали чию саме зброю викрали.

Згідно закону слідчий зобов'язаний допитати всіх обізнаних осіб, для чого і викликав на допит Івана Стрільця та інших військових. Ось така от реальна ситуація. Ніхто Івана Стрільця за бойову звитягу не переслідує і всі "крики" у ФБ про переслідування героїв- просто маніпуляція свідомістю і банальна БРЕХНЯ!

Висновки такі:1)злочин потрібно розслідувати; 2) не об'єктивності до будь якого військового нашої армії бути не може і не буде; 3) зрада і "переслідування героїв" наснилася окремим народним депутатам у іх запаленому тотальним "радикальним жаром" та "нестримною критикою влади" розумі;4) викрадені автомати повинні бути знайдені, щоб не стріляли у містах України (Мукачево ще не всі забули?),а винні покарані! Такий Закон і ми його виконуємо. Ще раз дякую Роман Бочкала за підняту тему!

12004771_1004001699631791_4953206901347343097_n.jpg?oh=a39c7b880fc51248edb1f999c8bcbfc4&oe=56655AAD
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Denis Pyatigorets

2 hrs ·

Из наблюдений:

- критикуешь Свободу - ты порохобот;

- критикуешь Ляшко - ты порохобот;

- критикуешь ПС - ты порохобот;

- критикуешь Коломойского - ты что дурак? - ты порохобот;

- критикуешь Филатова, Палицу и Корбана - ты порохобот;

- критикуешь Парасюка - ты ублюдок, гореть тебе в аду, ну и порохобот;

- критикуешь Укроп в целом - ты порохобот;

- критикуешь Мочанова - ты порохобот;

- критикуешь Самопомощь - ты порохобот;

- заметишь какие-то позитивные изменения в стране - ты порохобот;

- не поленился и прочитал текст изменений в Конституцию - ты порохобот;

- поддерживаешь идею мирного решения на Донбассе - ты порохобот;

- проверяешь ссылки и выявляешь фэйки - ты порохобот;

- стебешься с унылых попыток троллей из Ольгино созвать батальоны на штурм Киева с помощью Гугл транслейта - ты порохобот;

- похвалил президента - ты мразь, порохобот, порохоботище!!!

И не дай тебе Боже запостить фото с конфетами Рошен в кадре.

Я ничего не забыл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іван ФРАНКО

ПАТРІОТ

Усе я бистро виджу,

Все оплюю, все збриджу,

Все сквашу, все розстрою,

Всіх гіркістю напою.

Де треба, влізу в душу,

Де схочу, честь нарушу,

На кождого подвір'я

Посію недовір'я,

На кождого підсіння

Положу підозріння —

І все те, все буквально,

Я вчиню так формально,

Спокійно, і прилично,

І вповні методично,

Що все уйду скандалу,

Не нюхну криміналу.

А хто би мав охоту

Назвать мою роботу

Яким поганим словом,

Я судом гоноровим

Йому прикручу роги

І чистий, без тривоги,

Неначе пес за плотом,

Все буду патріотом.

Писано 1906 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Denis Pyatigorets

2 hrs ·

Из наблюдений:

- критикуешь Свободу - ты порохобот;

- критикуешь Ляшко - ты порохобот;

- критикуешь ПС - ты порохобот;

- критикуешь Коломойского - ты что дурак? - ты порохобот;

- критикуешь Филатова, Палицу и Корбана - ты порохобот;

- критикуешь Парасюка - ты ублюдок, гореть тебе в аду, ну и порохобот;

- критикуешь Укроп в целом - ты порохобот;

- критикуешь Мочанова - ты порохобот;

- критикуешь Самопомощь - ты порохобот;

- заметишь какие-то позитивные изменения в стране - ты порохобот;

- не поленился и прочитал текст изменений в Конституцию - ты порохобот;

- поддерживаешь идею мирного решения на Донбассе - ты порохобот;

- проверяешь ссылки и выявляешь фэйки - ты порохобот;

- стебешься с унылых попыток троллей из Ольгино созвать батальоны на штурм Киева с помощью Гугл транслейта - ты порохобот;

- похвалил президента - ты мразь, порохобот, порохоботище!!!

И не дай тебе Боже запостить фото с конфетами Рошен в кадре.

Я ничего не забыл?

хммм. Для мене порохоботи хто больно ріже нашого прехидента язиком по сраці. А критика інших... Типу корбана і ляшка. Це якось з порохом в мене звязку мало. Блін да думаю всіх від зради тошнить. Всі победунами хочуть бути, а не зрадофілами. "Побед" мало, зради багато. Ось і все )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохобот - це критика того усього вище описаного у поєднанні із лизанням шоколадної дупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Revolver Багато в чому з вами погоджуюся. Але соррі, а Іловайський котел це не зрада? А Дебальциво це не зрада? А гнилі консерви, якими харчуються солдати це не зрада? Безбожний видобуток бруштина(який кришується владою) це не зрада? А не обгрунтоване підняття тарифів для населення - це не зрада? А Нові правила по розмитці авто - це не зрада?

Не за все це, небесна сотня і наші солдати на сході загинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Revolver Багато в чому з вами погоджуюся. Але соррі, а Іловайський котел це не зрада? А Дебальциво це не зрада? А гнилі консерви, якими харчуються солдати це не зрада? Безбожний видобуток бруштина(який кришується владою) це не зрада? А не обгрунтоване підняття тарифів для населення - це не зрада? А Нові правила по розмитці авто - це не зрада?

Не за все це, небесна сотня і наші солдати на сході загинули.

за такі питання mykola81 ставить штамп агента кремля або бота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за такі питання mykola81 ставить штамп агента кремля або бота.

можеш мене згадати: я за подібні питання ставлю штамп "дурачок"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за такі питання mykola81 ставить штамп агента кремля або бота.

можеш мене згадати: я за подібні питання ставлю штамп "дурачок"

ок :_04:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за такі питання mykola81 ставить штамп агента кремля або бота.

можеш мене згадати: я за подібні питання ставлю штамп "дурачок"

Ти, свої пости в 2008 році, щодо України і української ідеї пам"ятаєш? Чи, може напомнити, як ти відзивався про бандерівців і свідомитів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи, може напомнити, як ти відзивався про бандерівців і свідомитів?

нагадай :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

facebook-16.png?v=29916?v=131Сергей Лунев 18 сентября, 12:15

btn_track.gif?v=17312

Вот не поверите.

Пару дней назад шёл со своим полуватным знакомым через парк, увидел как два алкаша сцут посреди парка, днём часа в 2. Сделал замечания, началась словесная перепалка, до драки не дошло, каждый остался при своём мнении. Ну хотя бы сцать они перестали на глазах у прохожий.

После этой ситуации мой знакомый:

- И зачем эта показуха, что ты типо патриот крутой?

- что?

- зачем ты передомной выделываешься?

- я не выделываюсь, я просто против когда в общественных местах занимаются всякой хернёй

- ой да ладно.

Муха-показуха

- Волонтерский десант в МинОбороны - это показуха и популизм.

- Новая полиция - это показуха от Авакова и Згуладзе.

- Арест Ефремова, Чернушенко, прокуроров, Мосийчука, Бочковского и сотни коррупционеров поменьше - это популизм от СБУ и ГПУ.

- Обеспечение массированной общемировой поддержки для Украины - это популизм и показуха от Порошенко и Климкина

- Списание и реструктуризация долгов - это показуха от Яресько

- Освобождение от мертвой хватки газпрома - это показуха от Демчишина и Коболева

- Очищение банковского рынка и стабилизация курса - это показуха от Гонтаревой

- Реформа прокуратуры - это популизм от Сакварелидзе

- Демонополизация авиапространства - показуха от Саакашвили

- Наведение порядка в портах - это популизм от Пивоварского

Как же мне нравится такой популизм и как противно от популизма филатова, парасюка, ляшко и тимошенко.

Я ЗА ПРАВИЛЬНЫЕ ПОПУЛИЗМ И ПОКАЗУХУ.

Serhii Zhorin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муха-показуха

- Новая полиция - это показуха от Авакова и Згуладзе.

- Обеспечение массированной общемировой поддержки для Украины - это популизм и показуха от Порошенко и Климкина

- Списание и реструктуризация долгов - это показуха от Яресько

- Освобождение от мертвой хватки газпрома - это показуха от Демчишина и Коболева

- Очищение банковского рынка и стабилизация курса - это показуха от Гонтаревой

- Реформа прокуратуры - это популизм от Сакварелидзе

А хіба оці всі речі не показуха. Якщо відкинути соплі, то насправді маємо:

1. Поки що від нової поліції нема жодного толку: більшість часу тупо катаються по місту і займаються різною хрєнью.

2. Масована підтримка світу - це просто гарний пізд*ож зі сторони Пороха і ЗМІ. Більшість світу просто пофіг.

3. Списання і реструктуризація боргів завжди робиться під якість умови, про які зараз, звичайно, нам відкрито ніхто говорити не буде аби заздалегідь не бентежити людей новими тарифами, податками і т.д.

4. Піздь*ж від Яценюка і Демчишина - ми перестали купувати енергоносії в РФ?

5. Чорний ринок валюти зник? То, про яке очищення цієї сфери можна говорити. Стабілізація курсу на рівні 23 грн/бакс? Ну да, офігенне досягнення. Народ в три рази став біднішим. На 12 і 16 грн/бакс вона чомусь не хотіла стабілізувати курс.

6. Реформа прокуратори - поки що красива фраза не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки, що звонив мамі взнати як здоровячко. Чую голос сумний. Каже зняли пільги. Втратила на роботі здоровя. Отримала цукровий діабет, проблеми з спиною. А зараз держава відячила забравши пільги бо пенсія на дві сотні грн більша чим тре. О це реформи.... оце ПЕРЕМОГА. ОЦЕ я розумію ПОБЕДА. ПОБЕДУНАМ ТРИЧІ УРА. На субсидії також не знаю чи витянуть. Бо у баті біла зарплата. І також трошки, але вийде більше чим треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю як буде поліція в Луцьку і вона буде працювати так як задумано, ми побачимо багато плаксивих історій про "я ж тільки на хвилину відійшов від авто, а вони уже штраф" або "ми ж нормальні пацани, тихо пиво пили на дитмайданчику - навіщо нас трогати було".

До речі, брат живе в Києві. Розповідав, що менти завжди в'язали тих, хто пив пиво на лавочці перед під'їздом, а теперішня поліція на них нуль уваги, можуть 10 разів проїхати поруч за вечір. Він рахує це до плюсів нової поліції ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повна зрада детектід

1. Поки що від нової поліції нема жодного толку: більшість часу тупо катаються по місту і займаються різною хрєнью.

ноу коментс, поки вас особисто за руку не зловлять, не заспокоїтесь.

ми перестали купувати енергоносії в РФ?

http://www.pravda.com.ua/news/2015/06/30/7072965/

решту навіть писати не буду, аргументи на таких людей не діють, тільки емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.co.../06/30/7072965/ решту навіть писати не буду, аргументи на таких людей не діють, тільки емоції.

Цитата з тієї ж статті:

"Важливою умовою відновлення закупівлі російського газу є узгодження тимчасової позиції щодо спірних пунктів контракту між "Нафтогазом" та "Газпромом" на термін щонайменше до завершення 1 кварталу 2016 року", - сказано у повідомленні.

Якщо ми так пафосно злізли з газової голки РФ, то чому плануємо відновити в них закупки? І про імпортоване вугілля з РФ Демчишин міг не забувати. Чи може він вважає, що це питання не відноситься до його відомства? От тобі і аргументи, а емоції залиш при собі.

На рахунок поліції. Я був нещодавно в Києві, маю багато знайомих звідти - тож бачив і знаю реальні дії поліції. Тупо катаються собі по місту майже завжди в крайньому правому. А на те що їх збоку машини обганяють з швидкістю 100 - 120 км/год, на те, що купа машин припаркована під знаком - їм тупо пох. Коли трапляється якесь ДТП - приїзжає по 2-3 екіпажі цих поліціянтів, як дурники бігають біля машин, а потім викликають ДАІ для складання протоколу. Та що говорити, коли ми тупанули і поїхали назустріч по односторонці - вони проїхали повз нас і навіть оком не моргнули.

Та поліція, що ходить по тротуару - просто собі гуляє і час від часу фотографується з перехожими. А ні був один інцидент - щемили якогось чурку, що він продавав кавуни на вулиці. Я не спорю, можливо, на папері планувалося зовсім по-іншому. Але на разі - це купка людей, які тиняються по місту і замаються х*рньою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми так пафосно злізли з газової голки РФ, то чому плануємо відновити в них закупки?

злізти з голки - означає розірвати залежність, мати можливість дикутувати (хоч в якійсь мірі) свої умови,

і зробити це усе по міжнародному закону,

так це досягнення, але для людей що не розуміються ні на економіці, ні на законодавстві ні на міжнародних відносинах - це пшик і зрада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але для людей що не розуміються ні на економіці, ні на законодавстві ні на міжнародних відносинах

головне все подати під правильним соусом і вони схавають :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми так пафосно злізли з газової голки РФ, то чому плануємо відновити в них закупки?

злізти з голки - означає розірвати залежність, мати можливість дикутувати (хоч в якійсь мірі) свої умови,

і зробити це усе по міжнародному закону,

так це досягнення, але для людей що не розуміються ні на економіці, ні на законодавстві ні на міжнародних відносинах - це пшик і зрада.

батьки платили за газ у двічі дешеаше +50% були пільги. Зараз у двічі дорожче і нема пільг. Ось і вся економіка яку бачить звичайна людина.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...