Перейти до змісту

Усіконвення Голови Івана Хрестителя


Vlad3

Рекомендовані повідомлення

если кого-то убили по религиозным мотивам - это праздник ?

СТосовно церковних подій, де є померлі чи ті, що прийняли мученицьку смерть, мене найбільше дивує формулювання "церковне свято".

Святково, в прямому розумінні - тут немає нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если кого-то убили по религиозным мотивам - это праздник ?

СТосовно церковних подій, де є померлі чи ті, що прийняли мученицьку смерть, мене найбільше дивує формулювання "церковне свято".

Святково, в прямому розумінні - тут немає нічого.

Жень, та ніхто ж в церкві не святкує, в розумінні свята))) Ні разу не бачив, щоб піп з кадилом танцював в цей день, чи під гітару співав.))) В даному випадку , "свято" -день в який поминають ту людину, її справи, і те, що вона зробила. Церква також не виголошує цей день як свято в розумінні гульнуть, бухнуть, порадіти))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді за 1300 років трохи змінилася культура та мораль, але ж дехто й досі вчить, що Земля – центр Всесвіту :smile3: ті ж розповіді братів Грим, які колись були дійсно актуальні як корисні застереження, ми зараз сприймаємо як казки в стилі "нуар"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні разу не бачив, щоб піп з кадилом танцював в цей день, чи під гітару співав.)))

Однівже спробували...

Хоча - було б цікаво.

З рештою, я б просто замінив формулювання. Бо Христове Воскресіння - так свято (батюшка також в цей день на людях радості не проявляє, особливо у вигляді танців під гітару із кадилом).

Хіба що може, зустріч із Богом це свято!

казки в стилі "нуар"

гм..

Така версія червоної шапочки мені не відома. Може ти зробив 3 помилки в слові "ню"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що може, зустріч із Богом це свято!

Особисто чи через посередника? прихована згадка дупи хенка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні разу не бачив, щоб піп з кадилом танцював в цей день, чи під гітару співав.)))

Однівже спробували...

Пам'ятаю..... Про дії( в даному випадку), москальских попів можна розповісти багато, і заслуговують деякі з них не тільки"теплого"слова, але відносно тієї фігні, яку відмочили ці пусі... Знаєш, це просто не по людські, все ж то приміщення, в яке люди молитись ідуть. Чогось вони не накидали гумусу перед воротами кремля, чи не кинули в хула чи якогось другого"доброго человека"тим самим гумусом-кишка тонка))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, а трохи порвати шаблони слабо?

Я б до такого священника біг би, що аж підошви стирав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, а трохи порвати шаблони слабо?

Я б до такого священника біг би, що аж підошви стирав.

Тю, а до чого тут шаблони, я писав про людській підхід. Чи поводити себе просто по людські, це вже не в "тренді"?))))) В мене своє розуміння Бога( Вищої сили, Абсолюта, ), але є проста людська повага, до вибору іншого( читай, віра, розуміння віри). Про священиків мова не йде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...