Перейти до змісту

Як змінилась ваша поведінка з велосипедами, після викрадання велоконя.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Постійно читаю за викрадені велосипеди, виглядає, що більшість людей практично не оцінюють ризиків на які йдуть, залишаючи велосипед без нагляду. Особисто я, коли вник наскільки серйозно поставлені крадіжки в Луцьку, відмовився від всяких колодок і юзаю вєл тільки в тому випадку, коли точно знаю де і під чиїм наглядом він залишиться, якщо мені потрібно буде на короткий час відлучитись. А що у вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю, навіть мішок цементу підвести без велосипеду проблематично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовився від Троса на користь ланцюга. Ставлю тільки у відділеннях (Ощадного банку). НЕ СТАВЛЮ біля Там-Тама. Вроді сплю спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як змінилась ваша поведінка з велосипедами, після викрадання велоконя?

Я можу запитати, після котрого викрадання. :)

Після трьох випадків сплю спокійно, коли мої велосипеди соплять поряд. Само собою, ні якими парковками і замками не користуюсь.

Єдине місце де розслабляюсь - у Карпатах. Там де ми ночуєм, більш нема таких ідіотів, щоб тягнути з собою ще й байки. Або взагалі нікого нема, крім медведів і кабанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як це донести більшості. останній вєл що вкрали і виклали на борді. Я біля нього часто проходив. Він був припнутий до водостічної ринви практично кожен день. Час від часу в цей інтертелеком заходили клієнти, потім виходили і перекурювали. Тобто час від часубіля вєла крутились люди і це сприймалось нормально. Вєл вкрадено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я вже більше року катаюсь, постійно десь прив*язую та трос, коли треба в магазин чи на базар, звісно приходиш до вела з мислями чи він ще є, а поки все, норм, навіть декілька разів залишав з насосом, та швидкосьйомним ліхтариком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я вже більше року катаюсь, постійно десь прив*язую та трос, коли треба в магазин чи на базар, звісно приходиш до вела з мислями чи він ще є, а поки все, норм, навіть декілька разів залишав з насосом, та швидкосьйомним ліхтариком

Поки грім не гримне, Іван не перехреститься.

В дитинстві в мене двічі крали один і той самий "Салют". Тому зараз я ніде і ніколи не залишаю байка без догляду, може це тому, що він для розваг, а не як засіб пересування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я вже більше року катаюсь, постійно десь прив*язую та трос, коли треба в магазин чи на базар, звісно приходиш до вела з мислями чи він ще є, а поки все, норм, навіть декілька разів залишав з насосом, та швидкосьйомним ліхтариком

Справа часу.

Ви вже просто, поки ще є, подаруйте його самі, якийсь хороший людині, чим плодити і кормити уродів. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як змінилась ваша поведінка з велосипедами, після викрадання велоконя?

Я можу запитати, після котрого викрадання. :)

Після трьох випадків сплю спокійно, коли мої велосипеди соплять поряд. Само собою, ні якими парковками і замками не користуюсь.

Єдине місце де розслабляюсь - у Карпатах. Там де ми ночуєм, більш нема таких ідіотів, щоб тягнути з собою ще й байки. Або взагалі нікого нема, крім медведів і кабанів.

…і котів )) перший велосипед в мене вкрали в 11 років, а взамін ніхто не придбав, бо не було можливості. цінність велосипеда для дитини можеш уявити, тому відношення до велокрадіїв відверто негативне. а вчитися безпеці особистого майна краще на чужих помилках, звичайно. тому я навіть в Карпати брав з собою замок та сігналку. та й взагалі, залишений без нагляду вел – це подарований вел, залишається тільки зачекати коли хтось прийде за подарунком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

…і котів )) перший велосипед в мене вкрали в 11 років, а взамін ніхто не придбав, бо не було можливості. цінність велосипеда для дитини можеш уявити, тому відношення до велокрадіїв відверто негативне. а вчитися безпеці особистого майна краще на чужих помилках, звичайно. тому я навіть в Карпати брав з собою замок та сігналку. та й взагалі, залишений без нагляду вел – це подарований вел, залишається тільки зачекати коли хтось прийде за подарунком

Якою сигналкою користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...