Перейти до змісту

Як часто ви говорите про це?


Юлямпочка

Чи часто ви говорите своїм коханим про почуття?  

34 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Слухайте, снився мені колись страшно сумний сон. Значить, сон снився про то, що колись давно заміж я вийшла зовсім навіть не за Ігрека, а за іншу людину, яка ніколи не каже мені, що любить. Карочі, проснулася вся в сльозах і соплях, розштурхала чоловіка своїми обнімашками. Так от.

Чи часто ви говорите своїм половинкам, що ви їх любите?

Можна з обгрунтуваннями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорить надо, но к месту. дабы это не превратилось в аналог ничего не значащего "how are you"

можно и "не словом, а делом" (пошляки, помолчите :) ). обнять, поцеловать.

но нельзя отношения сводить до сожительства. любовь она, понимаешь, жить заставляет :)

ИМХО, конечно, но тех, кто живет сам и находится в поиске свой половинки Юлямпочка хотела попросить не голосовать вариантом "никогда" :)

или пусть Юлямпочка добавит пункт "еще некому такое говорить" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я сподіваюсь, що нововлюбльонні піднімуть, навпаки, рейтинг потрібного пункту

так я сподіваюсь, що нововлюбльонні піднімуть, навпаки, рейтинг потрібного пункту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ніхто в цю темку не пише - а ж гарна темка :)

Ніколи не концентрую увагу на тому, як часто треба сказати про почуття. Але задумалась над запитанням - і зрозуміла, що досить часто.

Єдине, переконана, важлимо говорити не часто - а тоді, коли хочеться про це сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо це у жіночому клубі прийнято дублювання тексту для повноти розуміння? :)

А шо це у жіночому клубі прийнято дублювання тексту для повноти розуміння? :)

Говорю не так часто, але й не так рідко. :) Правда тоді, коли хочеться, а не тому, шо так треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорю каждый день про это со своей девушкой :-)) Именно когда есть свободная минутка от работы и настроение хорошее... бывает правда через день, два, но чаще всего каждый день :-)) Больше этим занимаемся :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи. Бо говорити кожного дня не варто. Відразу виникає синдром привикання. Треба показувати своїми діями а не словами. Говорити можна що завгодно і коли заманеться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи. Бо говорити кожного дня не варто. Відразу виникає синдром привикання. Треба показувати своїми діями а не словами. Говорити можна що завгодно і коли заманеться <_<

Согласен, мы лично перед тем как встретимся заводим друг-друга по телефону, а встретившись накидуемся друг на друга :-)) Правда, бывает и такие времена, когда не до этого... жизнь есть жизнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виправила.

То певне якийсь глюк був тимчасовий.

Амід, спасибі, що помітив.

;) Завжди будь-ласка. Лишилась Юлямпочка <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...