Перейти до змісту

Хто проведе інструктаж?


Dtox

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Суть проблеми така є відеорегістратор DVR та роутер Tp-link як дистанційно через інет на нього зайти?

з наявного логін, пароль ір адрес, маска подсети, шлюз порти Днс мультикаст ПИТАННЯ який адрес вводити в адресну строку браузера??

чи адреса має бути зареєстрована на роутері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від відеореєстратора.

Приклад:

IP адреса зовнішня (яку дає провайдер) 220.220.220.220

IP адреса відеореєстратора (яку жає роутер у внутрішній мережі) 192.168.0.101

Порт, який проглядає відеореєстратор: 33

Тепер на роутері треба прокинути зовнішній порт 33 на 33 порт внутрішньої адреси 192.168.0.101 (в роутері це називається Port Forwarding).

Тепер з іншої адреси в браузері пишемо 220.220.220.220:33

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який роутер? Ой не побачив вибачте))

Кожен регістратор має функцію, получити адресу автоматично? ставите, або вже стоїть галочка DHCP. Він наприклад отримав 192.168.1.110, потім ОБОВЯЗКОВО! знімаєте галочку.

Заходите на роутер знаходите на Forwarding в низу відкриється DMZ і в ньому вводите адресу регістратора(192.168.1.110) зберігаєте і всьо, з вас велика пляха))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете заходити як з внутрішньої мережі, так і віддалено , коли будете вводити IP адресу роутера(має бути статичний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, не через локалку, а через Інет. Це преше.

А друге, що робити, якщо у мене на роутері вимкнений DHCP?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, не через локалку, а через Інет. Це преше.

А друге, що робити, якщо у мене на роутері вимкнений DHCP?

Жень,я написав саме по простому як тільки може бути, "vaz75" написав правильно.

Я в цих "ваших")) роутерах сам балван,але за минулий тиждень так робив два рази, і до цього пару разів і не тільки з тп лінками усе працює як хоч і по локалці і по інтернету.

PS: можеш не грузити мене крутими питаннями, бо як я писав, я не шарю)))яле так як я робив(вище написане) усе робить 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт, який проглядає відеореєстратор: ?
якій саме порт має бути?

є TCP UDP RTSP HTTP HTTPS і це все порти ... можливо я зроблю скрини і в лічку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже всім учасникам вдячний з портами розібрався! тему можна зачиняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З закритям теми трішки зачекаєм... провірив ввход по wi-fi все працювало добре, прийшовши додому закладка вже непраацює

адреса була 192.168.0.108 наскільки відомо це внутрішня роутеровська, отже де в роутері знайти маршрутизацію з внутрішнієї адеси на зовнішню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З закритям теми трішки зачекаєм... провірив ввход по wi-fi все працювало добре, прийшовши додому закладка вже непраацює

адреса була 192.168.0.108 наскільки відомо це внутрішня роутеровська, отже де в роутері знайти маршрутизацію з внутрішнієї адеси на зовнішню?

Ніччьо не пойняв. З інтернету працює, всередині мережі ні?

Може бути таке, що при перезавантаженні роутера (світло вимкнулося) він по DHCP дав реэстраторові вже іншу адресу, а порти прокинуті на цю. Тому пропиши статичну адресу в самому реєстраторі, наприклад 192.168.0.108 і зафіксуй за ним на роутері в меню DHCP - Adress Reservation

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...