Перейти до змісту

велопарковки


Nautilus1

Відеоспостереження біля магазину за велопарковкою  

23 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Шановні друзі, прошу вашої допомоги. Ви як безпосередні користувачі підскажіть, яка саме велопарковка біля магазину для вас найзручніша, додаю декілька варіантів, також буду вдячний за побажання та свої фото чи пропозиції.

post-8631-0-16283300-1441131532_thumb.jp

post-8631-0-91543600-1441131532_thumb.jp

post-8631-0-35378500-1441131533_thumb.jp

post-8631-0-70595200-1441131533_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третє фото. Там хоча б ноги вилки не так царапатимуться.

Четверта - відкрутив ексцентрик і поніс вел без колеса.

Відеоспостереження не запобігає крадіжці, я тупо не залишаю вел. Якщо залишаю в полі зору - переключаю на найменшу зірку зпереду і найбільшу ззаду, плюс блокую гальмівними колодками обидва колеса, щоб встигнути догнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший варіант - і зручний, і дешевий в виробництві. Але є одне "але", відстань між сусідніми ребрами-стійками повинна бути достатня, щоб можна було поставити сучасний велосипед, а не тільки "Україну". А то в половину велопарковок нашого міста, наприклад, моя Меріда тупо не влазить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше. Чому дана тема в "велопокатушках", ТС? Потрібно було кидати в загальне велопаті. Не зовсім зрозуміла логіка. ;)

По-друге. Тема ніби "велопарковки", а опитування звучить (зверніть увагу) як: "відеоспостереження біля магазину за велопарковкою". Після цього перший же пункт голосування йде по назві.. так само. Я не придираюсь до слів, ні :) ,але..

По темі. Проголосував "свій варіант", так як виберу усе-таки саме ту велопарковку (і якої немає в опитуванні), яка б найкраще проглядалась/проглядається із вікна магазину. Щоб при першій же небезпеці моєму велосипеду можна було б вискочити із магазину й дати злодію "по шапці". Ніяке відеоспостереження не замінить своєї пари очей. На жаль, такі сьогодні реалії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніякого толку з того відеоспостереження, коли "парковку" робили "на от'є@ісь" та виглядає вона, наприклад, ось так:

Nra4l.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше. Чому дана тема в "велопокатушках", ТС? Потрібно було кидати в загальне велопаті. Не зовсім зрозуміла логіка. ;)

По-друге. Тема ніби "велопарковки", а опитування звучить (зверніть увагу) як: "відеоспостереження біля магазину за відеопарковкою". Після цього перший же пункт голосування йде по назві.. так само. Я не придираюсь до слів, ні :) ,але..

По темі. Проголосував "свій варіант", так як виберу усе-таки саме ту велопарковку (і якої немає в опитуванні), яка б найкраще проглядалась/проглядається із вікна магазину. Щоб при першій же небезпеці моєму велосипеду можна було б вискочити із магазину й дати злодію "по шапці". Ніяке відеоспостереження не замінить своєї пари очей. На жаль, такі сьогодні реалії.

Просто я не буваю у цій гілці форуму, так як не маю вела, тому вибрав те місце, де на мою думку, більша аудиторія. "Опрос" створив вже після самої теми, тому не все так гарно оформленне але думки велолюбителів хтів би знати.

Усім дякую !

та ніякого толку з того відеоспостереження, коли "парковку" робили "на от'є@ісь" та виглядає вона, наприклад, ось так:

Nra4l.jpg

Якщо не важко, пришліть фото достойної велопарковки біля якої ви б не боялися (ну на скільки це можливо) залишити свого роверця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не важко, пришліть фото достойної велопарковки біля якої ви б не боялися (ну на скільки це можливо) залишити свого роверця.

по Луцьку треба ще поїздити, пошукати. а якщо взагалі, то оце найкраща, imho:

xKp2n.jpg

головне щоб була відстань до стіни, можливіть кріпити за раму та колеса, достатньо простору для педалей та обвісу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би то підозріло не виглядало з мого боку, але об'єктивно найвдаліша з тих, що пробувала - біля Велозони на Московський. ;) Хоч я ними і не користуюсь, категорично. Хоч двадцять камер втуліть. До дупи. А по суті запитання, найзручніша з запропонованих жовта, четверте фото

Пс: мій вариант - йдучи у магазин, залишаю вел в дома, або в надійних руках. Парковки мені особисто не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо і зручна парковка біля велозони, але вона вже занадто з "випенрьоном", а тому не технологічна. Запропонована Shkoderоm поєднує зручність/практичність з витратами на неї часу і коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми думали і так і сяк, але вирішили, що найнадійніше стойло для велоконя - це загін. Тим більше, що "коні" зараз дуже недешеві, а ми хочемо, щоб відвідувачі були спокійні за свої ровери. На фото - парковка під "РОВЕР КАФЕ".

Р.С. Так, "клітка" додає головного болю персоналу, але для нас важливіше, щоб вгодити гостю. Це - по-перше. А по-другє, ми знаємо, що сьогодні середній хороший ровер коштує $1000 - 3000 і нам не світить виправдовуватися потім перед людиною... А те, що трос стандартного замка перекушується за 3 секунди, то вже усім добре відомо.

Р.Р.С. А ще обов"язково - пара-трійка камер відеоспостереження.

post-26787-0-73762700-1441357353_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропонована Shkoderоm поєднує зручність/практичність з витратами на неї часу і коштів.

А чим вона відрізняється від тієї, яку запропонував ТС?

IMG_20130731_074034.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим вона відрізняється від тієї, яку запропонував ТС?

А КОЛІР ???? :_07: :_07: :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в парковці на фото немає нижньої поперечини в кожній секції. для замка типу U-Lock це важливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось приклад гарної "парковки під камерою", це поруч з бізнес-центром та Залєскі, в скверику:

post-32-0-62238700-1441463708_thumb.jpg post-32-0-42912700-1441463733_thumb.jpg

раніше там ще скамейки були, але десь загули. мова не про те. конструкція надзвичайно дешева (це добре видно на фото), але має ємність 10 роверів, 5 з яких можна колесом встановити над землею, що дуже зручно для швидкого ремонта чи обслуговування. теоретично, недолік лише один – слабеньке кріплення до землі, але це питання до тих, хто встановлював, я б використав анкери та болти більшого діаметра, а ще заклепав зверху, щоб не вкрали саму парковку:

post-32-0-57544300-1441463721_thumb.jpg

замість підставки для колеса можна просто наварити прута, що трохи здешевить конструкцію. рама під кутом – це плюс до компактності паркування. витримана добра відстань до газону. взагалі, респекти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі парковки були б більш меньш пригодні, були б вони обтянуті якимось пом'якшувачем. На більшості, рами, вилки б'ються об залізо. Виробники парковок не бачать у тому проблеми. Тому найвдалі парковки у яких фіксується тільки колесо, інше не торкається велосипеда і є за що зачипити. Біля Велозони підійшли до того питання зі знанням вимог власників не тільки "україн".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...