Перейти до змісту

На носі дата....! 10 років


holidays

Рекомендовані повідомлення

На носі дата!!!

10 років подружнього життя. За цей час було всяке, народження 2 малюків, різні всяткування дн., річниць і тд.

А от прийшла дата і до мене, а відсвяткувати навіть не знаю як))))

Запросити дружину на вечерю - це якось просто, подарувати квіти - це навіть не обговорюється. Можливо хтось святкував таку річницю у друзів, чи якось може підсказати якусь ідею, буду дуже вдячний.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо кошти доволяють зїздіть на вікенд в сосновий бір

http://www.shatsk.com/uk/recreations/baza-vidpochynku-sosnovyi-bir

були там з дитиною, хороший сімейний відпочинок, спокійно, басейн з підігрівом.

навіть найдешевші номери дуже пристойно зроблені, зручно,

єдиний мінус - харчування в на території дорогувате, на двох 100 грн за раз, на перекусити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На носі дата!!!

10 років подружнього життя. За цей час було всяке, народження 2 малюків, різні всяткування дн., річниць і тд.

А от прийшла дата і до мене, а відсвяткувати навіть не знаю як))))

Запросити дружину на вечерю - це якось просто, подарувати квіти - це навіть не обговорюється. Можливо хтось святкував таку річницю у друзів, чи якось може підсказати якусь ідею, буду дуже вдячний.

Дякую.

Та сама ситуація буде завтра, 10 років, та народження трьох чудових дітей. Також довго думали. Вирішено було маленькою компанією, та 10 чоловік, добре гульнути без дітей. Все має бути 4 числа в ресторанчику з живою музикою. Шо з цього вийде буде згодом. Знаю точно шо будуть квіти, ну і можливо калечко. Ну якось так. А там побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...