Перейти до змісту

Допоможіть покращити "коника"


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Почну з того що мяко кажучи я в велосипедах не дуже. Купив от таке чудо,(фото, сорі за якість) хочу замінити вилку, а як взнати яка підійде - поняття не маю :( також задню касету, шатуни, ...... це те що я побачив (а длі іще буде) не знаю як правельно підібрати, допоможіть.

VzYsK.jpg

h8wN.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звернись до ant@res,його тема

або на велозону

п.с. а зірочки шатунів (те що видно на фото) не сильно зношені

Дякую, спробую.

Я би хотів підібрати щось з б/У, а не нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю бюджетну вилочку, пружина, масло, Сантур, з невеликим пробігом, прошла ТО, виточені нові башенгі. Хочу за неї 800 грн. (заміна башингів обійшлася у 300 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречи, вилка лежить у мене на Велозоні. Як зацікавить, можно буде заодно роздивитись, що дійсно треба міняти на байку. Поки що, крім вилки і підседільного штиря, не бачу особливих вад, як для цеї бюджетної машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки обновився :)post-10805-0-57225500-1441220299_thumb.j

Хотів трохи приспустити, не вгадав :(

Де можна підкачати вилку, можливо в когось є насос високого тиску, чи можна якось и без нього обійтись???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На разі цікавлять шатуни з кореткою (шатуни можуть бути і б/у), касета на 8 зірок, ну і звічайно цеп новий (щось не дуже дороге)

В планах на майбутне - монеткі, гидравличні тормоза...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки обновився :)post-10805-0-57225500-1441220299_thumb.j

Хотів трохи приспустити, не вгадав :(

Де можна підкачати вилку, можливо в когось є насос високого тиску, чи можна якось и без нього обійтись???

Вітаю! Обійтись можна... Можна використати навіть звичайний автомобільний чи наприклад старий радянський. З власного досвіду скажу, що тоді потрібно враховувати 3 речі: 1) чи вистачить в руках зусилля накачки при >5атм (краще взяти ножний насос) 2) Більшість звичайних насосів обладнанні манометром до 4-5атм. тому є ризик пошкодити манометр 3) мабуть саме важливе, в момент роз"єднання втрачається значка кількість повітря, що веде до падіння тиску (доведеться дуже швидко смикати). ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотря какая вилка, если низкого давления, то можно и ручным насосом помучаться (накачивал до 7, наверно), а можно и заехать на велосервис. Если не получится, обращайся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, а автомобільним (компресором) можна?

romanc, попробую, если что напишу в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

компрессор дает большое количество воздуха под сравнительно небольшим давлением. Самая большая проблема - это снятие наконечника насоса с вилки, а вторая надевание наконечника на сосок вилки, который спрятан в углубление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

компрессор дает большое количество воздуха под сравнительно небольшим давлением. Самая большая проблема - это снятие наконечника насоса с вилки, а вторая надевание наконечника на сосок вилки, который спрятан в углубление.

Понял, спасибо, личку видел - завтра перезвоню.

Еще, кто может на завтра одолжить ключ для снятия каретки?

post-10805-0-60962900-1441304069_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас шатуни під квадрат то треба ще зйомник шатунів

3484_0.jpg

Такий зйомник маю :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, а автомобільним (компресором) можна?

Не знаю на який максимальний тиск він розрахований? А так в принципі нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikblack, якщо треба підкачати насосом високого тиску - звертайся (в приват), маю такий. Р-н 5 школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки обновився :)post-10805-0-57225500-1441220299_thumb.j

Хотів трохи приспустити, не вгадав :(

Де можна підкачати вилку, можливо в когось є насос високого тиску, чи можна якось и без нього обійтись???

Що ж в тебе качати? вона ж в тебе пружинна?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки обновився :)post-10805-0-57225500-1441220299_thumb.j

Хотів трохи приспустити, не вгадав :(

Де можна підкачати вилку, можливо в когось є насос високого тиску, чи можна якось и без нього обійтись???

Що ж в тебе качати? вона ж в тебе пружинна?!

Це ти так жартуєш? А воздух з вилки через ніпель в всіх пружинних вилках спускається, і після цього вилка просідає, я не знав :0159:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вилку підкачав, ще раз дякую форумчанину Vadimm.

Шатуни замінив, на разі першочергово замінити касету на 8 зірок, порадьте яку краще взяти, (ціна-якість) дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вилку підкачав, ще раз дякую форумчанину Vadimm.

Шатуни замінив, на разі першочергово замінити касету на 8 зірок, порадьте яку краще взяти, (ціна-якість) дякую.

Shimano Acera CS-HG41 або Shimano Acera CS-HG51. Перша CS-HG41 в мене відходила 5500 км після чого була замінена хоча їздити ще можна було.

Цеп бажано купити дорожчий бо дешеві, як показала моя практика, дуже швидко тянуться. Ще є варіант їздити в 2-3 цепи але це більш актуально коли касета коштує більше 1К грн.

Раджу середньоціновий КМС Х8. Шимановські серії IG та UG після 1000 км розтягуються більше ніж на 1, КМС Х8 більше 2800 км пройшов до розтягнення 1,0.

На борді є ціла тема про зірки та ланцюги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю тобі ще багато треба, раджу цей сайтик: http://www.bike-discount.de/en/shop/9-speed-401/l-24/o-preis

Думаю з урахуванням доставки тобі все одно буде вигідніше, тим паче вибереш все шохош!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shimano Acera CS-HG41 або Shimano Acera CS-HG51. Перша CS-HG41 в мене відходила 5500 км після чого була замінена хоча їздити ще можна було. Цеп бажано купити дорожчий бо дешеві, як показала моя практика, дуже швидко тянуться. Ще є варіант їздити в 2-3 цепи але це більш актуально коли касета коштує більше 1К грн. Раджу середньоціновий КМС Х8. Шимановські серії IG та UG після 1000 км розтягуються більше ніж на 1, КМС Х8 більше 2800 км пройшов до розтягнення 1,0. На борді є ціла тема про зірки та ланцюги

Думаю брати Shimano Alivio CS-HG5 цеп вже купив, але я зрозумів - краще б не купляв (кмс-z51) :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю тобі ще багато треба, раджу цей сайтик: http://www.bike-disc...01/l-24/o-preis

Думаю з урахуванням доставки тобі все одно буде вигідніше, тим паче вибереш все шохош!

Да все за раз не потягну, але за ссилку (на майбутне) дякую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shimano Acera CS-HG41 або Shimano Acera CS-HG51. Перша CS-HG41 в мене відходила 5500 км після чого була замінена хоча їздити ще можна було. Цеп бажано купити дорожчий бо дешеві, як показала моя практика, дуже швидко тянуться. Ще є варіант їздити в 2-3 цепи але це більш актуально коли касета коштує більше 1К грн. Раджу середньоціновий КМС Х8. Шимановські серії IG та UG після 1000 км розтягуються більше ніж на 1, КМС Х8 більше 2800 км пройшов до розтягнення 1,0. На борді є ціла тема про зірки та ланцюги

Думаю брати Shimano Alivio CS-HG5 цеп вже купив, але я зрозумів - краще б не купляв (кмс-z51) :(

а що мішає докупити ще один і катати в 2 цепа щоб на довше вистачило зарок. Докупляти можна не зразу а з часом головне щоб потім вчасно замінити

Зараз початок сезону шалених знижок, які інколи можуть досягати -80%

;)

-80%

c23f498bbc10.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...