Перейти до змісту

Пропоную роботу в Німеччині


Alex Alex

Рекомендовані повідомлення

Пропоную офіційне працевлаштування в Німеччині. Деталі:

1) Робота на конвеєрі, пакувальником одягу або щось подібного, 9-годинний робочий день, 5 євро за годину, один вихідний, 1080 євро в місяць.

2) Оформлення офіційного договору і всіх документів - 250 євро, договір укладається на 1 рік, з можливістю потім продовжити ще. Робота починається уже з вересня цього місяця. Зараз є приблизно 200 місць.

3) Польська віза підходить, якщо не має то зробити буде коштувати приблизно 60 євро.

4) Туди везуть, дорога коштувати буде - 70 євро.

5) Житлом забезпечують, знімають квартири, нормальні, це коштує приблизно 300 євро в місяць.

6) Харчуванням не забезпечують, але мені розказали що приблизно для нормального харчування вистачить 100 євро на місяць.

Із всіма затратами - 680 євро чистими. Можливо можна буде якось зекономити на житлі, якщо самому підшукати інше і на харчуванні.

Кого зацікавило в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 робочих днів х 9годин х 5Євро = 1260Є

з брехні починати якось не гоже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 робочих днів х 9годин х 5Євро = 1260Є

з брехні починати якось не гоже

а що не так? по твоїм розрахункам вийшло більше ані ж в тс )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 робочих днів х 9годин х 5Євро = 1260Є

з брехні починати якось не гоже

а що не так? по твоїм розрахункам вийшло більше ані ж в тс )

різниця в карман?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, все в нормі, я щось тупанув, вчора на весіллі гульнув, то вже вибачайте. Але там ще під питанням 1 чи 2 вихідних. І там ще помилка: не "місяця", а "року". Кому потрібно залишайте номери телефонів в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bagato pitann: ofizijna robota v Nimetchini ze = + podatki+strahovka+Rentenversicherung+Arbeitslosenversicherung+znannia movi. Ze napevno napivofizijna vakansija?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 євро в місяць на харчування ?!?! Нє, не чув... :0161:

absolutno realno. V tizhden mozhna vitrachati bilia 30-40€, osoblivo sebe ne obmezhujuchi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 євро в місяць на харчування ?!?! Нє, не чув... :0161:

absolutno realno. V tizhden mozhna vitrachati bilia 30-40€, osoblivo sebe ne obmezhujuchi

ну якщо Ви тільки снідаєте, то да, Вам, реально. Мій організм, щоб стояти 9 год. біля станка, потребує повноціного комплексного харчування, ну чи хоча б повноціного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jakscho vi sami budete gotuvati to ziogo vistachit, a jakscho Cafe/Restoran - to ni

produkti v Nimetschini(ALDI, LIDL) koschtujut tak samo jak i v Ukraini(bilschist)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновлення: Возити туди будуть групами по 8 людей, перша група їде орієнтовно 25 вересня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновлення: Документ про дозвіл на офіційну роботу робиться приблизно 1 місяць. Якщо візи немає, робиться шенгенська віза строком на 3 місяці (залежно від ваших документів, можуть вам відкрити і на більший строк), потім візу треба буде приїхати продовжити уже на більший термін. Віза робиться орієнтовно 2 тижні. За житло будуть вираховувати іх зарплати. Скоріше за все 2 вихідних: субота, неділя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шенген виза какой страны будет делаться? В Германии ее получить мало реально, это понятно. Работодатель помогает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віза буде робитися литовська. Робота буде не в одному місті. Конкретно які міста будуть ще не ясно, це питання вирішується. Як тільки буде ясно зразу повідомлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота буде не в одному місті. Конкретно які міста будуть ще не ясно, це питання вирішується. Як тільки буде ясно зразу повідомлю

з

такими вводними це більше схоже на банальний кидок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я живу і працюю в Німеччині, тому дайте мені дані заводу і я дам відповідь усім форумчанам на рахунок правдивості і легальності роботи, яку ви пропонуєте.

Віталька, ну да.....якось так....

Garfild, але спочатку заплати мені за то,що я тебе кину...

тільки шкода тих людей, яких кинуть на гроші, а в такий час, який зараз на Укаїні і з такими цінами ой як нелегко людям дістаються ті гроші......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex Alex,

якщо вже почнемо,то давайте

- де знаходиться офіс а також юр.адреса,куди мені їхати?

- хто ви такі?

- покажіть договір між вами як наймачем (рекрутингом) раб робочої сили і заводАМИ

- всі "нормальні контори" мають бумажки - сертифікати, чи є такі у вас і скільки ?

- якщо фірма і реально працює з Німеччиною, то про неї мають знати і друкувати у Віснику (щи ще якомусь дуже крутому і потрібному журналі, де показують усі круті взаємовідносини з ЄС)

і саме головне

- яке саме проживання\робота? чи в договорі надання послуг будуть прописані умови проживання (стосується і доїзду\самої роботи) щоб у разі не отримавши очікуване і заплативши за це, я міг подати в суд для компенсування своїх витрат?

що ж за люди пішли... крендель із 6 повідомленнями хоче заробити купу грошей на кідку 2000-их.

чекаю на відповіді автора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повністю вас розумію і підтримую. Звоніть: 097 319 49 16, 093 394 47 09 Сергій. Зустрінетесь і про все поговорите, тому що деталей дійсно багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную офіційне працевлаштування в Німеччині. Деталі:

1) Робота на конвеєрі, пакувальником одягу або щось подібного, 9-годинний робочий день, 5 євро за годину, один вихідний, 1080 євро в місяць.

2) Оформлення офіційного договору і всіх документів - 250 євро, договір укладається на 1 рік, з можливістю потім продовжити ще. Робота починається уже з вересня цього місяця. Зараз є приблизно 200 місць.

3) Польська віза підходить, якщо не має то зробити буде коштувати приблизно 60 євро.

4) Туди везуть, дорога коштувати буде - 70 євро.

5) Житлом забезпечують, знімають квартири, нормальні, це коштує приблизно 300 євро в місяць.

6) Харчуванням не забезпечують, але мені розказали що приблизно для нормального харчування вистачить 100 євро на місяць.

Із всіма затратами - 680 євро чистими. Можливо можна буде якось зекономити на житлі, якщо самому підшукати інше і на харчуванні.

Кого зацікавило в приват.

а ще у мене таке запитання : це дуже важливий фактор - у Німеччині мінімальна зарплата 8 євро за годину, тоді як ви пишете 5 євро ?!? кому іде різниця ??? є ще і minijob , тоді роботодавець платить вам за годину 6 євро, але він платить за вас налоги і ваше пенсійне у пенсійний фонд, але ви не маєте права працювати в день більше ніж 6 годин !!! і закони ніхто не відміняв !!! ви можете щось пояснити або заперечити ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...